Pages: 1 2 3 [4] 5
  Print  
Autor Topic: Strona Konfliktu  (Read 23925 times)
Asmodeus
Gość
« Reply #45 on: August 17, 2008, 01:58:30 PM »

no ja albo disciple(jesli bedzie z kim grac, biegac  bo do gry solo  to on sie nie nadaje)  albo sosjerka    bardzo mi sie podoba chyba najlepszy dps w destruction.
Wazrok
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« Reply #46 on: August 17, 2008, 08:05:42 PM »

Witam wszystkich.

Chciałem zaapelować do waszego człowieczeństwa.

"Where is your faith on this dark day? Chaos rides against you – will you let these beasts destroy your hearths and homes, or will you trust in Sigmar and fight? Forward men, and drive back this Chaos rabble! For the Empire! For Sigmar!"
- Damaslaus VanNemut, High Chaplain of Sigmar

Twierdza powinna być pierwszą linią obrony Imperium. Imperator Karl Franz potrzebuje nas.
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #47 on: August 17, 2008, 10:57:57 PM »

Chciałem zaapelować do waszego człowieczeństwa.

LoL - do czego? ;)
To chyba nie do mnie...  ;D
[IX Kohorta]Slid
Gość
« Reply #48 on: August 18, 2008, 01:13:47 AM »

Witam w imieniu IX Kohorty. Jak widzę już zadecydowaliście o stronie konfliktu. Piszę, aby zaproponować wam grę na wspólnym serwerze po przeciwnych stronach. Pomyślałem, że taka zdrowa rywalizacja dobrze nam zrobi po ... sojuszu w AoC  ;) . Zawsze to miło skopać tyłek znajomemu nickowi, wiec mam nadzieję, że może choć trochę uda mi się wpłynąć na waszą decyzję odnośnie wyboru Core czy Open, RP czy noRP.

IX Kohorta ostatecznie będzie grać na: Order Core RvR (noRP)
Phara
Gość
« Reply #49 on: August 18, 2008, 09:11:49 AM »

Oto kolejny głos za tym, żeby wybrać ciemną stronę mocy :)

Co do grania na wspólnym serwerze, to będzie decyzja wspólna, ale... szczerze mówiąc, nie wierzę w zdrową rywalizację wśród tak złośliwego narodu jak Polacy :)
Dwa, trzy tygodnie i będzie wojna, ukrywanie treści forum, nocne napady, no-lifowanie i takie tam różne...
Marakai
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 698


« Reply #50 on: August 18, 2008, 09:31:32 AM »

łeeee wy na nub serwie core gracie :P

Phara zapomniałaś dodać iż pewnie będziemy hackować fora przeciwników :P
Phara
Gość
« Reply #51 on: August 18, 2008, 09:42:00 AM »

Phara zapomniałaś dodać iż pewnie będziemy hackować fora przeciwników :P

Napisałam "i takie tam różne" :)
Sporo osób od nas to informatycy, więc robilibyśmy różne nieładne rzeczy... po co?

Marakai, nie wyzywaj ich w ten sposób, starajmy się nie być aspołeczni. Poza tym, nie wiadomo jeszcze na jakim serwie wylądujemy.
Marakai
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 698


« Reply #52 on: August 18, 2008, 09:54:49 AM »

Marakai, nie wyzywaj ich w ten sposób, starajmy się nie być aspołeczni. Poza tym, nie wiadomo jeszcze na jakim serwie wylądujemy.

