Pages: 1 [2] 3
  Print  
Autor Topic: Warden LVL 85  (Read 11826 times)
Fearfin
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 605



« Reply #15 on: November 17, 2012, 09:23:19 AM »

Znajoma twarz :D Jeden z lepiej ogarniających wardenów na Nimrodel, choć z turtlesem to każdy warden powinien sobie poradzić..

Na 75 próbowałem,niestety DoTy 7k/s się włączyły :D Może na 85 się uda ;)
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #16 on: November 19, 2012, 07:41:15 AM »

O ile pamiętam, sztuczka polega na zerwaniu się żólwikowi na tyle, żeby się DoT zresetował. Minstrel na 75 to zrobił :)
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #17 on: November 19, 2012, 09:19:13 AM »

nerf nerf ...  ;D

:D
Taltilar(Fuarn)
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1347


I burn for thee at heart


« Reply #18 on: November 19, 2012, 06:42:04 PM »

O ile pamiętam, sztuczka polega na zerwaniu się żólwikowi na tyle, żeby się DoT zresetował. Minstrel na 75 to zrobił :)
Miałem kiedyś szalony pomysł solowania rzufia mincerem, nawet nieźle szlo do czasu aż kawa mi przestała działać... ::)
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #19 on: January 25, 2013, 09:43:19 AM »

RockX

So, a few things:
 
A) This change means Wardens will draw Physical and Tactical Mastery from Agility, not from Might.
 
B) The change was announced on Twitter, yes. It is not the only place it will be mentioned.
 
C) The reasons for this change are because we feel the Warden is better suited as an Agility class -- it is the tank which functions by avoiding attacks, not by standing there and taking them. It also makes itemization in general take substantially less work to have one primary stat for each armor type.
 
D) We recognize this is a rather massive change to introduce in the middle of an expansion. It is being done now to coincide with all the additional gear which will be introduced with Update 10 (also announced via Twitter).
 
E) The "grace period" mentioned will be a period of time where Wardens draw Physical/Tactical Mastery from BOTH Agility and Might. We recognize to completely switch streams without any sort of extended period of time would leave the class in an un-playable position.
 
F) The Hytbold sets will be converted to use Agility as the primary stat.
 
G) Pieces of jewelry which have only Vitality or Agi/Vitality as their primary stats will appear more often.
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #20 on: January 25, 2013, 09:53:12 AM »

Heh, ja wczoraj co się dało na AH z agi+vit z biżu wykupiłem :P
Później pójdzie w górę ;D

ps. Trudno na tą chwilę jednoznacznie powiedzieć co przyniesie ta zmiana. Jest trochę denerwujące że wprowadza się ją gdy większość ludzi już jako tako ubrała swojego wardena. Wiem - zbroja hytboldowa będzie przerobiona, ale biżuteria, reliki, stat. tomy, legacje na might? Po części trzeba będzie zastanowić się też nad virtues.
Jeżeli Agility będzie główną statystyką wardena to wzrośnie jego znaczenie jako dps-u! Bo z Agi prócz tego że wzrośnie phisical i tactical mastery to również crit rating.
Jak będzie z tankowanie to się dopiero okaże. Ma być mniej bloku a więcej evade, parry. Zależy jaki na to będzie cap.
W każdym razie wszystko trzeba będzie od nowa poznawać i kombinować. Po co to? Nie wiem.
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #21 on: January 25, 2013, 11:11:19 AM »

tia, biednemu wardenkowi dpsa brakowało :D
Merry
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 84


« Reply #22 on: January 25, 2013, 05:30:47 PM »

Zmiana to dla mnie jakaś bzdura. Zupełnie niepotrzebna, zbędna i bezsensowna. Teraz warden z might dalej ma jakąś przeżywalność, nawet czysto pod tank się opłacało dać wiecej might i critt. Wiecej block, parry i heal i to wynikającego z czystego mastery, lub krytów. Update wyraźnie oddzieli oba typy wardenów i to mnie wkur... Może bedzie wiecej krytów ale tylko to będzie na plus. Ogromny minus to koniecznosc ponownego zbierania ewkipunku, gdy mam to juz za prawie za sobą
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #23 on: January 25, 2013, 06:28:20 PM »

ja słyszałem że jakis Warg mocno marudził na Łordenów i sie w końcu zlitowali i zrobili mu nworoczny prezent ;)
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #24 on: January 25, 2013, 08:20:04 PM »

ja słyszałem że jakis Warg mocno marudził na Łordenów i sie w końcu zlitowali i zrobili mu nworoczny prezent ;)

Dziwny prezent - jeszcze bardziej przegięty warden ;)
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #25 on: January 28, 2013, 09:26:47 AM »

@ Bondur
Jest nowy devs od guardianów ( http://forums.lotro.com/showthread.php?&postid=6640159#post6640159) - czeka na propozycje :)

Ps. podobno w U11 guardian ma leczyć tarczą  :P
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #26 on: January 28, 2013, 09:32:09 AM »

@ Bondur
Jest nowy devs od guardianów ( http://forums.lotro.com/showthread.php?&postid=6640159#post6640159) - czeka na propozycje :)

Ps. podobno w U11 guardian ma leczyć tarczą  :P

Nowy devs i nawet przywitał się na forum? koniec świata. :D

Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #27 on: January 28, 2013, 09:33:02 AM »

Oby nic nie zmieniali, wara od GRD. Nic specjalnego nie zmianiali w ostatnich upd (poza OP) i niech tak zostanie... maja tyle spraw do grzebania w WRD wiec niech sie zajmą tamtym tematem ;)
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #28 on: January 28, 2013, 09:36:51 AM »

Nie ciesz się Milo ;D
Z tego mówią wiewiórki to wszystkie klasy mają być w tym roku przebudowane i najwięcej podobno ma oberwać guardian i hunter. :P
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #29 on: January 28, 2013, 09:41:03 AM »

akurat z OP/likwidacją parry stance dali ciała.

To co mi najbardziej brakuje to ... porządnie wyglądająca ciężka zbroja :) to co po Morii się pojawiło sama elfia masówka z ryżu :)

PS. Na pewno zmienią, na pewno spieprzą - jak to ostatnio mają w zwyczaju :)
Pages: 1 [2] 3
  Print