Pages: 1 2 [3]
  Print  
Autor Topic: Rekrutacja_Gildie_strona_SW  (Read 11670 times)
Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« Reply #30 on: August 17, 2011, 11:14:56 AM »

Jak by co się wyaplikowałem na stronce. Preorder mam od dawna a że temat lubię to może znowu coś mnie w końcu przykuje na dłużej do komputera. Od jakiegoś czasu czuję się bardziej zramolały niż norma przewiduje, żadna gra nie potrafi mnie przyciągnąć na dłużej. Szkoda tylko że nie ma 3ciej strony konfliktu bo to już na bank by mnie wessało na lata i miał bym spokojną głowę i opinię prawdziwego taty siedzącego przed komputerem zamiast w piaskownicy z córkami  ;D
Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« Reply #31 on: August 29, 2011, 02:11:47 PM »

Tak się zastanawiam: skoro można mieć postacie po stronie Sithów i po stronie Rebeli to czy można przez oficjalną stronę zapisać się do większej ilości gildii? Żeby na ten przykład być w Twierdzy po obu stronach barykady ... hmm  ;D
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #32 on: August 29, 2011, 02:29:12 PM »

A skąd masz info że mozna mieć chary po obu stronach?
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #33 on: August 29, 2011, 02:33:51 PM »

Do dwóch gildii należeć się nie da w systemie ze stronki SW. No przynajmniej mi wywala komunikat, że najpierw muszę abdykować w obecnej gildii żebym mógł aplikować do innej.
Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« Reply #34 on: August 29, 2011, 02:38:54 PM »

Oj już nie pamiętam skąd a przewalać swoje 25GB filmików/wywiadów jakoś mi się nie uśmiecha. Gdzieś byłą oficjalna informacja o tym.  ;)
Huzar
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 181



« Reply #35 on: August 31, 2011, 09:52:29 PM »

Na pewno można na serwerach PVE, jeśli na PVP również to trochę lipa moim zdaniem ;/
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #36 on: September 01, 2011, 11:09:43 AM »

Przesyłam link do polskiego forum SW z prośbą do graczy zapisanych do gildi o dopisanie się na tej stronie. Jest to tylko prośba która może mieć wpływ na powiększenie naszych szeregów gdyż dla niektórych może działać mobilizująco widok dużego kin jakim jesteśmy i co za tym idzie zachęci do dołączenia w przyszłości.

http://swtor-online.com.pl/gildia-7-twierdza
Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« Reply #37 on: September 01, 2011, 11:18:38 AM »

Powinieneś dodać, że zapisanych do Jasnej Strony Gildii  ;)
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #38 on: September 01, 2011, 02:13:38 PM »

Quote
Przesyłam link do polskiego forum SW z prośbą do graczy zapisanych do gildi o dopisanie się na tej stronie. Jest to tylko prośba która może mieć wpływ na powiększenie naszych szeregów gdyż dla niektórych może działać mobilizująco widok dużego kin jakim jesteśmy i co za tym idzie zachęci do dołączenia w przyszłości.

http://swtor-online.com.pl/gildia-7-twierdza
Jedyna słuszna strona to: www.twierdza.org.pl    ;D
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #39 on: September 01, 2011, 02:36:27 PM »

Tak, rejestracja na www.twierdza.org.pl ale tam prosiłem o dopisanie się zarejestrowanych już graczy by to inaczej wszystko wyglądało dla odwiedzających to forum (zresztą jest tam również link do tej strony), no ale widocznie nie wszystko jest dla wszystkich zrozumiałe :p
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #40 on: September 01, 2011, 02:57:03 PM »

Mi chodzi o to że jak zacząłem rejestrować się każdej stronie to do dziś nie mogę pozbyć sie spamu ze skrzynki pocztowej. Dlatego napisałem że mi wystarczy Nasza strona. A stron o SWTOR to namnożyło się na pęczki.
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #41 on: September 01, 2011, 03:21:06 PM »

Racja... sam nie wiem gdzie mam już hasło dupa, cycki albo inne takie...
Pages: 1 2 [3]
  Print