Pages: 1 [2] 3 4 ... 10
  Print  
Autor Topic: Ettenmoors- raid Twierdzy  (Read 43591 times)
Asmodeus
Gość
« Reply #15 on: February 10, 2009, 12:25:58 AM »

eten mozna by odwiedzic w piatek po łoczerze ?
Cryss
Przybysz.
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 179


Cryss (patyczkomiotacz)


« Reply #16 on: February 10, 2009, 12:37:11 AM »

Hehe czemu nie :D moje trofea z dzisiaj:

Your mighty blow topples Sairos.
Your mighty blow topples Betrezen.
Czarna Mamba
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 19


« Reply #17 on: February 21, 2009, 10:14:12 AM »

Huriel musialas mocno klnac na swoich chlopcow bo grali przyzwoicie i strzegli cie jak oka w glowie, prawdziwi rycerze bronili honoru damy;)  (myslelismy tylko o Tobie z Zolwiem ^^)

 Asmo miales dobre wyczucie kiedy twoja ekipa umierala masowo w TR postanowiles uciekac myslac ze creepy Cie zostawia majac latwy lup , fakt dobrze myslales jednak nie wszyscy chca infamy mialem mase radochy doganiajac Cie i zabijacac Cie  ze spuszczonymi spodniami ;)

Wybraliscie dobry cel wiekszosc creepow bronila TA i kiedy prosilismy by wiecej osob przyszlo do tr bo sytuacja byla napieta jak baranie jaja:P  dostalismy odpowiec "TA najwazniejsze " cale szczescie ze i was i 2 raid w ta  udalo nam sie pokonac  w tym samym czasie ,niestety pozniej polaczyliscie sily a to juz bylo za duzo na tr ...
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #18 on: February 21, 2009, 11:23:18 AM »

Wiesz Thor, nie ja prowadzilam, a Twardy - i robil to swietnie. Poszlismy do Etten bic creepy,a nie zdobywac keepy, bo o to przeca chodzi:) Ja padlam tylko dwa razy - Tobie sie padlo duzo razy wiecej, prawda?:-D i to nie Ty ani Zolw dostaliscie killing blow :)

Anyway - dzieki chlopaki, wypad jak najbardziej udany!
Czarna Mamba
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 19


« Reply #19 on: February 21, 2009, 11:51:45 AM »

Z tymi padami to bym nie przesadzal Huriel ja nie naliczylem ich wielu :)a kazdy z was ktory wystawil nos poza tar byl karcony szybko i namietnie:) pamietaj ze mam wiecej wielbicieli niz tylko twierdze ;)

Ciezko mi uwierzyc ze poszliscie bic tylko creepy ??? bo po co klepaliscie tyranta na ktorym zreszta sie wywrociliscie ^^ healerzy za blisko stali tyranta latwy lup nie dosc ze maja ekipe leczyc to jeszcze dostaja po 1-2k AoE...

Bylem przekonany ze Ty prowadzilas ale teraz juz rozumiem dlaczego padliscie w gate TA choc wejsc jest 3 a Twardy chcial przykozaczyc i poszedl jako pierwszy na reza 2 metry za olejem^^ a pozniej zalatwil wszystkich jak to czesto bywa nie trzymajac peta na pasywnym ^^ 
Tym razem nie bylo jak dostac KB na Tobie bo kazdy creep wali w 57 lvl i zanim moglem Cie ugrysc w tylek bylas juz martwa^^a nas inni twierdzowicze zbytnio nie interesowali tylko TY  aha jakos nie pamietam by ktos ze starych Twierdzowiczow zaliczyl KB na mnie:)

