Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie - Fallka  (Read 2552 times)
Fallka
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« on: September 20, 2011, 12:13:55 PM »

1. Fallka, 20lvl, wizard/rogue.

2. 20 lat.

3. Wysokie w DDo, mierne w wszelakich mmo f2p.

4. Switam ^^^. Możecie mnie nazywać Gwyn, błazen Gwyn. Przywiała mnie tutaj   woń potencjału gildii, miałem pewne miłe/przykre doświadczenia z innymi gildiami na serwerze(po szczegóły priv lub w gildii^^^). Lecz żadna nie miała takiej organizacji. Ogólnie jestem wesołkiem (nazwa błazen zobowiązuje) staram się aby na chacie gildyjnym zawsze było wesoło. Mam dość długi staż jako oficer gildii ddopl (przynajmniej do czasu zmiany lidera tejże gildii). Jak sami pewnie zdążyliście zauważyć mam dość wysoki lvl ale niema się czym przejmować mam na serverze 5 postaci na przeróżnych levelach, zawsze chętnie służę pomocą i dobrą radą, a i żartem czasem sypnę.

5. Tak, "Gildia ddopl" i "Jihad" (obecnie NIHILIUM)

6. Potwierdzam, że przeczytałem kodeks i regulamin i ze się je rozumiem i akceptuje.

7. Premium.
Filavorin i Spółka
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #1 on: September 20, 2011, 12:42:32 PM »

No miło zobaczyć pamiętam cię z DDOpl moja kariera tam skończyła się gdy odszedł Sarrivin, jak zapewne widzisz po "imponującej" ilości podań na razie pustki, ale miło powitamy.

Za. Zgłoś się jakbym cię nie zauważył do Aliiszaa
Fallka
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« Reply #2 on: October 17, 2011, 01:33:43 PM »

Ten no... Jakby to powiedzieć, a mam!
No więc tego ponoć zakończył mi się jakiś tam okres (ja tam nie wiem nic mi tam nigdzie nie ciekło, no ale jak mus to mus). Więc prosiłbym podniesienie rangi czy coś.
Filavorin i Spółka
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #3 on: October 17, 2011, 04:08:04 PM »

Bez zastrzeżeń prześle zaraz notkę do zarządu, i prośba po TR najlepiej zmień sygnaturkę bo w gildii masz teraz sorcerera a nie wiza/rogala
Pages: [1]
  Print