Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Order - Thagrim  (Read 1951 times)
Troll
Gość
« on: August 21, 2009, 12:35:39 AM »

Witam

Grzegorz, lat 29, kawaler, niekarany, stosunek do służby wojskowej...  ;)

O Twierdzy dowiedziałem się od znajomego, który gra na Azgalu w Malleusie, a na Eltharionie (tam gdzie ja spędzałem sporo czasu) w destro w gildii Fresh Meat.

W WAR grałem od października 2008 przez pół roku. Później kolejne parę miesięcy w AoC, aż naszła mnie ostatnio ochota wrócić do Starego Świata. Na obu serwerach i w obu grach pod szyldem gildii Umbra Draconis. Wczesniejsze przygody z Ultimą Online i WoWem na "prywatnych serwerach" nie warte są wspomnienia bo zmarnowałem na nie ze 4 lata... Oprócz gier MMO pogrywam w CS, CS:S i TF (mam słabość do Valve) oraz klasyczne cRPG.

Świat Warhammera znam z gier fabularnych i bitewniaka. Całe liceum i kawał studiów się w to bawiłem. Ponieważ oprócz Valve mam słabość do pijanych krasnoludzic, na Azgalu gram Iron Breakerem, którego imię Thagrim brzmi.

W realu, na forach internetowych lub grach zwykle używam xywy Troll (ew. trollxp - jeśli przez niesłabnącą popularność, którą zawdzięczam kwiecistemu językowi, jest zajęta - chodzi oczywiście o wszelkiej maści trolle internetowe, które robią mi złą markę :/ ).

To chyba tyle, mam nadzieję że wpasuję się w klimat gildii jeśli przyjmiecie mnie w swoje szeregi.

[edit]
Ahh, oczywiście akceptuję regulamin :)
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #1 on: August 21, 2009, 03:43:28 AM »

spoko, damy Ci szanse :) zglos sie po invite
Troll
Gość
« Reply #2 on: August 21, 2009, 09:17:54 AM »

Podziękował, wieczorem się odezwę.
Pages: [1]
  Print