Pages: 1 2 3 [4] 5
  Print  
Autor Topic: mecz Polska - Autria  (Read 19268 times)
Grinch/Sheen
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 111



« Reply #45 on: June 13, 2008, 02:13:01 PM »

Taka ciekawostka z BBC:
http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/euro_2008/7444407.stm?goalid=502035
Dioxin
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 134



« Reply #46 on: June 13, 2008, 02:36:00 PM »

Agggrrrrr.....

Czy to takie trudne rozmawiać bez bluzgów?? Czy naprawdę jest to wymóg ponad siły?
Proszę o usunięcie wszystkich słówek opisujących po polskiemu Wasze poszarpane nerwy, Wasz żal, smutek, złość i inne takie.

Jak nie znacie synonimów, odpalcie słownik języka polskiego online.

Ja tam wolę nazywać rzeczy po imieniu, białe jest białe, a czarne jest czarne.
Zielarz
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 188



« Reply #47 on: June 13, 2008, 02:37:25 PM »

ale jak administrator/członkini rady prosi to nie wypada odmówić.
Dioxin
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 134



« Reply #48 on: June 13, 2008, 02:49:56 PM »

Taka ciekawostka z BBC:
http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/euro_2008/7444407.stm?goalid=502035

Jeżeli ta animacja w 100% oddaje pozycje piłkarzy to spalonego nie było, poza tym Sagan strzelał na bramkę i piłka zmieniła kierunek po odbiciu przez Austriaka a nie podawał więc w zasadzie sprawa z tym spalonym jakby dyskusyjna.
Grinch/Sheen
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 111



« Reply #49 on: June 13, 2008, 02:55:33 PM »

Jeżeli ta animacja w 100% oddaje pozycje piłkarzy to spalonego nie było, poza tym Sagan strzelał na bramkę i piłka zmieniła kierunek po odbiciu przez Austriaka a nie podawał więc w zasadzie sprawa z tym spalonym jakby dyskusyjna.

Zgadzam sie. Ogladalem powtorke(nie animacje) z 10 razy i dokladnie widac ze pilke dotyka Austriak.
BBC musi jakos odwrocic uwage od akcji z karnym.

Ha teraz juz wiem czego Boruc tak zasowal - gratuluje potomka Artur:D
Guthwulf
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 108


« Reply #50 on: June 13, 2008, 03:07:46 PM »

Tak, pilka zmienila tor lotu odbiwszy sie od austriaka, tylko ze roger w momencie oddania strzalu byl na spalonym i uzyskal z calej sytuacji korzysc - wiec nie wazne, czy podanie bylo do niego adresowane, czy dostal pilke przypadkowo. Tak to chyba wyglada z punktu widzenia przepisow.

No ale w meczu z niemcami tez bylo przeciez dyskusyjnie, bo podolski byl na minimalnym spalonym w momencie, w ktorym podawano pilke do gomeza, wiec potem nie powinien uczestniczyc w akcji. Skoro sedzia puscil tamta akce jako czysta, to powinien byl uznac takze bramke smolarka. No tak to jest z tymi spalonymi, ze duzo zalezy od szczescia :(
Yano
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 166



« Reply #51 on: June 13, 2008, 04:21:31 PM »

Wklejam, stare ale jare.

http://www.youtube.com/watch?v=ofW3IPEYc78

Kadorin
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1023



« Reply #52 on: June 13, 2008, 04:37:51 PM »

Ok znalazłem takie coś w internecie
http://img502.imageshack.us/my.php?image=39yo1.png ;D
więcej na http://euro.kretyn.com/
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #53 on: June 13, 2008, 06:05:11 PM »

JA WIEM!!!! Howard Webb to LILITH!!!!!
Guthwulf
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 108


« Reply #54 on: June 13, 2008, 06:25:03 PM »

 :D :D :D
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #55 on: June 13, 2008, 06:53:18 PM »

To musiał nieźle schudnąc od ostatniego spotkania twierdzowego ;)
Ale w sumie należy pamiętac, że zło ma wiele twarzy  8)
mass
Gość
« Reply #56 on: June 13, 2008, 10:53:19 PM »

A powiem szczerze ja jako człowiek uprawiający sport w ramach rozgrywek chciał bym ukarać tego gościa.

Myslałem o wystosowaniu pozwu do Uni Eu - pod zarzutem nie wywiązania się z obowiązków jakie nakłada na niego praca - bo jeśli mnie lekarz źle zoperuje to mam prawo go pozwać.

ZNIENAWIDZIŁEM EURO - Znienawidziłem chyba cały futbol - mówi to gość z Łodzi, którego drużyna jest oblepiona przez syf i który grał z Listkiewiczem w kosza w Wiśle i nie połamał mu nóg - bo był za młody i nie wiedział co to za menda jest .

ale teraz garść + :

- coann naprawde jest imba
- mam nasdzieje, żę ten sam sędzia będzie sędziował na NASZYM euro - bo wtedy finał murowany .

Mam doła , jest mi źle i i           trze ratować się innymi miłymi sprawami .

Pozdro was

Ak Mass
Yarden
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 71



« Reply #57 on: June 14, 2008, 07:43:50 AM »

Sędzia sędzią, ale nasi grają jak ostatnie patałachy.
Może jeszcze ktoś nie słyszał tej pioseneczki?Ech, żeby nasi mieli takiego powera :)
http://www.hymneuro2008.pl/
Piotr Witak
vita sine libertate nihil est
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 193


jutro to dziś, tyle że jutro...


« Reply #58 on: June 14, 2008, 12:23:18 PM »

Dowiedziałem się wczoraj co to jest "spalony" i "pułapka ofsajdowa" i uważam że zabija to ducha sportu...
ithildan
Gość
« Reply #59 on: June 16, 2008, 09:43:13 AM »

Wszystko się zmienia, nowe przepisy, nowe stroje, przepisy.... a nie to już było :)
kiedyś wzięli największych piłkarzy na świecie (Zidane, R. Carlos, Ronaldo, Beckham itp.) i zrobili z nimi program, poubierali ich w takie stroje jakich używano 50 lat temu. I okazało sie, że ich skuteczność spadła o 30, 40 % (celność, szybkość itp.) wniosek narzuca się jeden, to nie piłkarze się polepszają tylko technika i przepisy coraz bardziej ułatwia im grę, ale dla mnie football brazylijski to niedościgniony wzorzec. Jak tak oglądam te wszystkie mecze na tym euro to powiem szczerze, a raczej napiszę, że żaden z zespołów jakoś nie powala mnie na kolana, owszem sympatyzuje z jakimiś bardziej z jakimiś mniej, ale żaden nie pokazał wg mnie niczego nadzwyczajnego.

Ps. pułapka offside'owa to najgłupsza rzecz na jaką można liczyć, powinna być używana w ostateczności bo jak "nie wyjdzie" to bramkarz ma pozamiatane
Pages: 1 2 3 [4] 5
  Print