Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 17
  Print  
Autor Topic: "A na swej drodze spotkałem...", czyli watek o imionach  (Read 74724 times)
Velsh
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 211



« Reply #45 on: December 05, 2008, 04:28:41 PM »

Z WARa:

"Notanotherbw "- oczywiscie BW.

Z jakiegos innego mmo, juz nie pamietam z jakiego,  biegali  razem:

"Kaczynsky" i "Lepper"

Badalaman
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 247


« Reply #46 on: December 05, 2008, 06:53:40 PM »

Vels, moze to nie w MMO bylo tylko w TV podczas transmisji z sejmu? ;)
Veldir
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1939



« Reply #47 on: December 07, 2008, 01:47:15 PM »

W lotro widziałem łowcę o imieniu     icbm.

Może nic takiego, no ale gdyby to traktować jako skrót to po rozwinięciu mamy intercontinental ballistic missile. Podejrzewam, że nadający imię to miał na myśli i pasuje ono do tego świata jak wół do karety ;)
Floe
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 84


Największa destruktorka gry


« Reply #48 on: December 10, 2008, 03:49:36 PM »

Kiedyś grałam w WoWa na serwerze gdzie pisało się podania o przyjęcie do gry.
I Znajomy napisał pięknym i wzniosłym językiem historię trola o imieniu Han Zinn. Zawsze dodawał także zmyślone znaczenie swego imienia, czyli "ruchający znienacka". ;P
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #49 on: December 10, 2008, 03:56:42 PM »

Jakże oryginalne imię Witch elfki która mnie prześladuje na scenariuszach t4.  Imie Pipa, nazwisko Faza.  Pipa Faza.  Orginal ze szok ;)

 Inna ciekawa Witch elfka która również lubi sobie pogrzebać sztyletem w moich wnętrznościach to "LoLith"  :D
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #50 on: December 10, 2008, 04:03:53 PM »

W lotro jest kilka smiesznych nazw kinshipów: np "my little pony" albo "oh, no, not another kin"
Aerwolf
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 11



« Reply #51 on: December 11, 2008, 05:37:34 PM »

Kiny w LOTRO:

"Incorrigible Ale Hounds" (w wolnym tlumaczeniu: niereformowalne moczymordy) na naszym serverze
"Saurons Pussycats" na Gilrain (same dziewczece postacie kiedys)

Gdy otwarto polski dystrykt w GW to pare razy tam zaszedlem, ale szybko przestalem, tam to dopiero kopalnia znalezisk (nazwa moze byc dluga i kilkuwyrazowa) roznych C.p i H.jow (wlasnie przez samo h) co niemiara ale zapamietalem jednego kolesia: Wkurwiony Robotnik - wojownik z mlotem w garsci
Lorenz
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« Reply #52 on: January 08, 2009, 08:10:59 AM »

Razem ze znajomymi mieliśmy pewien hmm opdał pare lat temu i w RYL'u (Risk You're Life ) założyliśmy sobie postacie o wdzięcznych nazwach.

Zdzirkens, Szmatkens i pr0l4m3. Sukcesów nam to nie wróżyło.

W WoWie miałem nicka Wacek ( musicie mi uwierzyć, że w momencie zakładania tego nicka miałem na myśli imię męskie. Dopiero później zorientowałem się, że budzę jakąś sensacje  :P)

Napotkane nazwy, które zapamiętałem to członkowie gildii z Leony ( server L2), Żwirek, Muchomorek, Bonifacy, Klakier, Paszczak, Ryjek, MałaMi, JuzefStalin (do dziś nie wiem czy błąd jest zrobiony świadomie )

no i chyba dwa moje ulubione z WarRocka - Piciu i Madafaka.



Bjarni
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 191


Respect my authority!


« Reply #53 on: January 08, 2009, 11:35:56 AM »

W WOWie zdarzyło mi się mieć postać o imieniu Boorack . Nie lubiłem go strasznie i dlatego z alta został mainem :D

Była też sobie gildia o nazwie "Czysty Wpierdol" . No cóż prawie równie "oryginalne" jak ostatnio napotkany w WARze "Wykurw". Mój ulubiony cel swego czasu na scenariuszach, właśnie za nick :)

Aby jednak zwiększyć stopień oryginalności, to dwa dość ciekawe:

Whatsavlbl z WOWa i Acojest z EVEa :D Chyba chłopaki mieli problemy z imionami :)

Dodatkowo mieliśmy w WOW kiedyś przykrą niespodziankę z Kara. Pięć razy z rzędu robiliśmy w operze Czerwonego Kapturka i zawsze był jakiś bug, który nie pozwalał nam skończyć... W ramach smichów chichów chcieliśmy wysłać info do gmów o treści stfu, wtf, lol, brb. A że we łbach trochę mieliśmy już dla odreagowania stresu, to jeden z kolegów stworzył sobie alta Stfulolwtfbrb. Dostał info od GMa, że generalnie, to jego nick narusza EULA, czy coś i nakazał zmienić. Zmienił na Zemstagma .
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #54 on: January 09, 2009, 12:55:01 AM »

Hunter: Zbyszek Pieczarka ;D
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #55 on: January 09, 2009, 07:53:40 AM »

ihealyou, proheals (ten to skromny, za podejscie do gry - ninjowanie np na mojej ignore list)

ale także elitemaster (tez skromnis) i ten taki, co jego imie jest po prostu wyczesane w kosmos: tweemastechumastvyvy czy cos takiego. Nie życzę nikomu korespondencji z tym typkiem:)
Zamir
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1104


Zamir MATURA 1965 - Punkt G - fakt czy mit?


« Reply #56 on: January 09, 2009, 08:00:08 AM »

Dorzucę jeszcze: Pacan, Kachna, Elrrond, Legollas (te ostatnie mogłem trochę przekręcić ale z tej serii widziałem juz kilka nicków)
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #57 on: January 09, 2009, 01:01:38 PM »

Ostatnio zarówno w WoWie jak i WaRze widziałem gości o imieniu "Altdorf".
Krassnahll
WoW GM
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 416


« Reply #58 on: January 09, 2009, 01:03:59 PM »

Z WoWa, jeden z moich kumpli wpadł na oryginalną nazwę:

Życiodajka ;)
Szwaqier
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 527


Egatrot You are pure evil, and hate personified.


« Reply #59 on: January 12, 2009, 08:28:44 AM »

ja w AoC spotkałem ostatnio Xavinatora i Alienatora :)

A powaznie to chlopaki w ramach zajec w podgrupach porobili sobie alty o wdziecznych nazwach
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 17
  Print