Pages: 1 2 [3] 4 5
  Print  
Autor Topic: mecz Polska - Autria  (Read 19266 times)
Yano
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 166



« Reply #30 on: June 13, 2008, 11:09:42 AM »

CZolem Song :) Ja nie jestem wielkim znawca pilki noznej, ale wierzcie mi, jak ja chcialbym zobaczyc cos takiego, gdy mialem 11 lat, a ciagle pamietam ;) Hiszpania 1982, my jako 3 druzyna bodajze wtedy. Ehh. Kiedy to sie stanie, doczekamy sie?
Nic, trzeba bedzie kibicowac sasiadom, zawsze lubilem czeskie piwko ;)
Guthwulf
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 108


« Reply #31 on: June 13, 2008, 11:21:46 AM »

No extra by bylo  :( mielismy mala powtorke w Barcelonie na igrzyskach, tez bardzo fajnie grali wtedy, chociaz fakt, ze mlodziaki. No ale to tez dawno juz bylo... No nic, na razie jest jak jest i powinnismy podejsc do tego z wiekszym dystansem i z bardziej realistyczna ocena naszych obecnych mozliwosci.
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #32 on: June 13, 2008, 11:38:50 AM »

Trzymamy kciuki ze jednak sie uda.  Szansa na to ze sie uda jest i tak większa niż drop rate na niektóre itemy w niektórych grach, a przecież dropia ;)

 
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #33 on: June 13, 2008, 11:46:00 AM »

eh, pilkarze pilkarzami, ale jak wypieprza Leo z posady selekcjonera (co jest very likely to happen, skoro to normalna taktyka PZPN-u po jakichkolwiek nieudanych mistrzostwach), to znowu polska piłka wpadnie w never-ending dolek.
Sayver
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 461


« Reply #34 on: June 13, 2008, 11:50:30 AM »

eh, pilkarze pilkarzami, ale jak wypieprza Leo z posady selekcjonera (co jest very likely to happen, skoro to normalna taktyka PZPN-u po jakichkolwiek nieudanych mistrzostwach), to znowu polska piłka wpadnie w never-ending dolek.


Sam zrezygnuje
Needa
Gość
« Reply #35 on: June 13, 2008, 11:51:36 AM »

Kadorin
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1023



« Reply #36 on: June 13, 2008, 11:52:32 AM »

;D LOL ;D
Buahahaha
Zielarz
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 188



« Reply #37 on: June 13, 2008, 11:55:14 AM »

jak dla mnie ten wpis w wiki świadczy tylko i wyłącznie o niezbyt wysokim poziomie intelektualnym piszącego.
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #38 on: June 13, 2008, 11:57:29 AM »

Jesli kogoś ubic, to tego, kto zlecił i zapłacił sędziemu, a nie sędziego. On tylko robił za co mu zapłacono, a całą resztę, która kupuje wszystko i wszystkich, pod mur i do piachu, na czele z politykami, bo to przez nich w dużej mierze jest jak jest.
Needa
Gość
« Reply #39 on: June 13, 2008, 12:09:52 PM »

jak dla mnie ten wpis w wiki świadczy tylko i wyłącznie o niezbyt wysokim poziomie intelektualnym piszącego.

oj tam zaraz niezbyt wysoki poziom....po prostu rozgoryczony kibic  ;)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #40 on: June 13, 2008, 12:14:25 PM »

własnie w radiu slyszalam, ze H. Webb wraz z rodzina dostanie ochrone policji z racji powtarzajacych sie grozb w internecie pod jego adresem.
Needa
Gość
« Reply #41 on: June 13, 2008, 12:26:15 PM »

Zastanawia mnie, czemu piłka nożna wyzwala tyle agresji?
Nie ma tego w innych dyscyplinach sportowych...nie mówię tu o szachach
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #42 on: June 13, 2008, 12:27:42 PM »

własnie w radiu slyszalam, ze H. Webb wraz z rodzina dostanie ochrone policji z racji powtarzajacych sie grozb w internecie pod jego adresem.

Za która sam zapłaci? Czy z pieniędzy podatników? Ten sędzia na pewno dobrze wie ze to był jeden z najgorzej wysedziowanych meczów w jego historii.

Raidowanie w MMo tez wyzwala takie emocje Needa.  ;) Cale gildie sie o bossów potrafią rozpieprzyć.
ithildan
Gość
« Reply #43 on: June 13, 2008, 12:49:21 PM »

A ja wiem czemu, wyzwala tyle agresji. Chcąc nie chcąc jest to najpopularniejsza gra zespołowa na świecie i fakt iż musimy czekać 4 lata na to by znowu pograć tylko przez to, że ktoś dał komuś parę zielonych papierków jest irytujący...  >:(

Zawsze chciałem by nasza drużyna grała jak Brazylia, jak Niemcy, albo chociaż tak by móc im kibicować trochę dłużej, ale niestety nie gra i nie wiem czemu ale wydaje mi się, że to nie wina piłkarzy. W Niemczech na pewno wydaje się kupę kasy by podtrzymać kondycję piłki niemieckiej (przecież to nie jest już zespół z lat 70 tych, a mimo to jest dobry) W Brazylii natomiast ludzie się po prostu bawią tym sportem, dla mnie brazylijska samba na boisku jest kwintesencją  piłki nożnej i niedoścignionym wzorcem jak powinna wyglądać gra, a około 40 fauli w meczu Austria - Polska faktycznie może nasuwać pytanie dlaczego w tym sporcie tyle agresji. Dodatkowo warto przypomnieć, że w związku z aferą korupcyjną Polski Związek Piłki Nożnej został prawie rozwiązany, więc o czym jest tutaj mowa? o uczciwości?

Z drugiej strony to właśnie to, że jesteśmy ludźmi i istnieje ten nieprzewidywalny czynnik ludzki daje nam tym większą satysfakcję jak wygrywamy, (tylko że nie wygrywamy -_-) a co to byłaby za frajda jakby mecz rozegrało 100% uczciwych ale mimo wszystko robotów. Podejrzewam, że wówczas nie byłoby agresji, ale i takich emocji.
Phara
Gość
« Reply #44 on: June 13, 2008, 12:58:01 PM »

Agggrrrrr.....

Czy to takie trudne rozmawiać bez bluzgów?? Czy naprawdę jest to wymóg ponad siły?
Proszę o usunięcie wszystkich słówek opisujących po polskiemu Wasze poszarpane nerwy, Wasz żal, smutek, złość i inne takie.

Jak nie znacie synonimów, odpalcie słownik języka polskiego online.
Pages: 1 2 [3] 4 5
  Print