Mimo ze ani zolw ani ja nie zdobylismy kb na Tobie  podobalo nam sie bardzo wpadajcie czesciej w takim skladzie ;) i podleweluj troszke lma :P
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #20 on: February 21, 2009, 01:08:11 PM »

mi sie nigdzie nie spieszy, Thor, leveluje sobie pomalutku cieszac sie questami, widoczkami i muzyczka. A minstrelka na 60 sie na pvp nie wybieram - na war speechu latac to bylaby czysta bezczelnosc :) zwlaszcza, ze heale sa potrzebne.
Twardy albo Etheldar zaliczyli na Tobie kilka kb :) wiesz, zawsze to przyjemniej zabijac znajomych lub znanych (Ichor, Zolw, Groza, Vicey, Bogoris, wszyscy gryzli glebe, oj gryzli:) ), niz anonimowe creepy  na ranku 1:)
Ja tam nie jestem star hugger, ilosc gwiazdek mnie zni ziebi, ani grzeje, a padanie jest czescia funu - zwlaszcza, gdy ta druga strona pada:)
Czarna Mamba
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 19


« Reply #21 on: February 21, 2009, 01:29:44 PM »

Oj KoHaniutka moja Twardy czasem ma kb na mnie  ale nie wczoraj ^^ pamietam ze jakis Gerth cos tam mial 2 kb na mnie i jakis hunter chyba pozniej i to wsio co moglem wam wczoraj zaoferowac ^^ ale nie ma co sie licytowac mozliwosc klepniecia Cie w tyleczek zaslepila mnie i zolwia poprostu tesknilismy :P  ale ok next time wezmemy w obroty ktoregos z twoich rycerzy ^^

Tylko dajcie cynk zmontuje raid w tribe mozemy ustalic nawet jakies szczegoly i bedziemy mogli sie pobawic czy to kameralnie czy z innymi :) bo szczerze takich akcji jak wczoraj to ja juz  duzo przezylem^^ gracie lepiej jestescie bardziej zdyscyplinowani, widac ze to juz nie to same pospolite ruszenie co kiedys ,potrafie patrzec obiektywnie ale to ciagle jeszcze nie to... ^^ POCWICZMY  wspolnie :P
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #22 on: February 21, 2009, 03:18:46 PM »

wszystko da sie zrobic - tylko u nas najlepiej takie spontaniczne wypady wychodza, jak wczoraj - chetnych na poczatku byly trzy osoby, a zrobil sie z tego 18 osobowy rajd:)
Etheldar
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 457



« Reply #23 on: April 02, 2009, 07:54:18 AM »

co Wy na to żeby powiedzmy w weekend zorganizować Twierdza Etten Party?  ;)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #24 on: April 02, 2009, 07:55:26 AM »

tylko nie w sobote, bo na koncert idę:)

Może piatkowo, po Watcherze?
Zamir
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1104


Zamir MATURA 1965 - Punkt G - fakt czy mit?


« Reply #25 on: April 02, 2009, 08:02:10 AM »

Piątek pasuje.  :D
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #26 on: April 02, 2009, 08:02:27 AM »

Pisze sie ;].
Quintu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 457

"Sam jesteś BaRlog!" :D


« Reply #27 on: April 02, 2009, 08:29:03 AM »

Ja też będę. Powiem chłopakom, żeby was creepy dobrze i serdecznie przywitały. W końcu to party ma być nie?? :D
Fajna zabawa się zapowiada. Przybędę także ale tradycyjnie będę po drugiej stronie barykady :D


pozdrawiam

ps. Wczorajsza zabawa mimo, że chyba tylko jeden fellowship z Twierdzy był, też była bardzo fajna :)
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #28 on: April 02, 2009, 08:34:02 AM »

No zle nie bylo, ale troszke nas brakowalo aby jakies kreatywne akcje porobic ;]. Trzeba zebrac z dwa teamy i sie troche porozbijamy ;].
Eoreh
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 868



« Reply #29 on: April 02, 2009, 09:52:58 AM »

Był jeden fellow. No i venta nie było. Więc było takie bujanie się.
Pages: 1 [2] 3 4 ... 10
  Print