Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: creep rzadzi  (Read 10345 times)
Giliarwe
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 607



« Reply #15 on: September 03, 2008, 10:55:35 PM »

napisze to tu... jako, ze temat glosi, iz "creep rzadzi!"

raidowalismy sobie bilismy freepy npc.. jak co wieczor... tylko cos dziwnego poprzyczepialo sie do mojego WL, a mianowicie: pulapka huntera, root LMa i wiele wiele innych buffow stunow, daze'ow itp ;p zamrozilo mi morale... freepy sciagnely goldie do odbicia tr... no coz nie udalo sie bo wysolowalem goldie w srodku raidu freepow :D ten bug byl piekny-mialem ochote isc zrobic sobie zdjecie w GV ale nie chcialem sie narazic GMowi ;p   powiem jedno: dla freepow to byl dziwny wieczor :D
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #16 on: September 04, 2008, 07:53:15 AM »

To musialo czadowo wygladac. Juz sobie wyobrazam reakcje freepow :D Zaluje, ze tego nie widzialem :)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #17 on: September 04, 2008, 08:04:38 AM »

Goldie? to jakis freep?

ja ostatnio bawilam sie creepem gdzies miedzy 3-5 rano w poniedzialek - malo ludzi, ale i zabawa przednia:)
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #18 on: September 04, 2008, 10:11:29 AM »

Niedzwiedz przy TR rangi avenger. Za 10 bodajze tokenow pomaga w zdobyciu TR freepom.
Giliarwe
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 607



« Reply #19 on: September 04, 2008, 03:22:56 PM »

ano old goldhead ;] ma jakies 45k morale :P
Quintu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 457

"Sam jesteś BaRlog!" :D


« Reply #20 on: March 07, 2009, 02:41:04 PM »

no to ja dodam coś od siebie - na gorąco po zaledwie 2 tygodniach zabawy na creepach; Powyższe teksty pisane były przed wejściem Morii - teraz zdecydowanie creep nie rządzi a co gorsza wydaje się że producenci gry zachwiali równowagę i balans między creepami a freepami;
Jak wiecie życie na etten toczy się w miarę schematyczny sposób są grupy które się bawią i walczą o twierdze ale są tez rożnego rodzaju gankerzy, camperzy i inne pasożyty które żerują pod obozami obu stron; Jest to zrozumiałe - każdy gra jak chce a jak nie bierzesz pod uwagę, okoliczności, że możesz w każdej chwili paść to tam po prostu nie łaź...
Ok wszystko ładnie ale... Zwracam się do creepów z pytaniem - jakie krytujące hity zadajecie swoim podstawowym skillem w walce? Z tym samym pytaniem zwracam się do freepów. Więc jakie?? Moje krótkie - powtarzam - doświadczenie w walce wskazuje, że strzelając używając skilla Screaming Shafts zadaje obrażenie rzędu 380 (zakładając że nie mam jeszcze ostatniego passive skilla na range attack - z tym skillem będzie około 420); To jest mój crit! A ile jest w stanie zadać hunter?? No prawda jest taka, że hunter jest w stanie mnie zabić jednym strzałem... Więc gdzie tu równowaga?? Nie mam pretensji do klas freepow że mają nowe legendarne triaty dodatkowe stuny rooty i co tam im jeszcze producenci gry wymyślili ale szanujmy się; Sukcesy creepów patrząc realnie są wynikiem gry w dużej grupie - my potrzebujemy na ubicie tyranta sporej grupy a freepy?? Co za trudność ubić tyranta w 15?? Żeby nie przeszkadzały im creepy są w stanie zjechać tyranta i kilkadziesiąt sekund... Ech - reasumując - freepy cieszcie się sukcesami ale zdajcie sobie sprawę, że wasze sukcesy są także wynikiem sporego kopa który dostaliście od twórcy gry; Takiego kopa niestety creepy nie dostały; Mam nadzieję, że book 7 zmieni tę sytuację - bardzo chciałbym, żeby przynajmniej szanse w walce 1 v 1 były w miarę wyrównane...  dam wam przykład - o sile burga zawsze mówiło się dużo ale to co ta klasa może wyprawiać na etten to masakra jakaś jest - cytując jednego z bohaterów "Testosteronu"; I nawet ciężko jest powiedzieć o burgu, że dobrze gra na etten - po prostu używa swoich podstawowych skilli nie wysilając się zbytnio - wali stuna i cios w plecy; ok - używam pota wychodzę ze stunna i co?? Walki dalej nie ma bo dostaję drugiego stunna... jeżeli jeszcze żyje bo wczoraj burg zabił mnie jednym zgrabnym hitem za 3,7 k
 To tyle gorących uwag - piszę to z niesmakiem bo aktualnie równowagi na etten nie ma... nie poddaję się jednak i grać będę mimo, że w zwarciu 1 v 1 nie mam szans z nikim z freepów; Szczęście tylko w tym nieszczęściu dla creepów jest takie, że w naszych szeregach gra naprawdę sporo jednostek wybitnych taktycznie - chyba tylko dlatego jesteśmy w stanie pogonić freepom kota...

