Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Aktywni gracze - stan maj  (Read 4685 times)
SzacH
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 112



« on: May 17, 2012, 08:56:45 PM »

Witajcie

Poprzedni post zmusił mnie mimochodem do refleksji na temat naszej obecności w SWTOR.

Dlatego  postanowiłem spojrzeć prawdzie w oczy i proszę wszystkich graczy który zamierzają grać o dopisek w tym temacie. Pomoże to nam zaplanować jakieś wspólne wyjście lub... definitywnie podjąć decyzje o tym czy zostajemy w grze i przenosimy sie gdzieś dalej - innymi słowy chciałbym grac z Wami dalej nawet jak nie będzie to SW: TOR -  chyba ze w tej grze coś sie zmieni i do niej wszyscy wrócimy na co liczę po cichu)


1. Szach - ( jestem póki co ;)
Vagner
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 72



« Reply #1 on: May 17, 2012, 09:32:52 PM »

Dobry pomysł, bo mimo wszystko odpowiedzi w założonym przeze mnie tematem nie napawają optymizmem ;) Ja rozumiem, że Diablo i w ogóle, ale zawsze będzie jakaś gra, która dopiero co miała premierę - jeśli ktoś lubi dane MMO, to będzie w nim pomimo tych innych pokus.

Ja właśnie doszedłem do wniosku, że SWTOR podoba mi się bardziej, niż dotychczasowe MMO (tj. LOTRO), zawiesiłem LOTRO-raidowe buty na kołku i zamierzam skupić się wyłącznie na SWTOR, także - mimo że nie mam jeszcze 50 lvl na tym serwerze - możesz mnie policzyć. Na pewno będę zainteresowany wszelkiego rodzaju end-game'owymi aktywnościami jak tylko wbije 50.
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #2 on: May 18, 2012, 12:34:17 AM »

Chodzi o republikańską stronę, si? Bo tak jakby za płytko ten post trafił. ;)

Po stronie Republiki nadal z bratem Szarlejem we dwójkę z przyskoku gramy. Niestety mam strasznie mało czasu, więc pozostają mi weekendy. I raczej w żadne rajdy nie mam (na razie) czasu się angażować. Zresztą widać po levelu jak mało gram. :P
Kassei (Claymore)
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #3 on: May 18, 2012, 02:26:37 AM »

Tak jak pisałem w drugim temacie - teoretycznie nadal gram. Jeśli nawet sybskrybcja wygaśnie ale będzie ekipa i będzie faktycznie co w grze robić to możecie na mnie liczyć. Podobną przygodę miałem z lotro. Po premierze wyczyściliśmy content, gra przynudzała, więc olałem. Wróciłem po 2 latach i świetnie się bawiłem przez rok :D Fajnie w związku z tym by było gdybyśmy jednak zaglądali ciągle na forum Twierdzy i TSa ponieważ jeden patch może w grę tchnąć nowe życie i znowu będziemy się świetnie bawić..
Cypisek
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 136


SWTOR Bounty Hunter Migotka


« Reply #4 on: May 18, 2012, 07:59:14 AM »

Ja raczej nie wrócę do SWTOR. Mam Diablo 3, a jak zatęsknię za PvP to będę grał w GW2.
Ostatnio doszedłem do wniosku że nie ma sensu płacić miesięcznego haraczu po to by pograć, lepiej wlać to do baku np. :P
Asunta
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 54


« Reply #5 on: May 18, 2012, 10:31:52 AM »

Mi osobiście Swtor bardzo przypasował. Gra mi się świetnie i jeszcze wiele rzeczy do zrobienia mam. Do przejścia story smuglera i knighta, heroiki, spróbować PVP, no i cała imperialna strona jeszcze dziewicza, czeka ;)
Postacie, które nadają się jako tako na opsy z powodu braku możliwości organizowania rajdów u nas, przeniosłem do PGL-u, może uda mi się tam zaliczyć je.
Nadal w Twierdzy Swtor mam kilka postaci i tak pozostanie.
Może z jakimś kolejnym patchem pojawi się więcej graczy.
Myślę, że jedynie premiera GW2 może mnie odciągnąć od Swtora, ale to pewnie jeszcze z pół roku minie.
TobiAlex
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #6 on: May 19, 2012, 11:23:44 AM »

Ja właśnie aktywowałem subskrypcję na 60 dni. Niestety ktoś mnie wyrzucił z gildii (fakt, wcześniej byłem nieaktywny) a jest to o tyle dziwne, że jeszcze przed wczoraj byłem w niej i teraz jak się zalogowałem, ktoś mnie z gildii wyrzucił  >:( Będę wdzięczny o ponowne dodanie mnie. Ja grałem przed wczoraj to było 3 graczy online, żadnego oficera. Może w obecnej sytuacji warto by każdemu graczowi z twierdzi dać możliwość dodawania do gildii?
Kassei (Claymore)
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #7 on: May 22, 2012, 12:06:15 PM »

Ja właśnie aktywowałem subskrypcję na 60 dni. Niestety ktoś mnie wyrzucił z gildii (fakt, wcześniej byłem nieaktywny) a jest to o tyle dziwne, że jeszcze przed wczoraj byłem w niej i teraz jak się zalogowałem, ktoś mnie z gildii wyrzucił  >:( Będę wdzięczny o ponowne dodanie mnie. Ja grałem przed wczoraj to było 3 graczy online, żadnego oficera. Może w obecnej sytuacji warto by każdemu graczowi z twierdzi dać możliwość dodawania do gildii?
Możesz się teraz lognąć ? Akurat mam chwilkę to bym Cię przyjął do gildii, chyba, że już problem rozwiązany.
Girwan
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 47


« Reply #8 on: May 27, 2012, 10:43:40 PM »

Ja jestem i będę w grze - Girwan
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #9 on: May 29, 2012, 08:04:16 PM »

Hejka, możecie mnie wywalić z gildii. raczej już nie wrócę, a jeśli tak się stanie to znajdę Was ;)

Może spotkamy się w GW2 - ale tylko może :(
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #10 on: June 06, 2012, 11:04:56 PM »

Wszystko wskazuje na to że w lipcu wrócę do gry, przynajmniej na 2 miesiące:)
Pages: [1]
  Print