Pages: [1] 2 3
  Print  
Autor Topic: Przystojniak Valramir  (Read 11173 times)
Zamir
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1104


Zamir MATURA 1965 - Punkt G - fakt czy mit?


« on: August 12, 2008, 08:07:35 AM »

Miły, sympatyczny i samotny Captain z Gondoru poszukuje par, pań lub panów w celach wspólnych zabaw w okolicach Lone Lands (końcowe questy przy forsaken inn - instance na Wichrowym czubie plus Minas Manor) Zapraszam wszystkich chętnych  ;D
Finroth
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 137



« Reply #1 on: August 12, 2008, 05:45:52 PM »

Czyżby były strażnik śródziemia wrócił do łask?   ;)
Jeśli Ci się nie spieszy z questami to chętnie bym za jakiś czas dołączył  :)
Co prawda subskrybcji w LOTRO nie mam jeszcze "doładowanej", aczkolwiek niedawno zacząłem 10 triala ;D (poprzednie 9 było przed zakupem pełnej wersji ;) )
Aktualnie gram Minstrelem który się zwie Thorved (aktualnie 18 lvl)
Gram z przyjacielem Guardianem Breongarem (17 lvl, prawie 18) i prawdopodobnie dziś wieczór wybieramy się po raz pierwszy do Forsaken Inn :)
dobicie do 23 lvl nie powinno nam zbyt długo zająć zwłaszcza, że do 18 lvl'i dobilismy w trochę ponad 1 dzień grania (łączny czas spędzony w grze) a Triala nam zostało jeszcze 9 dni (do 20 sierpnia  ;D )
Zamir
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1104


Zamir MATURA 1965 - Punkt G - fakt czy mit?


« Reply #2 on: August 12, 2008, 08:58:43 PM »

Super wiadomość  ;D Podgońcie trochę questy w Forsaken Inn (pewnie 1 dzięń roboty) a jutro do was dołącze.

Polecam także AoC - jakbyście nie mieli ochoty przedłużać subskrybcji Lotro  ;)
Ingo
Gość
« Reply #3 on: August 12, 2008, 09:11:53 PM »

ja chetnie się przyłączę moim champem mam juz 41lvl to bedę robił za 2 dpsy  ;) a w międzyczasie narosnie mi bonus exp
/t Ingolas (nie mam go jeszcze w kinie)
Finroth
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 137



« Reply #4 on: August 13, 2008, 12:03:09 AM »

Problem w tym że na trialu nie możemy wysyłać /tell :)
tak więc dodajcie do listy Friend:
Thorved
Breongar
o której dzisiaj bedziecie?  ;D
Zamir
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1104


Zamir MATURA 1965 - Punkt G - fakt czy mit?


« Reply #5 on: August 13, 2008, 07:51:48 AM »

Będę mniej więcej o 21  :D Dam tell'a  ;)
Finroth
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 137



« Reply #6 on: August 13, 2008, 04:39:50 PM »

Z dniem dzisiejszym dobiliśmy do poziomu 20 :)
Był co prawda przypadek grupowej śmierci (;D) ale większość questów z Forsaken Inn jest wykonana :) (Zostawiliśmy questy grupowe ofc.)
Przydałaby się też "mała" pomoc w Book 1 Chapter 11: Otrongoroth :)

Btw. będziemy korzystali z komunikacji głosowej?
Obaj mamy słuchawki i mikrofony (sprawdzone już w boju w trakcie korzystania z Voice w LOTRO), i pytanie brzmi czy zainstalować Venta, czy wystarczy Voice w LOTRO?
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #7 on: August 14, 2008, 09:45:54 AM »

Finroth,

voice w lotro jest duzo gorszej jakosci niz na vencie plus komunikcja moze sie odbywac nawet, jesli masz dc (chatem lub slownie).

Namiary (wersja, haslo itp) masz w dziale dla Twierdzowiczow.
Zamir
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1104


Zamir MATURA 1965 - Punkt G - fakt czy mit?


« Reply #8 on: August 14, 2008, 12:42:41 PM »

Dzięki za fajną zabawę, zapomiałem już jak fajne jest Lotro. Mam nadzieję że niebawem to powtórzymy. Ja jak zwykle jestem codziennie od 21 w górę.

