Pages: [1] 2 3
  Print  
Autor Topic: (Order) Progress Twierdzy WAR  (Read 11056 times)
Kerroth
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 642


« on: March 02, 2009, 01:45:32 PM »

Mam taki pomysł - zróbmy sobie na stronie taki post z naszymi osiągnięciami PVE i PVP. Wiecie - pve to:

Mount Gounbad - zabicie pomniejsi bossowie i ard da feed;

Bastion Stairs - zabici pomniejsi bossowie i ostatni

Krypty/Tunele - zabicie bossowie

Lost vale - zabici itd...


PVP, to:

Zdobyty keep samodzielnie
Zdobyte BO
Zdobyta forteca
Zdobyte IC
Zrobione IC PQ faza 2
Zrobione IC do końća

Set-mania

posiadanie pełnego seta:

obliteratora
annihilatora
devastatora
sentinela

ITD, ITD, ITD. Jeśli macie jakieś screeny dokumentujące nasze osiągnięcia to postujcie w tym temacie, a ja zrobię z tego listę naszych "achievmentów".
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #1 on: March 02, 2009, 06:54:13 PM »

Z tym PvP to chyba troszkę ciężko. I co to w ogóle oznacza "samodzielne" zdobycie keepa? Chyba raczej nie solo, ale może, że wypadł złoty worek? Chyba, że chodzi w ogóle o taki tick, że zaliczone bo po ilu BO przejechałem, to nigdy jakoś nie liczyłem.

Achievementy PvE akurat mogą się przydać, bo można tak oględnie policzyć ile osób byłoby zainteresowanych danym dungeonem. Co oczywiście nigdy nie przekłada się na to by wszyscy mieli czas na rajd w tej samej chwili...

Może ja zaświecę przykładem i zacznę... ;)

Mount Gunbad - zaliczona prawa i lewa ścieżka, środkowa nie tknięta (choć max influance)
Basstion Stairs - wiem jak tam dojść... i tyle ;p
Krypty/Tunele/Lost Vale - nie spełniam wymagań

Zdobyty Keep - zaliczone (więcej niż 10 razy)
Zdobyty BO - zaliczone
Zdobyta Forteca - nawet mnie nie wpuszcza :P
Zdobyte IC/IC PQ - jak wyżej

Obliterator - na Mainie kiedyś wypadły mi buty, które sprzedałem, na Alcie mam full seta
Devastator - niepełny bo bez chesta, który nie chciał wypaść przed 32lvl
Annihilator - mam tylko chest, którego jeszcze nosić nie mogę
Sentinel - nope
Kerroth
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 642


« Reply #2 on: March 02, 2009, 10:53:27 PM »

Generalnie chodziło mi bardziej nie tyle o indywidualne sukcesy, co progress naszej gildii. Więc zdobycie keepa - to wtedy, gdy Twierdza zdobywa keepa. Pokonanie bossa, gdy Twierdzowo bijemy bossa itd :).

Jak do tego będą screenshoty, to będzie można zrobić taki post duży na forum który dumnie oświeci ludzi co potrafimy :).
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #3 on: March 03, 2009, 04:24:42 AM »

Ehem... nie rozumiem... Gildiowe osiągnięcia w zbieraniu setów? Tzn. Theorn ma buty, Ty Kerroth masz pas, a Xabbu pozostałe części, więc gildia ma full seta? ;>

Serio nie rozumiem, jak to widzisz inaczej niż indywidualne wymienianie kto co ma. Wtedy oczywiście można pobawić się w statystyki i zrobić, że 25% gildii ma taki czy inny set, a 30% wyczyściło MG. Chociaż o gildii raczej świadczy to, jak często organizowane są rajdy do instancji, a nie ile osób ją robiło.

Dokonywanie "Twierdzowo" czegoś tzn. że nie może być nikt spoza gildii, czy wystarczy przewaga Twierdzowiczów?

