Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Questy  (Read 2904 times)
Andarist
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 34


« on: July 14, 2008, 12:08:59 PM »

Witam,
jestem na 68lvl i zabardzo nie wiem gdzie mogę dalej robić questy solo. Zostały mi same fellowshipy, tylko na nie ciężko zebrać grupę innych graczy.  Narazie bije w Villach ale ile można ;)) Teraz moja prośba: może ktoś nie ma zrobionych questów w thunder river (fellowship) to byśmy razem je zrobili, chyba że są jakieś questy które mogę porobić sam.
Pozdrawiam Andarist
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #1 on: July 14, 2008, 12:14:31 PM »

Czolem.

 Powoli doganiam do drogiej polowy 60 tki.  Jeszcze nie mam questow grupowych, ale na sobotę, pewnie już będę miał. Bardzo chętnie sie dołączę do ekipy.

 
Andarist
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 34


« Reply #2 on: July 15, 2008, 11:57:10 AM »

Witam,
strasznie dużo osób odpowiedziało, akurat mój LVL jest ni w cipe nie w oko, nie mogę iść z wami na raidy bo tam od 75lvl, a żeby dobić do tej 75 to potrzebuje trochę pomocy w questach grupowych. Może ktoś jeszcze będzie chętny do pomocy??

Pozdrawiam Andarist
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #3 on: July 15, 2008, 12:03:12 PM »

Problem polega na tym ze mobki elitarne szare dla wyższych leveli mogą być bardziej zabójcze niż powinny być. Zeby tam iść powinniśmy mieć grupę blisko naszego levelu. czyli miedzy 67 a 69 najlepiej.

 Jeszcze 2 levele  i coś postaramy sie zmatowac.  Tylko nie myśl ze te kilka questow pozwoli nam dobić kilka leveli.  Bo tak sie nie stanie.  Levelowanie i questowanie po 65 levelu staje sie bardzo trudne, bo brak questow i tyle ;/
Pages: [1]
  Print