Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: Humble Bundle  (Read 8951 times)
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #15 on: November 15, 2013, 02:18:24 PM »

Szlag to może dorzucę kolejny problem, wiem że może durny ale... czy jeśli kupiłem mniejsza paczkę to muszę kupować wszystko jeszcze raz jak chce większą? Bo dodali Steel Dawn Packa do LotRO w Humble Bumble...
Raffaell
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 26



« Reply #16 on: November 16, 2013, 03:18:22 AM »

Nie musisz masz wszystko automatycznie w swojej bibliotece ;)
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #17 on: November 18, 2013, 10:05:20 PM »

Ardu, spróbuj wklepać do Steam kluczyk z oryginalnej płyty Arkham City.
http://steamcommunity.com/games/200260/announcements/detail/1909817119598626547

Filavorin, nigdy tego nie robiłem, więc opieram się tylko na słowie pisanym, ale Humble Bundle dawało możliwość dopłacenia, by upgradować do wyższej paczki. Jeżeli z kolei odblokowałeś już wcześniej tą wyższą paczkę, ale nie było jeszcze wtedy wszystkich kluczy, to tak jak napisał Raffael, nie musisz nic robić prócz ponownego zajrzenia na swój magiczny link, jaki dostałeś po zakupie.
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #18 on: November 19, 2013, 12:00:05 PM »

Ardu, spróbuj wklepać do Steam kluczyk z oryginalnej płyty Arkham City.
http://steamcommunity.com/games/200260/announcements/detail/1909817119598626547

niestety coś mi nie działa CD key (B:AC które powinno działać), ech... w wolnym czasie porozkminiam

dzięki za info
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #19 on: February 04, 2014, 08:16:26 PM »

Ok, znowu HB wali z grubej rury: paczka gier od Sida Meiera!

Za "ile chcesz ale min. 1$": Civ III Complete, Civ IV Complete, Ace Patrol (+Pacific Skies) i Railroads.
Za "beat the average" (4.30$ w momencie postowaniaw tej chwili to już 8.19$! było się pośpieszyć; albo teraz czekać, aż średnia opadnie; jeśli opadnie): jw. + Civ V i Civ V: Gods and Kings.
Za min. 15$: dodatkowo także Civ V: Brave New World.

Żeby uzmysłowić wszystkim jaka to okazja: na muve.pl (polski dystrybutor) za Civ V + G&K trzeba zapłacić 90PLN, za BNW - 70 PLN. Tutaj całość dostaje się przy wpłacie ok. 50 PLN (że o pozostałych grach z paczki nie wspomnę).

Gry z drugiego tygodnia: Civilization V Scrambled Nations DLC i Scrambled Continents DLC (2 paczki z mapkami, wciąż brakuje DLC z cywilizacjami - ale na nie są często wyprzedaże) oraz Sid Meier: Pirates! (remake). Niestety, tylko dla wpłacających powyżej średniej. Jeśli ktoś w zeszłym tygodniu kupił najtańszą paczkę - może dołożyć różnicę pomiędzy kwotą, jaką zapłacił, a kwotą, która wtedy była BTA i też dostanie te gry.

PS: każdą grę można osobno zaktywować/zgiftować. Jakby co, to mam do oddania Civ 3 i Civ 4 oraz podstawkę do Civ 5 :)

PS2: Pierwszy milion $ już pękł - poniżej 16h. Rekordu raczej nie będzie, ale też jest dobrze.
O tym ze media tradycyjnie pominą całą akcję (charytatywną, dammit!) milczeniem, to nawet nie chce mi się wspominać...
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #20 on: August 19, 2014, 09:07:20 PM »

Humble Jumbo Bundle 2 wylądował!

Za "ile chcesz ale min. 1$": Deadlight (2.5D action-platformer z zombiakami), The Incredible Adventures of Van Helsing Complete (aRPG, z 3 DLC w komplecie) oraz Galactic Civilization II Complete (4X TBS, z 2 dodatkami).
Za "beat the average" (4.83$ w momencie postowania): jw. + Terraria (2D klon Minecrafta), The King of Fighters XIII (2D fighter) i Crusader Kings 2 (+3 DLC, AFAIK unit sprite packi).
Za min. 15$: dodatkowo także Age of Empires Legacy Bundle (AoE II HD + DLC oraz AoE 3 Complete).

Każdą grę (poza AoE LB który przychodzi w 1 kluczu) tradycyjnie można osobno zgiftować/zaktywować.

Bierzcie, bo fajny to bundle!

Aktualizacja: Do progu BTA doszły: Legend of Grimrock, Orcs Must Die 2 Complete Pack i PixelJunk Eden.
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #21 on: October 02, 2015, 10:23:17 PM »

Grajcie nam surmy... Humble Bundle przechodzi kolejną ewolucję (sorry że nie te surmy pan frodzio jeszcze sobie w namiocie może pospać jeśli go nie obudziłem).

Zaczynało się skromnie a teraz mamy już weekly bundle, [comic]books bundle, mobile bundle, czasem jakieś flash oferty i ofc humble store do czego teraz dochodzi....

"Humble Monthly"... nosz przecież chyba każda organizacja charytatywna tego świata ma jakąś "ofertę" (niekoniecznie materialną) za wsparcie okresowe więc jakże i tu mogłoby nie być.

https://www.humblebundle.com/monthly


Pokrótce znane mi fakty to:

- kwota: 12 $ / m-c (według kursu z 2 X 2015 coś około 45-46 zł)
- zawartość "oferty": "ekskluzywny" bundle bez kawałków typu ciekawe tytuły za "above average" albo ustaloną kwotę czasem różniące się w efekcie o zaledwie kilka centów
- termin: 1-szy piątek m-ca / opłata pobierana na 1 tydzień wcześniej
- formy płatności: karta kredytowa / debetowa poprzez "Stripe" (czyli to samo zawsze na humble bundle / bundle stars).

istotne braki danych to:
- ewentualna możliwość ustalenia do kogo nasz kasa idzie na zasadzie konkretnej organizacji (chyba dawali mi taki wybór an amazonie o ile pamiętam) no i klasycznych szczebelków jeśli są... prawdopodobnie do dowiedzenia przy zakładaniu ja nie jestem jeszcze pewien czy zdołam stabilnie wybulać 12$ konkretnego dnia co m-c w mojej aktualnej sytuacji więc nie mogę tego na razie potwierdzić.

reszta klasycznie jak to z subami bywa: wykopać drzwi, nafaszerować ochronę ołowiem, zabić smoka, iść na piwo... a zaraz chyba pomyliły mi się bajki.

Husarzy do szarży!
Pages: 1 [2]
  Print