 :o

gdzie ty tam widzisz jakieś wyzwiska? albo zachowania aspołeczne? nie przesadzasz?

to był niewinny żarcik
Phara
Gość
« Reply #53 on: August 18, 2008, 10:10:38 AM »

Z tym nub serwem, ale spox, może faktycznie mam przewrażliwienie :)
[IX Kohorta]Slid
Gość
« Reply #54 on: August 18, 2008, 10:28:33 AM »

W serverze core nie ma nic noob'skiego. Gra jest typowym pvp i te 10% stref wolnych od pvp na max lvl pozwola na chwile wytchnienia. Pamietajcie, ze wasza zabawe moze zepsuc zabawa innych, ktorzy nie pozwola wam nawet na moment odejsc od kompa. Wiem, ze po aoc jestescie wyglodniali pvp w pelnym wydaniu, dlatego nie przekonuje, ja tylko skladam propozycje.
Marakai
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 698


« Reply #55 on: August 18, 2008, 10:35:37 AM »

Slid sie boisz że będziemy was gankować wszędzie? :P :P
dobra żarty na bok

poważnie to nie do końca masz rację
stref wolnych od pvp jest więcej niż 50%-70% mapy, w wątku o wyborze serwera wkleiłem porównanie stref t2 i t4
w niektórych krainach jest to po prostu kanion pomiędzy strefami pve, mało
w sumie chyba jedynie Praag rvr ma więcej niż 50%

pozatym na terytorium każdej strefy jest masa obozów chaosu lub empire a tam przeciwnik tak łatwo nie wejdzie, jak go np orki nie zasiepią to zginie od kamyczka z katapulty :P

To są mapy z największymi terenami RVR(na czerwono)
Praag

DragonWake

ThunderMountain

jak widać nie są to wielkie tereny

P.S.
Destruction jak zwykle wymiata w Praag zajmując wszystkie keepy :)
[IX Kohorta]Slid
Gość
« Reply #56 on: August 18, 2008, 11:00:18 AM »

 Prawdopodobnie mowie o strefie dla 40 levelowcow, ale jeszcze sprawdze po powrocie z pracy. Widze, ze niektorzy mieliby jednak ochote zloic nam tylki ;Di dobrze o to wlasnie chodzi.
Asmodeus
Gość
« Reply #57 on: August 18, 2008, 05:48:59 PM »

my grac bedziem na open pvp i jesli bedziecie chciali grac przeciwko nam to tylko open pvp server, wtedy mozemy sie umowic (jak kibole na ustawke :D ) gdzie sie lejemy, i o ktorej godz. W core pvp   to bedzie wrecz niemozliwe  chyba ,ze all wstana o 3-6 rano  ,to moze :D
Ja testuje cb us  servery  chyba all open pvp, a ja na oczy nie widzialem zadnego alianta (wow zboczenie:D)  specjalnie nikt wycieczek do stref wroga nie robi, ja sie nie spotkalem   a to dlatego ,ze wiecej  punkciorow jes t za scenariusze. Tak ,ze walki w open pvp w miejscach do tego nie przeznaczonych pewnie beda, ale  raczej sporadycznie i glownie w wykonaniu niedorozwoi umyslowych, ktorzy nie skumali ze mozna joinac do scenariusza pvp :D  Ideałem bylby server rp open pvp  co by ludzie mieli klimatyczne nicki, ale chyba nie bedzie takiego serva.
Marakai
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 698


« Reply #58 on: August 18, 2008, 06:05:35 PM »

Slid, a ty myślisz że co ja ci wkleiłem??

3 strefy t4

dla poszczególnych konfliktów
kolejno
empire vs chaos
elfy vs d elfy
zieloni vs krasnale

prosto z bety
Atlanta
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 211


WAAAGH!!!


« Reply #59 on: August 18, 2008, 06:14:19 PM »

Po Conanie Twierdza jest żądna krwii :P

Tak naprawdę to jeszcze nic nie wiadomo o open rvr... Czyli za załatwienie kogoś w pojedynku dostaje exp? Myśląc tokiem gankerów: czekam w krzakach, aż mob typa zjedzie do 20%, wyskakuję z krzaków, kosa w plecy i easy exp dla mnie? Czy jak to jest?

A w becie teraz jest core a nie open rvr..
Pages: 1 2 3 [4] 5
  Print