Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Order - Rexik  (Read 3187 times)
Rexik
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« on: September 07, 2009, 01:18:50 AM »

1. Łukasz/Rexik

2.Moją postać mogę opisać tak Slayer lvl:14 i pedzę dalej:
 Krasnoludzki zabójca trolli jest przykładem dziwnej mentalności, która skazuje wielu młodych krasnoludów na krótkie i gwałtowne życie.
Młodzi krasnoludowie, którzy splamili swój honor, doświadczyli miłosnych niepowodzeń albo zostali w jakiś inny sposób upokorzeni, porzucają konwencjonalne społeczeństwo krasnoludzkie i wyruszają na poszukiwanie śmierci, polują na najniebezpieczniejsze bestie Starego Świata. Większość z nich ginie bardzo szybko, ale ci którzy przeżyją, stają się członkami tajemniczego kultu zabójców trolli. Żyją tylko po to, by umrzeć a poprzez śmierć odkupić swoją winę lub zmazać  hańbę ( a wnikać w przyczyny zostania zabójcą trolli nie jest ani uprzejme, ani rozsądne). W każdym razie szukają śmierci przez dobrowolne uczestniczenie w nierównych bitwach - za przykład może służyć samotna wędrówka w głąb goblińskiej twierdzy. Trolle są uważane za idealnych przeciwników, ponieważ w takich przypadkach śmierć krasnoluda jest prawie pewna. Zabujców trolli można łatwo rozpoznać dzięki włosom, które są ufarbowane na pomarańczowo oraz licznych tatuażach, pokrywających całe ciało. lubują się też oni w egzotycznej biżuterii, takiej jak pierścienie w uszach i w nosie. Spędzają dużą ilość czasu na opowieściach o swoich wyczynach, pokazując blizny, za często i zbyt szybko pobierają też duże dawki różnych środków pobudzających.

3.
- Anarchy Online Server Atlantean strona Omni założyłem gilidie "Gwardia Honorowa".
-Lineage 2 okres zabawy około 9 miesięcy.
-Archlord (pomyłka)
-World of Warcraft priv Druid lvl 70 t5/t6 okres gry 1 rok.
-Warhammer Online czas rozpoczęcia gry 15.09.2008 (+ długa historia) !!
4. Ja świadom poczynać i zdolny na umyśle. Wyżej wymieniony "Rexik" orzekam co następuje :Potwierdzam przeczytanie Regulaminu .
5. Witam,  co mogę napisać?. Mam 25 lat jestem wesoły wyrozumiały oraz zapalony gracz. Oprócz mmo preferuje FPP, troszkę pograłem w ligach troszkę zdobyłem pucharków:).
6. Mam nadzieje na dobrą zabawę a jak będzie się z wami dobrze grało na RVR,PVP oraz PVE. To na pewno nie jeden wieczór spędzimy razem na ventrillo.

PS:Mam wsio mikrofon ventrillo ale muszę  naprawić kabelek po naderwaniu więc jak tylko to zrobięe pogadamy jak szef zgodę da na ventrillo. W między czasię z chęcią posłucham co wy gadacie będe jak ten "Cichy Bob" aktywny w tym czasie bardziej na czacie :D.

Pozdrawiam Rexik
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #1 on: September 07, 2009, 08:43:50 AM »

witam.
zgłos sie do oficerow ingame po zaproszenie do gildii :)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #2 on: September 07, 2009, 06:53:05 PM »

Piria, pan do Ciebie. W ramach prezentu urodzinowego masz bardzo ładne podanie do gildii :)
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #3 on: September 07, 2009, 10:18:32 PM »

ehh te Oficyjery :) a zaakceptowanie tegoz regulaminu .... ?

P.S. Podanie pierwsza klasa :)
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #4 on: September 08, 2009, 07:18:07 PM »

/ignore Yacah, ktos cos mowil?  ;D
Rexik
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« Reply #5 on: September 08, 2009, 09:09:41 PM »

Dzięki teraz czatuje i czekam na officcera :) jakis link do adresu vent i haslo itd ?
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #6 on: September 09, 2009, 09:46:21 AM »

wszystko dane masz ingame w zakladce gildiowe, a haslo dostaniesz od officera
Pages: [1]
  Print