pozdrawiam

ps. dalsze relacje będą oczywiście - mam nadzieję, że po b7 będą mniej przygnębiające; nie poddawajmy się jednak i wierzmy, że CREEP RZĄDZI :)
Riten
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 176


« Reply #21 on: March 07, 2009, 07:21:12 PM »

Twój post pała nienawiścią do hunterów :)
Kilka słów jak to wygląda z naszej strony - hunterowskiej.
Owszem, zadajemy największy dmg na Etten, jak również jesteśmy w stanie zabić każdego creepa jednym strzałem, jednak takie przypadki są bardzo sporadyczne gdyż musi być spełnionych kilka warunków. Naszą przewagą jest do, że zadajemy obrażenia z dystansu, jednak gdy wróg ma nas na wyciągnięcie miecza wszystko wygląda zupełnie inaczej. Dla wysoko rankowego reavera  czy warga, hunter jest dosyć łatwą do zabicia zdobyczą. I teraz dochodzimy do kwestii, co hunter może zrobić gdy wie, że pojedynek przegra? Nic nie może zrobić, może próbować uciekać co rzadko kończy się powodzeniem. I na tym polu creepy mają dużą przewage, bo warg może wejsć w stealth lub użyć skilla dającego mu niezłego speeda tak samo jak i reaver, black arrow ma buffa do evade praktycznie uniemożliwiającego trafienie go, weaver może się zakopać. Moim zdaniem balans na pewnych płaszczyznach został zachowany. Kwestią tutaj nie jest to, że huntera zrobili OP  a to jak na tą chwile wygląda schemat walk na Etten co właśnie daje dużą przewage naszej klasie nad innymi.
Quintu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 457

"Sam jesteś BaRlog!" :D


« Reply #22 on: March 08, 2009, 09:36:24 AM »

hehe - nie tyle do hunterów co do burgów; weź też pod uwagę, że mój "żal" wynika też pewnie i z tego że gram na Etten stosunkowo krótko (na szczęście zdaję sobie z tego sprawę :) );

zdarzenie z wczoraj - wykryliśmy burga hobbita zaczął nam zmiatać; zjechaliśmy go poniżej 1000 morale i wtedy gość użył skilla na udawanie martwego; staliśmy sobie jak te sierotki przy gościu a on leżąc "martwym" wszedł w stealtha i nam zwiał - siąść i płakać... :D :D :D

Co do hunterów i zadawanych przez nich obrażeń - czekam na wyższy rank i na skill Vital Target - wtedy będę w stanie zadać co jakiś czas porządne obrażenia z range :)
pozdrawiam
Kasthor
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 603


I will heal/kill/buff for beer, pie or your wife!


« Reply #23 on: March 09, 2009, 09:04:42 AM »

Gwoli ścisłości żeby się jakieś kolejne mity nt burgów nie tworzyły, leżąc w Hobbit Silence nie można uzywać żadnych skilli, a już na pewno nie stealtha bo cały czas jesteśmy w combat, więc zwyczajnie użył HiPS, ale już po wstaniu.
Quintu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 457

"Sam jesteś BaRlog!" :D


« Reply #24 on: March 09, 2009, 09:17:37 AM »

hehe - czyli byliśmy zwyczajnie za wolni; Dobrze, że o tym piszesz Mości Kasthor - będzie co trenować ;)

Bardzo proszę innych graczy o wypowiadanie się na temat zabawy na etten; Rzucam temat - Creep rządzi?? :D :D :D

ps. moja wypowiedź wynika z nieznajomości skilli burgów - zainteresowanych przepraszam
Pages: 1 [2]
  Print