Pages: 1 2 [3]
  Print  
Autor Topic: ...::Forum w trakcie budowy::...  (Read 13742 times)
Durval
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 49


« Reply #30 on: May 26, 2008, 11:12:07 AM »

Kiedy trafimy pod normalny adres www.twierdza.org.pl??? miło to być ponoć już w zeszłym tygodniu.
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #31 on: May 26, 2008, 11:40:04 AM »

Sprawa w toku, mam nadzieję że jeśli nie dziś to najdalej jutro uda nam się przywrócić ten adres. Niestety, nie wszystko idzie gładko i stąd te opóźnienia :(
Eoreh
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 868



« Reply #32 on: May 26, 2008, 11:54:02 AM »

W sumie to dobrze by trafić jak najszybciej. Ja dziś jak szukałem w pracy adresu forum to google  nie pokazały nowego adresu w ogóle.  Stary jest na wysokiej pozycji jak się wpisze "Twierdza".
Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« Reply #33 on: May 26, 2008, 12:52:59 PM »

Wyświetla się to podstawowe pomarańczowo-czarne jakby oko. Czyszczenie cechu nic nie daje, zresztą, przeglądarka w pracy jest tak ustawiona że się sama opróżnia po jej zamknięciu. Było dobrze jeszcze parę dni temu, z tym już nowszym logo z zameczkiem ;D
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #34 on: May 26, 2008, 04:50:04 PM »

Ciekawa sprawa, bo tego 'oka' to już fizycznie na serwerze nie ma ;)

Kliknij na to

http://twierdza.axeworld.net/Themes/overview20b3/images/logo.jpg

tu było to oko - jak Ci się pokaże to masz coś albo w cache, albo na proxy gdzieś Ci zalega.
To link do aktualnego obrazka zastępującego 'oko' - logo z zamkiem i obrazkami z gier.
Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« Reply #35 on: May 27, 2008, 12:09:55 AM »

Już jest dobrze. Klne się że przez pare dni miałem oko :D Teraz wszystko dziala, ale ja nic nie zmieniałem. Wymyłem ekran, ale wątpię że był aż tak brudny aby przesłaniać logo :P Grunt że widze logo :)
Pages: 1 2 [3]
  Print