Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Tanto podanie  (Read 1727 times)
Tanto
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 30


« on: January 16, 2012, 11:00:35 PM »

Witam wszystkich serdecznie,

Niniejszym pragnę złożyć swoje podanie do Twierdzy.

1. Imię, level postaci, klasa - Tanto, 50, Shadow Infiltrator, serwer Red Eclipse

2. Wiek - 30

3. Doświadczenie w mmo

Przez ponad trzy lata byłem aktywnym graczem World of Warcraft. Moim mainem był Paladin w specyfikacji Holy. Serwer Terenas. Gildie Cursaders of Terenas, Wild Wolves, Elysium (pierwsza piątka na serwerze). Osobiście wolałem czasy vanila, Burning Crusade sprawił, że rozgrywka stała się dla mnie mniej interesująca.

Moja aktualna gildia w SWTOR jest niestety zbyt mała, przez co gra nie sprawia mi satysfakcji jakiej bym sobie życzył. W grze pojawiam się dosyc regularnie, 7 dni w tygodniu (nie licząc moich treningów w poniedziałki i środy po 20:00).

4. Coś od siebie i o sobie.

Mam na imię Marcin. Jestem dość aktywnym życiowo trzydziestolatkiem bez bagażu w postaci narzekającej żony i płaczących dzieci:) Prawnik z wykształcenia, Kupiec z zawodu.

Od dziecka uwielbiam Star Wars, posiadam wszelkie essential guides, filmy, ksiązki, komiksy, etc etc. Jestem również wielkim fanem wszelkiej maści klasycznych role playing, niestety z racji wieku nie uprawiam już czynnie tego sportu (moi koledzy z którymi grałem już dawno pomarli :))

Swój czas dzielę pomiędzy pracę, SWTOR, przyszłą matkę moich dzieci, WH40K (główie książki z Black Library) oraz Krav Magę, której adeptem jestem już od prawie dwóch lat.

Jeżeli potrzebujecie dojrzałego i normalnego kolesia z sąsiedztwa, który zna swoją klasę, umie grać w zespole (i nie fauluje) to jestem do Waszej dyspozycji.

5. Potwierdzenie, że przeczytało się kodeks i regulamin i ze się je akceptuje

Pierwszą czynnością jaką zrobiłem było przeczytanie regulaminów, ot takie zboczenie zawodowe. Oczywiście potwierdzam i akceptuję.

No i na koniec nie mogłoby zabraknąć małego frazesu, otóż...

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania :)

Pzdr i do zobaczenia w grze,
Marcin
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #1 on: January 17, 2012, 12:25:38 AM »

Nic dodać nic ująć.

Witamy w Twierdzy - szukaj oficerów w grze.


btw - w jakiej gildii byłeś dotychczas?

Tanto
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 30


« Reply #2 on: February 19, 2012, 10:25:57 AM »

Trzy tygodnie minęły ;)
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #3 on: February 19, 2012, 10:39:22 AM »

Żadne skargi nie wpłynęły więc awans poleci ;].
Pages: [1]
  Print