Pages: 1 [2] 3
  Print  
Autor Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 20316 times)
Hastur
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 118



« Reply #15 on: December 15, 2011, 07:53:10 PM »

Hej wie ktoś, może czy o ile tego nie wycofano pod moją nieobecność działa już podgląd skinów dla kompanów (jak ja na becie chciałem podejrzeć to pojawiała mi się zamiast Corso w skinie, moja smugglerka bez żadnych zmian, w efekcie przypadkiem wybrałem murzyna (dobrze, że to była beta))

U mnie w czasie bata weekendu wszystko działało.
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #16 on: December 15, 2011, 08:05:17 PM »

Hej wie ktoś, może czy o ile tego nie wycofano pod moją nieobecność działa już podgląd skinów dla kompanów (jak ja na becie chciałem podejrzeć to pojawiała mi się zamiast Corso w skinie, moja smugglerka bez żadnych zmian, w efekcie przypadkiem wybrałem murzyna (dobrze, że to była beta))

U mnie w czasie bata weekendu wszystko działało.

A w czasie którego, ja problem miałem podczas tego od 19
Ellros
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 21



« Reply #17 on: December 16, 2011, 10:11:27 AM »

Pytanie mam z kategorii: Jak to Dziala? ^^
Otoz nie bardzo rozumiem Panel Gildiowy. Nie wiem jak widziec osoby online w danym momencie. Otoz wczoraj grajac wchodzilem pare razy pod "G" i nie widzialem osob wypowiadajacych sie w danym momencie. View Details tez zabardzo nie dziala :/ Nie ma jakies mozliwoscie wlaczenia na stale podgladu osob online w Panelu Gildiowym?
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #18 on: December 16, 2011, 10:19:11 AM »

Myślę że jest to spowodowane tym ze w godzinach szczytu serwery dzielone są na kilka instancji i widać tylko graczy w tej samej instancji. Jak się skończy maintenance to zajrzę na oficjalne forum sprawdzić czy ktoś coś mówił  na ten temat.
Ellros
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 21



« Reply #19 on: December 16, 2011, 10:23:11 AM »

Wsumie jak o tym wspomniales to przypomnialo mi sie, ze podczas zmiany dis'a na inny lista gildiowa tez sie zmienila. Nic no robia update'a wiec jak nie dzis to pewnie w najblizszym czasie cos z tym zrobia :) No chyba ze to ja nie potrafie korzystac z Panelu Gildiowego ^^
W kazdym badz razie dziekuje za odpowiedz. Wczoraj strasznie mnie to frustrowalo:P
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #20 on: December 16, 2011, 10:24:39 AM »

Ok znalazłem, z odpowiedzi w tym temacie

http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=26782

wynika że wystarczy wcisnąć ctrl+u+u, to odświeży UI razem z guild roster.
Ellros
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 21



« Reply #21 on: December 16, 2011, 10:29:21 AM »

...wynika że wystarczy wcisnąć ctrl+u+u, to odświeży UI razem z guild roster.
Ok super, dzieki za info. Moze z czasem dodadza jakis guziczek: Refresh .
opey
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 18


« Reply #22 on: December 23, 2011, 11:00:46 PM »

Próbowałem się dziś zalogować, i pisze mi, że aktywacja nie jest pełna. Brak subskrybcji. Czy ktoś może mi powiedzieć, czy w naszym pięknym kraju da się gdzies kupic te: time cody? Bo nie uzywam, ani kard kredytowych ani paypala.

Pozdrawiam
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #23 on: December 23, 2011, 11:19:07 PM »

http://www.gram.pl/sklep/pc/star-wars-the-old-republic-karta-pre-paid-60-dni-klucz

http://www.empik.com/karta-prepaid-star-wars-old-republic-60-dni-bioware,p1045755012,multimedia-p

http://allegro.pl/listing.php/search?string=old+republic+prepaid&sourceid=Mozilla-search

http://www.ebay.pl/sch/i.html?_nkw=star+wars+old+republic+pre+paid+&_sacat=0&_odkw=star+wars+old+republic&_osacat=0&_trksid=p3286.c0.m270.l1313

Do wyboru:)
opey
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 18


« Reply #24 on: December 24, 2011, 12:31:22 AM »

Dzięki :)

Ale, troche sporo sobie liczą. Co prawda to 60 dni, ale w empiku za 115 zł. Jakoś tym allegrowym nie wierzę.
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #25 on: December 24, 2011, 12:34:16 AM »

W empiku są najdroższe. Poza tym co wkleiłem jest jeszcze kilka sklepów internetowych oferujących prepaidy tańsze niż empik czy gram.pl, może jeszcze odezwie się ktoś kto w nich kupuje i coś poleci.
opey
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 18


« Reply #26 on: December 24, 2011, 12:41:44 AM »

Ok, to w takim razie mam jeszcze, prawie miesiąc na podjęcie decyzji :).
Zobaczymy co inni powiedzą. Dzięki Elron :)
Needa
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 42



« Reply #27 on: December 27, 2011, 03:14:34 PM »

Uważaj jakich dokonujesz wyborów w dialogach z npc-ami. Działa to w SWtor tak jak w Mass Effectach lub Dragon Ageach .Możesz się zgodzić żeby do Ciebie dołączył lub nie.
Cofnąć się nie można  ::)

Czyli można tak pokierować rozmową, że companion do nas nie dołączy?
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #28 on: December 27, 2011, 03:20:04 PM »

Nie jestem pewien ale chyba nie ma takiej opcji.
Wiem, że we wczesnych etapach bety była możliwość zabicia companiona (bezpowrotnie), ale z niej zrezygnowali.
Needa
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 42



« Reply #29 on: December 27, 2011, 03:24:06 PM »

pytam ponieważ ja dostałem swojego na 9lvl, mój syn brał już udział w rozmowie, przy której był jego przyszły companion, ale go nie otrzymał, nie wiem czy dostanie później czy coś spaprał....
Pages: 1 [2] 3
  Print