Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Stizi - podanie  (Read 1874 times)
Stizi
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« on: July 07, 2018, 11:33:19 PM »

1. Stizi poziom 3 Człowiek Champion
2. 22 lata
3. Jeżeli chodzi o ogólne doświadczenie w MMO można powiedzieć, że dosyć spore ponieważ przygodę z grami MMO zacząłem hmmm 12 może 13 lat temu. Dosyć często w nie gram i na przełomie tych lat grałem w World of Warcraft, Guild Wars 2, Black Desert Online, Elder Scrolls Online, Metin2, 4Story, Blade and Soul... można wymieniać i wymieniać  ;D  .

4. Mam na imię Adrian pochodzę z Warki nie daleko Warszawy. Pierwszy start w LOTRO miałem jakieś 3 lata temu. Szukaliśmy z kolegą jakiegoś fajnego MMO w międzyczasie ogrywając The Battle of Middle Earth i sam zobaczyłem, że można w LOTRO grać za darmo od jakiegoś czasu. A więc ruszyliśmy ku przygodzie. Niestety zachwyt nie trwał długo bo po osiągnięciu chyba 30 poziomu okazało, się że dalej aby grać trzeba zapłacić. I tak przygoda się zakończyła. I ostatnio przypomniało mi się iż istnieje coś takiego jak LOTRO i może warto wrócić plusem jest to, że teraz mogę sobie sam śmiało zapłacić za wszystko, ponieważ zarabiam i nie muszę o nic nikogo prosić :D . Tak więc zaczęła się moja ponowa przygoda w LOTRO. Co do całej fabuły całego Śródziemia jaram się niesamowicie. Film Władca Pierścieni dosłownie znam na pamięć oglądałem go kilkadziesiąt razy i mogę tak bez końca. Hobbita obejrzałem po razie każdą część. Co do książki przeczytałem 3 tomy Władcy Pierścieni na prawdę mega książka. Cała twórczość J.R.R Tolkiena jest dla mnie czymś niesamowitym.  Coś o mnie ? Interesuje się głównie wszystkim co jest związane z PCtami, gry komputerowe, wyczynowa jazda na rowerze, historia głównie 2 WŚ i starożytność.  Styl gry głównie i zawsze preferuje DPS.  Samo LOTRO przyciąga mnie na pewno ciekawą fabułą ale jak narazie to tyle, ponieważ nic więcej nie udało mi się poznać. Od Kinshipu oczekuję głównie pomocy w ogarnięciu gry i jak najlepszej zabawy. Oczywiście sam postaram się dać od siebie jak najwięcej w Waszym kierunku  ;D

5. Nie należałem niestety nie było okazji.

6. Przeczytałem regulamin i w pełni go akceptuję.

7. W chwili obecnej F2P, niebawem planuje premium/vip.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #1 on: July 08, 2018, 12:39:57 AM »

Za :) Witamy na forum!
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #2 on: July 08, 2018, 07:24:00 AM »

Za
Morgred
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 148


« Reply #3 on: July 08, 2018, 02:07:14 PM »

za
Pages: [1]
  Print