Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: Przybliżamy naszą klasę - Guardian.  (Read 7658 times)
Woltalin
Lotro Officer
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 454



« on: May 17, 2012, 10:56:42 AM »

     W związku z powstającym portalem chciałbym, choć z lekkim opóźnieniem, sprawdzić jak duże zainteresowanie będzie współpracą odnośnie opracowywania Guardiana wśród ogólnej rzeszy gildiowiczów.
     Liczę przede wszystkim na wstępne deklaracje pomocy oraz informacje w przypadku gdyby ktoś już rozpoczął pracę twórczą.
     
     Zaczęlibyśmy od podstaw, które widzę tak:
- Ogólny opis klasy oraz jej roli w grze łącznie z kilkoma słowami na temat predyspozycji rasowych. Podstawy mechaniki gry tą klasą.
- Opis umiejętności rasowych, klasowych, legendarnych z uwzględnieniem ich nabywania w trakcie rozwoju postaci, sposobu ich działania, wymagań odnośnie stosowania (odblokowywanie w konkretnych sytuacjach) ale na razie bez szczegółowych wynurzeń odnośnie taktyk walki.
- Opis statystyk podstawowych (might, agi, itd.) wraz ze wstępem odnośnie preferencji Guarda. Przekładanie się powyższych statystyk na mitygacje, crit, block, itd.
- LI czyli broń legendarna którą posługuje się Guardian. Rodzaj przedmiotów  (miecze, topory itd.) oraz ich ewentualne bonusy i korzyści wynikające z ich używania. Także kilka słów wstępu odnośnie ich pozyskania poprzez craft.
- Bardzo szeroki temat odnośnie ulepszeń LI. Począwszy od scrolli podnoszących poziom, nakładających konkretne obrażenia, zmieniających oraz ulepszających legacje, poprzez settingi, runy i gemy (także te craftowalne) aż do niedawno wprowadzonych gwiazdek/kryształów. Ogólnie wszystko co sprawi, że nasza LI będzie lepsza. W pełni ukształtowany artykuł powinien zawierać opis miejsc i sposobów pozyskania wyżej wymienionych rzeczy.
- Kolejny szeroki temat to ubiór, który będzie można dowolnie poćwiartować na mniejsze grupy tematyczne bo mam tu na myśli także biżuterię. Tutaj należałoby uzupełnić jeden z powyższych podpunktów mówiących o preferencjach Guarda na podstawowe statystyki.

     To dopiero kilka według mnie podstawowych tematów. Następnie można się zająć taktykami walki w grupie itp., gdzie liczyłbym na wspólną pracę kilku doświadczonych guardów. Craft dzięki któremu uzupełnili byśmy artykuły związane z opancerzeniem, biżuterią, relicami itd. Wreszcie pozostałaby cała rzesza tematów pobocznych.

     Proszę się nie krępować i zgłaszać chęć pomocy. :)
     Można już wybierać tematy i deklarować pracę twórczą na artykułami (lub informować o postępujących już pracach).

     Nasz w tym interes aby z tej "misji" wrócić z tarczą a nie na tarczy. ;)
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #1 on: May 17, 2012, 11:09:20 AM »

Zgłaszam się do pomocy. Konkretnego działu nie rezerwuję. Myślę, że zrobimy to jak będziemy znać ostateczną liczbę "Guardów" zaangażowanych w projekt.
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #2 on: May 17, 2012, 07:08:32 PM »

Pewnie nie umknę od tego, to juz sie sam zgłosze do czegoś...

I od razu zacznę od marudzenia  8)
"-opis umiejetnosci rasowych (...)" - rasy i umiejetnosci z tym związane to chyba do jakiejs ogólniejszej dyskusji, a nie tylko przez GRD. W końcu nie każdy krasnolud to od razu GRD i (niezleżnie od grupy wiodącej) nie każdy GRD to krasnoludek ;)

3 to juz small fellow wiec mozemy sie któregos dnia umówic na TS i coś tam podyskutować odnośnie podziału..


A znacie to?
Do Rozbrykanego kucyka wchodzi Engril i mówi: - Kto tu chce dostać w Pysk?
- Ja - ozdywa sie głos z sali. Na środek wychodzi postawnie zbudowany Woltalin.
- To czekaj tu, ja zaraz przyporowadze Milordo
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #3 on: May 17, 2012, 08:59:50 PM »


A znacie to?
Do Rozbrykanego kucyka wchodzi Engril i mówi: - Kto tu chce dostać w Pysk?
- Ja - ozdywa sie głos z sali. Na środek wychodzi postawnie zbudowany Woltalin.
- To czekaj tu, ja zaraz przyporowadze Milordo


