Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Order - Krogulec / Ulm  (Read 2296 times)
krogulec
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« on: March 16, 2010, 03:29:17 AM »

Co prawda od 2 miesięcy już należę do Twierdzy, ale dopiero ostatnio dowiedziałem się o forum i aby pro forma dopełnić formalności, jedziemy z koksem:

1. Imie: Krzych, nick: Krogulec, Ulm

2. Główna postać: Krogulec Ironbreaker lvl 40/ rr 56
     Alt: Ulm Rune Priest lvl 38 / rr 39

3. Przygodę z grami MMO zacząłem od MU online, na początku na serwerze oficjalnym, następnie na serwerach prywatnych. Na pierwszym z takich serwerów wpadłem w złe towarzystwo, które przygarneło samotnika i nadało mi ksywkę Ametyst, w skrócie Amet. niestety okazało się, że ta ksywka jest dość popularna i musiałem poszukać alternatyw. Grałem krótko na serwerze oficjalnym WoW'a. Później zdarzyło się pograć w OGame, Imperię (gry przeglądarkowe), wypróbowałem też triala Eve. Poza tym jako wielbiciel świata Warcrafta, postawiłem sobie w domu serwerek Mangos i jak nie miałem co robić, grałem sam w WoW'a (no może to nie jest przyklad MMO ;-)).
1,5 roku temu po wypadku który połozył mnie do łóżka na 3 miesiące, koledzy obdarowali mnie Warhammerem, i mnie wciągnęło na całe 3 miesiące, podczas których Krogulec podciągnął do 40 lvl. 3 miesiące temu odkurzyłem konto, po namowach Zingrin'a i to on wciągnął mnie do Twierdzy.

4. Potwiedzam zaznajomienie się z regulaminem.

5. Leci mi już 4 krzyżyk, więc młodzikiem nie jestem ciałem, ale zawsze duchem ;-)
Z racji wykształcenia informatyk, bezdzietny, żonaty. Uwielbiam czytać książki, komiksy czy co mi tam wpadnie w ręce. Oczywiście preferowany gatunek to fantasy i SF, jakkolwiek nie gardzę dobrą sensacją, psychologią czy poezją (nieśmiertelny Ed Stachura)

6. Dlaczego Twierdza? Jak już wspomniałem, znalazłem sie tutaj przez Zingrina, tyle, że on zrobił sobie przerwę w graniu, a ja nadal jestem i przez pewien czas, zdarzało mi się, być jedynym, a w każdym razie najbardziej aktywnym  reprezentantem gildii na serwerze ;-) (no może miało to coś wspólnego z przymusowym zaległym urlopem :-D )
A dlaczego? Przede wszystkim gildia polskojęzyczna, co upraszcza komunikację.
Nie jest to gildia z jakimś nadmiernie sformalizowanym podejściem do gry, co mi również odpowiada. Mam jedynie nadzieję, że gildia ponownie się rozkręci, bo niestety nie ma możliwości wykorzystania wszystkich możliwości gry, zwłaszcza, na serwerze, gdzie jest sporo destro o wysokim renownie i dobrze zoorganizowane.
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #1 on: March 16, 2010, 08:52:23 AM »

Super podanie - dzięki wielkie.

Chociaż do "rekrutów" juz nie należysz, ale wypada mi oficjalnie powitac Cię w Twierdzy.

Co do komunikacji to sprawę ułatwi komunikator głosowy więc jak możesz to zainstaluj sobie  (ktoś mi mówił że ze względu na linuksa bedzie z tym problem ale to chyba była Prezeska?). Na razie nie kładziemy dużego nacisku na venta bo i tak jest nas za mało żeby coś sensownego robić w dużej grupie, ale z czasem, gdy jak mam nadzieje nasz stan liczebny poprawi się, komunikator będzie wymagany.

Jakby co to zawsze gdy jestem ingame jestem tez na vencie.
Pages: [1]
  Print