Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie - Brunon  (Read 3618 times)
Brunon
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« on: June 04, 2014, 09:54:57 PM »

Hej, mam na imię Wojtek, mam 25 lat, jestem z Torunia. Gram w tym momencie Spellslingerem na 15 lvl. Mam jednak zamiar zamiar zrobić także Stalkera, Medica, Engineera. Przez spory czas grałem w GW2, trochę w SWTOR, niemało w EVE, trochę w WoW.

Dlaczego Twierdza? Ponieważ zachęciło mnie Wasze podejście - nie-harcore. Lubię pograć w dobrze zgranej grupie, ale nie, żeby być uwiązanym i być co jakiś konkretny dzień, o konkretnej godzinie. Z racji powyższego stwierdzenia, że to tylko gra i każdy ma swoje życie poza grą.  Pracuję też w wolnym zawodzie - jestem muzykiem - więc tym bardziej nie jestem w stanie przewidzieć, że będę na pewno. Ni nie mniej jestem komunikatywny, uprzejmy, ale muszę się przełamać, żeby się rozgadać ;). Od gildii oczekuję przede wszystkim dobrej zabawy, luzu, bez zbędnych spięć i nacisków, także dobrej grupy do eksplorowania świata, robienia dungeonów, a może i od czasu do czasu jakiś raid i może PVP jeśli się przełamię ;).

Oczywiście potwierdzam, że przeczytałem i zrozumiałem kodeks i regulamin. Będę uczciwy, pomocny, uprzejmy, bezproblemowy.

Pozdrawiam, Wojtek vel (w tym momencie) Brunon - Chua (FTW!) Spellslinger!

PS jeśli Brunon jest za bardzo polskie, to mogę po prostu stworzyć inną postać - nie zakładałem jej z myślą o Waszej Gildii ;)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #1 on: June 04, 2014, 09:57:06 PM »

Jakie ładne podanie :)
Spokojnie, imiona są jak najbardziej akceptowalne.
Witamy na forum i w Twierdzy!
Floggas (Flogg, Khadrim)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 227



« Reply #2 on: June 04, 2014, 10:00:17 PM »

Witamy w naszych zacnych szeregach !
Brunon
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« Reply #3 on: June 04, 2014, 10:01:35 PM »

Dziękuję bardzo :). A z kim się kontaktować w grze? Czy też czekać na odzew z Waszej strony?
Floggas (Flogg, Khadrim)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 227



« Reply #4 on: June 04, 2014, 10:03:52 PM »

Powyższy post już nieaktualny :)
Pages: [1]
  Print