Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Drzewka Jedi Strażnika (Sentinel)  (Read 8579 times)
panzar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 91

Also Known As "Forren-Midosea"


« on: October 19, 2011, 06:02:37 PM »

Ktoś już studiował drzewka? Jakieś wnioski? Które będzie najlepsze do PvE?
Karol77758 (Karol)
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 97


KarolKoeol / Karol


« Reply #1 on: December 22, 2011, 12:03:00 PM »

Ktoś już studiował drzewka? Jakieś wnioski? Które będzie najlepsze do PvE?

Ciężko jednoznacznie powiedzieć. Wszystko zależy od stylu gry. Ja początkowo rozwijałem drzewko Combat ale w okolicach 30 lvl zresetowałem na drzewko Watchman. Bardziej mi przypadło do gustu. Mogłoby się wydawać, że trudniej się bije te zwykłe mobki ale dużo lepiej bije się elity i ogólnie silniejszych od siebie.

Tak naprawdę to więcej będzie można powiedzieć jak kilka os osiągnie 50 lvl i zacznie eksperymentować z różnymi ustawieniami.
Mustachios
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 10



« Reply #2 on: January 01, 2012, 01:04:16 AM »

Pałętając się po różnych stronkach i poradnikach znalazłem dosyć ciekawy poradnik dla Jedi Guardiana.
Oto on: http://www.mmo-champion.com/threads/1036535-Jedi-Guardian-Defense-Compendium

Pozdrawiam i życzę udanego 2012
Tasen
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #3 on: January 10, 2012, 11:18:11 AM »

Czy jest już może jakaś 50 Sentinelem która była by w stanie co nieco o swoim drzewku opowiedzieć? Założyłem 2 postać właśnie Sentinela i powiem szczerze, że jestem nieco zagubiony z tymi drzewkami. Wszystkie 3 są dps niby ale tak na prawdę to dwa są typowo dps-owe. Czy jest w dps jakaś różnica które wybiorę czy może nie ma żadnej? 
Karol77758 (Karol)
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 97


KarolKoeol / Karol


« Reply #4 on: January 25, 2012, 01:58:04 AM »

Ponieważ widzę, że jakoś nikt jeszcze nie odpowiedział, to postaram się ja to zrobić.
Wszystkie drzewka w JKS są ukierunkowane pod dps ale... Według większości osób, z którymi rozmawiałem uważają, że 3cie drzewko (force) najlepiej sprawuje się na pvp, czy tak jest, nie wiem, nie sprawdzałem, albo inaczej sprawdzałem, ale wtedy, nie dość, że mało pvp ogarniałem, to samo drzewko mi nie podchodziło.
Teraz kilka słów o drzewku watchmen, które mam rozwinięte na swojej postaci.
Według mnie jest to idealne drzewko na PvE rajdy, operacje itp.
Jest tam kilka przydatnych umiejętność, które wspomagają całą ekipę.
O środkowym niech wypowie się kto inny.
Ja grałem na nim bardzo krótko i szybko wróciłem do obecnego.
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #5 on: April 11, 2012, 12:39:35 PM »

Trochę w PvP nim pograłem i do tej pory to było jeden na jeden niszczące no ale jutro może się zmienić troszkę :)
http://www.torhead.com/skill-calc#501bZhGZGbRrzdMdGR.1
Pages: [1]
  Print