Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Vonar - podanie  (Read 2590 times)
Vonar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« on: March 10, 2011, 01:28:41 PM »

1. Imię, level postaci, klasa

 Vonar, 23, hunter - woodworker

2. Wiek

15 lat

3. Doswiadczenie w mmo

Swoją przygodę z grami mmo zacząłem od gry Metin 2 grałem w nią przez około rok.Następnie przyszedł czas na WoW'a. Grałem w niego przez około 5 lat , głównie PvP. Niestety moja gildia narzuciła nacisk na PvE i postanowiłem zmienić grę poznać coś nowego.W lotro gram od tygodnia.

4. Coś od siebie i o sobie - czyli dlaczego Lotro, Twoje zainteresowania, co lubisz, czego nie, jaki masz styl gry, czego oczekujesz od gry/kinshipu, dlaczego Twierdza, możesz również napisać jak masz na imię, skąd jesteś :)

Nazywam się Maciek, mieszkam w Sitańcu (okolice Zamościa).Interesuję się sportem. sam go uprawiam gdyż biegam.Styl gry hmm... głownie DPS ale healowanie tez mnie kręci.Od kinshipu oczekuje miłej atmosfery w grze i wyrozumiałości gdyż bardzo dużo gadam.Twierdza dlatego, że słyszałem wiele dobrego o tej gildii i głownie też dlatego, że grają w niej Polacy.Uwielbiam gry tego typu i bardzo lubię też trylogię Tolkiena.
To główne powody chęci dołączenia do was.

5. Informacja, czy należało się już do jakiegoś kinshipu w Lotro i do jakiego.

Tak należałem do jednego "There and back again"
 
6. Potwierdzenie, że przeczytało się kodeks i regulamin i ze się je rozumie i akceptuje

Potwierdzam

7. Rodzaj konta - f2p, premium, vip.
F2P
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #1 on: March 10, 2011, 01:32:50 PM »

Rozwiń trochę i na pewno popraw błędy:)
Vonar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« Reply #2 on: March 10, 2011, 06:26:49 PM »

Nazywam się Maciek, mieszkam w Sitańcu (okolice Zamościa).Interesuję się sportem, sam go uprawiam gdyż biegam, poza tym bardzo lubię poznawać nowych znajomych.Styl gry hmm... głownie DPS ale healowanie tez mnie kręci, zwykle dostosowywałem się do potrzeb gildii .Od kinshipu oczekuje miłej atmosfery w grze i wyrozumiałości gdyż bardzo dużo gadam, po za tym tak jak wcześniej napisałem jestem nowy gram dopiero tydzień i chyba także będę oczekiwał pomocy związanej z wytłumaczeniem różnych rzeczy trudnych dla mnie do wykminienia samemu.Twierdza dlatego, że słyszałem wiele dobrego o tej gildii i głownie też dlatego, że jest to największa gildia z Polski.Uwielbiam gry mmorpg  i bardzo lubię też trylogię Tolkiena.
Jetem aktywny na Forum TS/VT.(bardzo dużo gadam)
To główne powody chęci dołączenia do was.
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #3 on: March 10, 2011, 06:39:34 PM »

Za.
Veldir
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1939



« Reply #4 on: March 10, 2011, 08:01:33 PM »

Popieram.
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #5 on: March 11, 2011, 09:09:58 AM »

Popieram.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #6 on: March 11, 2011, 09:23:21 AM »

Na przedłużony próbny ze względu na wiek. Zgłoś się po invite.
Pages: [1]
  Print