P.S. Jeżeli chcecie klucze trialowe mam ich jakieś 6-7 sztuk  ;) podzielicie się. dajcie znać na pm.
Finroth
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 137



« Reply #9 on: August 14, 2008, 04:19:01 PM »

Finroth,

voice w lotro jest duzo gorszej jakosci niz na vencie plus komunikcja moze sie odbywac nawet, jesli masz dc (chatem lub slownie).

Namiary (wersja, haslo itp) masz w dziale dla Twierdzowiczow.

Mówisz że gorszej? Hmm...
Zabieram się za instalację  :)

Quote
INFORMACJA O VENCIE JEST PRZEZNACZONA DLA CZŁONKÓW TWIERDZY, A NIE DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI (ZWŁASZCZA TAKIE INFORMACJE, JAK HASŁO DO SERVERA)

Breongar nie jest w twierdzy tak więc proszę o zezwolenie na przekazanie danych i hasła  :)

P.S. Jeżeli chcecie klucze trialowe mam ich jakieś 6-7 sztuk  ;) podzielicie się. dajcie znać na pm.
Ze zdobyciem klucza na Trial nie ma problemu  :) chociaż wolałbym reaktywować subskrypcję mojemu elfowi niż po raz kolejny zaczynać trial ;)

Dzisiaj o 21 będę na 90 % (zawsze istnieje możliwość że rodzice coś wymyślą)
Breongar na pytanie czy będzie o 21 odpowiedział "Być może", czyli podobnie jak ja :)


EDIT: Szkoda że Cię nie było, z tego co widzieliśmy miałeś problemy z wejściem do LOTRO. Jednakże żadnego questu w LL nie ruszyliśmy :) Pobawiliśmy się za to ostro w Great Barrow  ;D Postaraj się być dzisiaj o 21, jednego kapitana nam brakuje ;)
Zamir
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1104


Zamir MATURA 1965 - Punkt G - fakt czy mit?


« Reply #10 on: August 16, 2008, 09:48:25 AM »

Jak zauważyłeś miałem problem z logowaniem  >:( 20 min prób i oglądania ekranu logowania - masakra. Dzisiaj będę wieczorkiem mniej więcej o 21:00
Finroth
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 137



« Reply #11 on: August 16, 2008, 09:10:06 PM »

Uhm... nie bedzie mnie dzisiaj :(
Chory jestem i w łóżku leżeć muszę...
Zamir
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1104


Zamir MATURA 1965 - Punkt G - fakt czy mit?


« Reply #12 on: August 18, 2008, 08:11:29 AM »

Zyczę szybkiego powrotu do zdrowia  :) A ja tymczasem już prawie drugi lelelek zrobiłem  ;D
Finroth
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 137



« Reply #13 on: August 18, 2008, 03:36:16 PM »

Na szczęście to było tylko przeziębienie  :) Dzisiaj już bylem w grze, dobiłem do 24 robiąc wszystkie solo-questy które miałem w quest-logu
trochę mały się zrobił   ;D
Prawdopodobnie będę dzisiaj po 21
btw. Questy w Great Barrow masz już zrobione?
Zamir
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1104


Zamir MATURA 1965 - Punkt G - fakt czy mit?


« Reply #14 on: August 19, 2008, 07:57:54 AM »

Fajnie się grało wczoraj - chociaż zaliczyłem glebę (rekord 26lvl bez odwiedzin Królestwa Hadesa  :D - teraz będzie już się mniej stresowo grało). Śmierć jak zwykle przez kobietę mężowi walecznemu zapisana. Białogłowa wyczucie zawsze dobre ma i w mamentach największej ekstazy, gdy srogim elitą czoła stawiałam zawsze jakoweś mroczne tematy poruszyc zdoła (kochanie naładujesz mi telefon  albo opłaciłeś mi ... ). Ech życie z babą ciężkie ale bez baby jeszcze gorzej  ;D Zło mniejsze tedy mężowi wybierać trza...  ;D

Teraz trzeba zakończyć questowanie w Forsaken Inn i przejść do questów w Ost.
Kiedy macie czas? Zostały nam tylko questy grupowe więc trzeba przynajmniej 3 osób.

Pages: [1] 2 3
  Print