Pages: 1 ... 5 6 [7]
  Print  
Autor Topic: Ettenmoors - komentarze:)  (Read 26152 times)
Niobar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 775


ups...


« Reply #90 on: September 06, 2010, 08:11:24 AM »

chodzenie na wabia kiepsko się kończy dla wabia :P
Fland
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 508



« Reply #91 on: September 06, 2010, 08:56:06 AM »

Kurcze ale jakos malo tych questow jest, albo nie wiem gdzie je robic, gdzie brac (bralem z campow, zamkow itd). I przede wszystkim jaka klase wziasc.
JeRzu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 331



« Reply #92 on: September 06, 2010, 09:15:24 AM »

jesli chodzi o questy to rob te przypisane do zamkow czyli TR, TA, Lug i do LC po kazdych 10 zrobionych q dostaniesz mapke, ktora bedziesz sie mogl przenosic w ich poblize, bardzo przydatne. Questy jak zuwazyles sa powtarzalne i troche ich jest. A co do klasy to tak:
BA - odpowiednik huntera doslownie, nawet ikonki skilli sa takie same, w sumie gra sie latwo tak jak i hunterem
WL - tankujacy healer, jakkolwiek by to nie brzmialo :) slabo zbalansowana klasa, solo gra sie ciezko, ale w kazdej grupie musi byc, moim zdaniem,
Reaver to berserker :) dps meele, nie wiem jak sie gra nie probowalem
Defiler - to szaman, heal i klatwy mam alta ale jako zbieracz DP
Weaver - pajaczek nie gralem nie wiem
Stalker (potoczeni warg) to taki odpowiednik burga stuny, znikanie itd calkiem fajnie sie gra,
Do zobaczenia na etten
Bardwan
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 229

Mizantrop


« Reply #93 on: September 06, 2010, 02:26:36 PM »

Weaver to odpowiednik freepowego LM - czyli cc (debufy, rooty) plus całkiem przyjemne DoT. To plus możliwość zabunkrowania się pod ziemią i atak z zaskoczenia dają dużą frajdę.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #94 on: September 06, 2010, 06:23:13 PM »

Najpierw jest 10 questów na mapkę, potem 15 na kolejną i 25 bodajże, a nie co 10 :)
Bardwan
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 229

Mizantrop


« Reply #95 on: November 27, 2010, 02:33:23 PM »

Dzisiaj mam nastrój do nekromancji, spytam zatem - w wątku tym padło imię LM Fiefiurka - cały czas jakieś typy zaczepiają mnie i pytają czy jestem creepem tego jegomościa (albo tej pani). Niby Firfurk jest trochę podobne do Fiefiurka ale bez przesady ...
hellsing
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76


« Reply #96 on: November 27, 2010, 03:17:18 PM »

Wiesz ile ja przecierpiec musialem w okresie gdy na lma sie nie logowalem czesto, a ludzie pmy mi wysylali i wyzywali za twoj progamestyle...  I to jest Fiefukra ;p Mozesz przeslac odszkodowanie moralne + kare za podobny nick(75g 179s 63c z odsetkami juz) na mojego LMa...
Etheldar
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 457



« Reply #97 on: November 27, 2010, 04:11:44 PM »

Vad, nie oczekuj niemozliwego, co najwyzej sprzedadza Ci cjumpa   ;).
Bardwan
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 229

Mizantrop


« Reply #98 on: November 29, 2010, 12:34:26 AM »

Wiesz ile ja przecierpiec musialem w okresie gdy na lma sie nie logowalem czesto, a ludzie pmy mi wysylali i wyzywali za twoj progamestyle... 

Biorę to jako żart gdyż gram zbyt casualowo, żeby ktokolwiek zauważył moją obecność na EM. Nabiłem też jednego czy dwa k/b na Twoim LMie, od tej pory czepiają się mnie znacznie rzadziej.
Nie sprzedaję cjumpów, jestem pajęczakiem z porządnej rodziny  :P
Pages: 1 ... 5 6 [7]
  Print