Pages: [1] 2 3 ... 6
  Print  
Autor Topic: Lost Vale wtorek 16.06 g.20:30  (Read 21474 times)
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« on: June 13, 2009, 07:30:16 PM »

dobry!

wymagania :

healer/dps - 4GW
offtank -  4GW , lepiej 5
mt - 5GW

kolejnosc sciezek - zaleznie od postepu graczy ...

znajomosc LV - wymagana!!! przy braku podstaw - punkty karne

ostatni run byl zrobiony w 2:15h , bez wipu jednego nawet

nie chce bic kolejnego rekordu , ale opanowanie postaci w conajmniej sredniej mierze - wymagane!!! - healerzy - spec na heal , dps - conajmniej 1 aoe dzialajace na wiele celi/obszar ...

i tyle  :)

P.S.Wbrew pozorom , nie sa to jakies straszne wymagania , a nagroda (LV w 3-4h) jest niezla :)

do zoba

... o 20:15 zbiorka - kto sie nie zglosi wczesniej ze spoznieniem - wypada z kolejki i brana jest kolejna osoba , po 20:30 bierzemy randomow jesli nie bedzie skladu ... tak gwoli scislosci :)
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #1 on: June 13, 2009, 07:37:27 PM »

No trochę wymagania śmieszne.

Cóż, mam tylko dwa runy po LV (jeden skończony na pajęczycy), więc się nie kwalifikuje.

Kolejny raz sobie poczekam.
Spopielacz
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 17


« Reply #2 on: June 13, 2009, 07:42:32 PM »

ja się zapisałem moim BW, wardy mam, jestem nastawiony na aoe, ale sęk w tym że rdps nigdy nie byłem na LV jeszcze, jak cos to mogę iść Krattz'em (kobs) byłem nim na LV, głównie jako off tank, chodź wolałbym pójść BW.
Nadaję się, mogę iść?
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #3 on: June 13, 2009, 07:43:08 PM »

Yacahowi nie chodzi o 20 skonczonych runow ale przeczytanie taktyk na wszystkie bossy. Niestety zazwyczaj okazuje sie ze ok 15min tracimy na opisy walk przed kazdym bossem  ::)

moge pomoc RP jak nie bedzie heala innego chetnego bo sam juz nic z LV w sumie nie potrzebuje
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #4 on: June 13, 2009, 08:16:50 PM »

15min na tłumaczenie nie potrzebuje.
Ale krótkie przypomnienie, co i jak przy danym bosie by się przydało.

Opis czytałem, ale aż takim maniakiem nie jestem, żeby to wszystko spamiętać. ;)
Murkar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 857


Maruda


« Reply #5 on: June 13, 2009, 08:38:40 PM »

wymagania :
healer/dps - 4GW

Zasady w tym temacie mówią coś innego, więc jeśli 3GW są niewystarczające to zmieńcie proszę w tamtym temacie wpis, żeby nie robić zamętu.

znajomosc LV - wymagana!!! przy braku podstaw - punkty karne

Rozumiem, że jak przeczytam, ogarnę i z grubsza zapamiętam opis Xabbu tutaj, to wystarczy.
Nie wyobrażam sobie większego doświadczenia na pierwszy raz, ani odrzucania graczy, którzy nigdy w LV nie byli.

Jeżeli nie okaże się to problemem, zgłaszam się jako heal 4 GW (jak 200 medali wyfarmię to może być i 5 wardów), zgodnie z prośbą zrobię respec na full Path of Isha.
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #6 on: June 13, 2009, 08:53:47 PM »

ja sie pisze Slayerem.
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #7 on: June 13, 2009, 09:10:48 PM »

Healer 3 gw wystarcza. Heal i tak nie jest wieszky od wardow, a dps tak ;)
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #8 on: June 13, 2009, 11:26:30 PM »

dokladnie - wystarczy znac z grubsza taktyki na bossow , reszta (trash) nie rozni sie duzo od standardowych mobow w instancjach ...

4gw , zeby nie bylo wipe (nauka z praktyki) ... w wymaganiach jest 3 , bo to minimum , a ja nie chce ryzykowac biegania przez cala plansze , wiec wymagam 4 ...

>>Inkwi wyluzuj , ostatnio miales isc z nami i nic nie mowilem , nic sie nie zmienilo ...

wymagania sa po to , zeby ludzie podeszli do tego powaznie i dali rade sie dostosowac , i zeby zminimalizowac ryzyko wipe

i jesli chcesz Xabbu prowadzic 3gw Heal , Twoja sprawa ;) ja wole dmuchac na zimne
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #9 on: June 13, 2009, 11:45:23 PM »

Skoro nic się nie zmieniło... zgłaszam się.

Z pierwszego posta zrozumiałem, że chodzi o jakąś kolejną wyselekcjonowaną grupę.
Kerroth
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 642


« Reply #10 on: June 14, 2009, 01:13:58 AM »

Każdy może iść, jako rzekł GM chwilowo nieobecny :P. Chłopakom chodzi tylko o to, żeby nie marnować bez potrzeby czasu, skoro się napracowało dowództwo i przygotowało opis runu. Takie wymaganie (przeczytanie opisu przed zapisem) jest nie tylko sensowne, ale i ma mojej poparcie :).
Valderin
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 240



« Reply #11 on: June 14, 2009, 02:17:42 AM »

eeee


to moze ja?;F
Vorstern
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 118



« Reply #12 on: June 14, 2009, 10:08:56 AM »

Czemu Wy zawsze tworzycie takie tamaty jak ja akurat nie zaglądam na forum przez 12h? Teraz już wszystko pozajmowane.

I koljene LV mnie ominie, bo dpsu już macie wystarczająco :P
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #13 on: June 14, 2009, 10:13:20 AM »

dpsu teoretycznie zawsze będzie dość, ale np. na ostatni rekordowy run poszedł Akame, bo od nas nie było ludzi...

Vorstern, jak bardzo chcesz komuś w czymś pomóc, to od przyszłego tygodnia - w czwartki zapewne - będe organizował regularne wyjścia do Krypt/Tuneli. Tankiem. Więc potrzebny będzie heal i dps :)

Te wyjścia będą jako dodatek do BSa, a nie zamiast.
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #14 on: June 14, 2009, 10:19:51 AM »

zapisac na wyjdzie moze sie nawet 8 dps-ow, zostana z tego wybrane 2 biorac pod uwage punkty za wyjscia i klasy
Pages: [1] 2 3 ... 6
  Print