Pages: 1 ... 5 6 [7] 8
  Print  
Autor Topic: Sprawy organizacyjne w czasach biedy...  (Read 28811 times)
Trygona
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #90 on: February 10, 2010, 02:17:21 PM »

Chyba WitchHunter ich rozłożył...

503 Service Unavailable

Virtual Server overloaded - high load (or servicing) in progress.
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #91 on: February 10, 2010, 10:46:28 PM »

oO Trygona zyje :) przynajmniej na forum :P
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #92 on: February 11, 2010, 10:01:12 AM »

ostatnio nawet byl w grze na trialu, ale nie udalo nam sie pogadac bo musialem isc afk  :)
Trygona
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #93 on: February 12, 2010, 02:53:22 PM »

żyje żyje i nawet dziś pre-paid będę miał :)
Do zobaczenia po drugiej stronie.
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #94 on: February 12, 2010, 05:07:29 PM »

no to super :) do zobaczyska
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #95 on: February 27, 2010, 10:52:30 AM »

dla wszystkich wielbicieli sc-kow mam dobra wiadomosc. Wszedl nowy patch i czas oczekiwania na sc to ok 5 sekund, wywalili niepopularne sc oraz dolozyli nowy genialny dla walk 6v6. :)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #96 on: February 28, 2010, 07:08:12 AM »

A konkretniej? Co poszlo pod nóż? Khaine's Wrath? Trollball? :)
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #97 on: February 28, 2010, 12:13:09 PM »

w t4 sa teraz:
serpent
battle of praag
nordenwatch
reikland factory
lost temple of isha
caledor woods
i co weekend bonusowy sc

sc-ki teraz sa niezaleznie od lockow zon itp, wiec mozna grac je caly dzien  ;)
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #98 on: February 28, 2010, 09:43:05 PM »

Póki co to na sc toczy się życie WARa. Tym bardziej, że m.in po sc dostaje się nowe insygnia (nowy rodzaj crestów).

Jest całkiem fajnie tylko mi się coś komp sypie. Po kilku/kilkunastu minutach zaczyna mi ostro ciąć - grac się nie da. Chyba czeka mnie formatowanie - jak ja tego nie lubie.
Komciu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 268



« Reply #99 on: March 01, 2010, 12:03:01 AM »

Formatowanie jest super.^^ Jesteś pewien, że to wina kompa? Wcześniej WAR nie potrzebował zaśmieconego systemu, żeby się ciąć...
Jokero
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 81



« Reply #100 on: March 01, 2010, 02:03:59 PM »

Moj system pada od czasu zainstalowania nowego mumble, curse i pacha przez ktory mnie ciagle wywala z gry co nie dzialo sie wczesniej :/
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #101 on: March 01, 2010, 03:02:45 PM »

Na początku tez myślałem, że to przez mumble, ale grałem ostatnio bez komunikatora i było to samo.

Niestety wiesza mi się cały system więc to nie tylko kwestia WARa.


A przy okazji - coraz bardziej tęsknie za klimatem Twierdzy. Obecnie w MM życie socjalne w zasadzie nie istnieje. Gdyby nie możliwości wystawiania pełnego wb (nawet z nadwyżką) to ta gildia niczego by nie oferowała.
Teraz nawet na sc czy instancje z "elytą" nie mam ochoty się zabierać i wysłuchiwać jaki to beznadziejny dps czy heal (w zależności od tego na jakiej postaci jestem). Po prostu masakra.
Mam wrażenie że dla niektórych ta gra w piksele stała się sensem życia i wszystko co nie spełnia ich nadmuchanych oczekiwań jest do dupy.
I to nie tylko moje spostrzeżenia. Jak tak dalej "elyta" będzie prowadzić gildie (zresztą nie chodzi tylko o oficerów - jest jeszcze parę innych nawiedzonych ludków)  to nie wróże MM długiego żywota.
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #102 on: March 01, 2010, 04:05:43 PM »

tia , nie ma jak lekkie , latwe i przyjemne wyjscia do krypt - kupa smiechu i dobrej zabawy ..  a teraz tylko grind grind grind ;) ... ehhh , stare dobre czasy ...
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #103 on: March 01, 2010, 04:30:06 PM »

Ostatnio ingame szukam kontaktu z ludzmi, którzy tak jak ja czują się na marginesie gildii. I całkiem nieźle się bawimy.

W piątek w czasie chodzenie na sc zaczął się IC - ponieważ nie chceliśmy tam iść robiliśmy Ironclada, a w miedzyczasie polowaliśmy na destraki w ChW. Coś nam strzeliło do głowy, porozbieralismy się do rosołu i tak weszliśmy na sc. Ponieważ trafilismy na IBki (destrackie "magic - team") stwierdzilismy że nie ma sensu sie ubierać ;). Ubaw był po pachy :)
2 min po sc, na g-czacie pytano nas czy to my biegamy nago ;) Info szybko się rozchodzi.

Wczoraj jak mnie Yargen zaprosił do premada to zażartowałem że biegam nago - prawie zjebki dostałem zanim sprostowałem, że to żart. Strasznie cisnieniowi ludzie tu grają.

Co do ogólnej sytuacji  w MM - fajnie jest biegać w pełnym wb co wieczór, renown leci i czuje się częscia czegoś większego. Ale jak mi ciśnieniowcy będą nadal psuli funa z gry to podziękuję im na dobre.
Kerroth
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 642


« Reply #104 on: March 10, 2010, 01:18:02 AM »

tia , nie ma jak lekkie , latwe i przyjemne wyjscia do krypt - kupa smiechu i dobrej zabawy ..  a teraz tylko grind grind grind ;) ... ehhh , stare dobre czasy ...

Brzmi jakbyś tęsknił za żelazną ręką niejakiego Pana, który wymagał samopomocy dla funu :P?
Pages: 1 ... 5 6 [7] 8
  Print