Pages: 1 2 [3] 4
  Print  
Autor Topic: POLSKA - NIEMCY  (Read 12430 times)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #30 on: June 08, 2008, 05:18:42 PM »

Celnym :P
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #31 on: June 08, 2008, 07:20:37 PM »

O proszę. A jakim łukiem dysponujesz? ;)

26 prosty z rogowymi końcówkami, Grozera (węgier), świetna celnośc (bardzo mały rozrzut), ostry kop (dwie słomianki na wylot na niepełnym naciągu), strzała leci szybko i prościutko (kiedys na grunwaldzie podczas bitwy waliłem lobem na 1/3 naciągu i szło przez całe pole).

jakby co mam jeszcze łuk żony o słabszym naciągu, ale za to refleksyjny, więc szybko strzał, a strzała przyspiesza w locie w pięknym obrotowym ruchu.
Sayver
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 461


« Reply #32 on: June 08, 2008, 09:35:31 PM »

Kubica wygrał w niemieckim samochodzie, polak nam gola strzelił w niemieckim dresie
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #33 on: June 08, 2008, 10:47:25 PM »

Kubica wygral na pierwszym miejscu po raz pierwszy w histori.  Polak w F1, nie wazne w jakiej stajni ;)


Ale qwa mac.  LEO WHY ???? WHY did we loose? For Money ? ??

 ps. 3 x browary mna trzepia.
Arkness
Przybysz.
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 147


Oficer


« Reply #34 on: June 08, 2008, 10:47:47 PM »

Kubica wygrał w niemieckim samochodzie, polak nam gola strzelił w niemieckim dresie
nawet dwa....
Etos
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 62


« Reply #35 on: June 08, 2008, 11:04:12 PM »

A najlepszy w polskiej drużynie byl Roger....
Jagar
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 77


« Reply #36 on: June 08, 2008, 11:06:34 PM »

Kuzwa juz lepiej gralismy na MS z niemcami. Z taka gra to tradycyjnnie bedziemy po meczu w czwartek sie pakowac. Tak sie zalamalem ,ze do roboty nie wstaje.... Najlepiej Podolski ... udawane "lzy w oczach" sie usmialem chlopak ledwo radosc opanowal.
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #37 on: June 08, 2008, 11:08:31 PM »

He he he - no coś mi się zdaje że rodzina Podolskiego teraz cieżkie chwile będzie przeżywać ;)

26 prosty z rogowymi końcówkami, Grozera (węgier), świetna celnośc (bardzo mały rozrzut), ostry kop (dwie słomianki na wylot na niepełnym naciągu), strzała leci szybko i prościutko (kiedys na grunwaldzie podczas bitwy waliłem lobem na 1/3 naciągu i szło przez całe pole).

jakby co mam jeszcze łuk żony o słabszym naciągu, ale za to refleksyjny, więc szybko strzał, a strzała przyspiesza w locie w pięknym obrotowym ruchu.

Noo - pięknie ;)
Ja mam jedynie bisokowego anglika i refleksem -23. No i jeszcze 'w spadku' dostałem delikatną 'damską' 17 ;)
Na Grunwaldzie nigdy nie strzelałem, ale muszę przyznać, że strzał salwą z 15-20 łuków to już niezła frajda ;)
Etos
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 62


« Reply #38 on: June 08, 2008, 11:21:35 PM »

Kuzwa juz lepiej gralismy na MS z niemcami. Z taka gra to tradycyjnnie bedziemy po meczu w czwartek sie pakowac. Tak sie zalamalem ,ze do roboty nie wstaje.... Najlepiej Podolski ... udawane "lzy w oczach" sie usmialem chlopak ledwo radosc opanowal.

No jakies polglówki z PZPN nie chciały go w drużynie to teraz mamy
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #39 on: June 08, 2008, 11:40:54 PM »

coz, zamiast roztkliwiac sie nad przewidziana przegrana, lepiej cieszyc sie wygrana Kubicy, ktory raz, ze wygral po raz pierwszy, to dwa, ze zostal liderem klasyfikacji.

Jemu flagi wywieszac, a nie tym drewnialdom. Jeden zdolny Polak gra u niemcow, a najbardziej efektowny z polskiej druzyny jest Brazylijczykiem. smiech na sali normalnie.
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #40 on: June 09, 2008, 02:02:20 AM »

Popieram Huriel. Gloria dla Kubicy.
A co do pilki nożnej, to jakby cała polska drużyna składała się z samych obcokrajowców czy byłaby nadal polska  :P
Sayver
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 461


« Reply #41 on: June 09, 2008, 07:42:41 AM »

Kuzwa juz lepiej gralismy na MS z niemcami. Z taka gra to tradycyjnnie bedziemy po meczu w czwartek sie pakowac. Tak sie zalamalem ,ze do roboty nie wstaje.... Najlepiej Podolski ... udawane "lzy w oczach" sie usmialem chlopak ledwo radosc opanowal.


Nie zgadzam się, graliśmy dużo lepiej lepiej niż na MŚ, w drugiej połowie według mnie byliśmy stroną przeważającą. No  i mamy trenera który nie był na kacu w trakcie meczu i robił zmiany już w przerwie(dodajmy dobre zmiany).
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #42 on: June 09, 2008, 07:48:27 AM »

To był dobry mecz.  Niemcy zawsze byli trudnym przeciwnikiem. Nigdy jeszcze polacy z niemcami nie wygrali, nawet 2 wojny światowej...

 Chłopaki świetnie zaczęli druga polowe meczu, no ale trochę siły zbrakło. No zobaczymy co sie będzie dalej działo.

No ale mazurek był. Nie w Austri a w Kanadzie.  Way to fight Kubica ;)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #43 on: June 09, 2008, 08:06:22 AM »

Song, w czasie drugiej wojny swiatowej od poczatku bylismy na przegranej pozycji, bo panstwa "sojusznicze" (Anglia, Francja - a mimo to, ciagle zywimy niezrozumiala sympatie do zabojadkow) doslownie wyr...ały nas w pupkę. Bez wazelinki.

my, jako narod postrzegajacy siebie jako męczenski, niestety nie potrafimy zniesc ciezaru zwyciestwa (chlubne wyjatki potwierdzaja tylko regule), dlatego sami rzyć wystawiamy w kluczowych momentach.

Bo tylko marudzic potrafimy.

A Kubica - mistrzostwo swiata. Facet ma jaja, w odróznieniu od naszej kadry piłkarskiej. I tyle.
Thoronil
Gość
« Reply #44 on: June 09, 2008, 08:19:23 AM »

Popieram Huriel. Gloria dla Kubicy.
A co do pilki nożnej, to jakby cała polska drużyna składała się z samych obcokrajowców czy byłaby nadal polska  :P

To wez pod uwage ilu 'Niemcow' gralo w druzynie niemieckiej...
Pages: 1 2 [3] 4
  Print