- Przyprowadź, przyprowadź, byle szybko - mruknął sączący piwo Bondur i szybko dodał - Wracaj Wolcik, mięcho stygnie.
Woltalin
Lotro Officer
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 454



« Reply #4 on: May 17, 2012, 09:33:04 PM »

     Jestem jak najbardziej za werbalnym ustanowieniem podziału i dyskusją odnośnie tematu.
     Odnośnie ras to powiem tyle, że znamy rasy i konkretne od owych bonusy a także tego co przyda się Guardowi jesteśmy wszyscy świadomi. Zestawiamy te fakty i wyciągamy wnioski. Nigdzie nie wspomniałem, że jest jedna preferowana rasa dla jakiejś klasy, ale jeszcze o tym pogadamy... ;)
Bursztynka
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 515


Roleplaying


« Reply #5 on: May 18, 2012, 11:31:36 AM »

Nigdzie nie wspomniałem, że jest jedna preferowana rasa dla jakiejś klasy, ale jeszcze o tym pogadamy... ;)
No dokładnie. Większość guardianów przecież wie kto jest inspiracją do stworzenia ich klasy  :P
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #6 on: May 18, 2012, 12:10:39 PM »

Z opisu wg. turbine - Samwise Gamgee ;-)
Tarquill
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 868



« Reply #7 on: May 18, 2012, 08:19:58 PM »

Hobbicki guard jest the best! Dopał do siły z traita, niewielkie rozmary (trudniej trafić przeciwnikom), małe to, a jakie irytujące. A jeszcze może się położyć i całe aggro z siebie zrzucić!  :o
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #8 on: May 18, 2012, 08:31:31 PM »

Nigdzie nie wspomniałem, że jest jedna preferowana rasa dla jakiejś klasy, ale jeszcze o tym pogadamy... ;)
No dokładnie. Większość guardianów przecież wie kto jest inspiracją do stworzenia ich klasy  :P

Większość guardianów wie, które z opisów turbinkowych to żarty - reszta to ludzie, elfy i hobbity :D
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #9 on: May 30, 2012, 07:26:57 PM »

no i jak idzie chętnym? :)
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #10 on: May 30, 2012, 08:22:15 PM »

ten co zarządza sie opier***** poszedł gdzies i go ni ma ;D

idzie idzie... cos tam sie pisze, powoli ale sie pisze, jeden dział mam w 2/3 + cos tam raczkującego jeszcze
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #11 on: May 30, 2012, 10:05:41 PM »

Mogę poszukać jakiś screenów jeśli jest potrzeba - może coś wartego publikacji się znajdzie ;)
Woltalin
Lotro Officer
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 454



« Reply #12 on: June 02, 2012, 07:24:07 PM »

ten co zarządza sie opier***** poszedł gdzies i go ni ma ;D

"- Ano, wróciłem!" - że tak pozwolę sobie zacytować Mistrza. Przedłużył mi się niespodziewanie o tydzień wyjazd "służbowy" i teraz muszę zagęszczać aby nadrobić to co miało być na wczoraj. W tygodniu powinienem się tematem zająć.
     
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #13 on: June 05, 2012, 08:41:24 PM »

Mogę poszukać jakiś screenów jeśli jest potrzeba - może coś wartego publikacji się znajdzie ;)
nie chcę się wchrzaniać Wolcikowi w robotę ale na pewno się przydadzą jakieś fajne

jakby co sam mam gdzieś screeny z guardiańskiego Riftu które mogę podesłać

mój krasnal też z chęcią zapozuje do jakiś fotek jak będzie trzeba

:)

z treścią za bardzo nie pomogę bo guardiana nie znam tak dobrze ale mamy chyba wystarczająco dużo doświadczonych Puszek chętnych do pomocy

jestem wielce ciekaw efektów :) sam poszerzę swoją wiedzę o guardzie z chęcią
Woltalin
Lotro Officer
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 454



« Reply #14 on: June 17, 2012, 10:34:43 PM »

Chciałbym prosić brać pancerną o jakieś ciekawe obrazki z waszej przygody w grze, które mógłbym wstawić do tekstu. Chodzi mi o screeny z walki i nie tylko. Przysyłajcie to co macie i się Wam podoba.

Dwie cechy doskonałego zdjęcia według mnie to: brak imion i nazw nad głowami oraz taki wygląd guardiana, który od razu nasunie skojarzenia z tą klasą.

Bardzo chętnie przejrzę też Wasze screeny jakie zrobiliście z w trakcie pancernego wypadu na Rift. Obrazek grupy guardów (bez imion nad głowami) przy ubitej poczwarze chciałbym umieścić gdzieś w okolicach tytułu na pierwszej stronie, więc w tym przypadku przeprowadzę rygorystyczną selekcję.
Pages: [1] 2
  Print