Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Potrzebna pomoc bossy Greenshade + Grahtwood.  (Read 2020 times)
Zoar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 50



« on: May 26, 2014, 10:59:54 AM »

Nie jestem skory do wzywania pomocy zwłaszcza w takich sprawach. Niestety wczoraj straciłem około 2 godzin wyłącznie na bezproduktywne czekanie pod wb i nawoływania na zone czatacie. Ludzi jest tragicznie mało. W Grahtwood zostawiłem jednego WB, w Greenshade zrobiłem solo tylko jednego i mi go nawet nie zaliczyło.  Jeśli dalej tak pójdzie będę musiał to po prostu skipnąć. Gdyby jednak znalazły się 2-3 osoby skłonne pomóc (vr 7+) byłoby miło.
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #1 on: May 26, 2014, 02:06:05 PM »

Ja chetnie ale zanim dobije do VR7 to troche minie, poki co mam VR4 i pol
Regiss
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 127


« Reply #2 on: May 26, 2014, 03:20:17 PM »

Problem zrobił sam Zenimax uruchamiając Cralgon dla low leveli. Teraz idziesz tam na  dunga  i farmisz 1 bossa i w okolo 2h jak twoja grupa ma szczescie do tokenow masz level i w cholere epików.Wiec proponuje poszukac chetnych od vr1-vr11 i iść pofarmić. Szczegółowych instrukcji jak farmić i jakie moby zabijać dla tokenów udzielam w grze jak jestem online:) A co do tych WB to moge pomóc.
Zoar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 50



« Reply #3 on: May 27, 2014, 09:28:14 AM »

Sprawa nieaktualna. Wczoraj udało mi się zrobić wszystko z wyjątkiem jednego bossa w Grahtwood. Kosztowało to wiele czasu oczekiwania i spamowania na zone czacie. W Grahtwood się nie doczekałem, może dzisiaj się uda. Jestem uparty.

Dziękuję Regis za ofertę pomocy. Perunowi także. Na was zawsze można liczyć ;-).

Quote
Teraz idziesz tam na  dunga  i farmisz 1 bossa ...
Zdecydowanie bardziej wolę europejski model mmorpg, azjatyckich nie lubię bo nie cierpię tzw. farmy. Nie mam parcia na szybkie wylewelowanie ale nie lubię tracić czasu ;/
Pages: [1]
  Print