Pewnie kompletnie nie czuję o co Ci chodzi, ;P ale możnaby organizować w kalendarzu więcej eventów i z każdego udanego zamieszczać screenshota w "Hall of Fame" czy cuś takiego. Jednak nijak ma się to do setów. ;P
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #4 on: March 03, 2009, 07:49:23 AM »

No to trzeba sie wybrac do Mg, BS  i udokumentować wyczyszczenie całych instancji ;D
Mirro (Maximirr & Calhin)
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 42



« Reply #5 on: March 03, 2009, 08:35:42 AM »

Muszę Cię zmartwić Kerroth, ale na czysto twierdzowe osiągnięcia PvP na razie nie ma co liczyć. Nie pamietam sytuacji, aby dało sie zebrac pełny wb z graczy gildii.
Jakieś OB (moze nawet jakis keep) oddział w sile ok 2 drużyn (party) zdobył na pewno, ale sukcesy na polu bitewnym "odnosimy" tylko jako oddziały wsparcia - mało ludzia = mało miesa armatniego = mała siła przebicia.
Oczywiście zawsze możemy rozpatrywać nasze oddziały bitewne w charakterze zaczepno-rozpoznawczym (i w tej roli juz wielokrotnie sprawdzaliśmy się świetnie  ;D ), ale chyba nie o to Ci tak do końca chodziło....

Jako niewątpliwy sukces możemy sobie przypisać sławetne stracie z Enklavą na ulicach Altdorfu - walczyliśmy dzielnie, zwycięsko, ale to wciąż był niepełny wb i powiedzmy sobie uczciwie - bez "wsparcia" pugu na pełen sukces liczyć bysmy i tak nie mogli, bo niestety samym męstwem nie jesteśmy w stanie zniwelowac przewagi liczebnej przeciwnika.

Podsumowując: chcąc mówić o prawdziwych sukcesach w PvP, zacznijmy od "świętowania" zebrania pełnego wb  ;)
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #6 on: March 03, 2009, 10:20:18 AM »

hmmm, nie bardzo rozumiem... Twierdza ma juz bardzo wiele samodzilnie zdobytych keepow na rozkladzie...
Mirro (Maximirr & Calhin)
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 42



« Reply #7 on: March 03, 2009, 01:01:59 PM »

"...Twierdza ma juz bardzo wiele samodzilnie zdobytych keepow na rozkladzie..."

Czy pod pojeciem "samodzielnie zdobyte" rozumiesz, że keep padł bez udziału graczy niezwiązanych z Twierdzą? Jeśli tak to uczciwie przyznam, że jakoś takich przypadków nie kojarzę (oczywiscie mowa o T4, bo tak na prawde głownie o to chodzi). Przypuszczam, że mogły się zdarzyć "podboje farmerskie" (zero destro, żadnego oporu w zonie) ale chyba nie chcemy takiego czegoś nazywać "sukcesem".
Na dzień dzisiejszy jest problem z zebraniem więcej niż 2 party na potyczki pvp.
Większość naszego wojowania to tak naprawdę przyłączanie się do „cudzych” wb, ewentualnie zakładanie własnego, otwartego na pug – ciężko to nazwać wb Twierdzowym.
I żeby była jasność - nie chodzi mi o czepianie się etc. Odnoszę to tylko do progressu Twierdzy w pvp. który na dzień dzisiejszy jest jednak skromny i do czasu jak nie bedziemy w stanie stworzyć własnego, pełnego wb takim pozostanie.
Na pocieszenie (nas i siebie  :)) warto podkreślić, że pomimo tego Twierdza jest jednak zauważana przez innych Orderowców (hehe.. i nie tylko  ;D) co dowodzi, że choć nieliczni (narazie  :) ) to jednak szabelka machać umiemy  ;D
Gukwa
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 159



« Reply #8 on: March 03, 2009, 01:16:53 PM »

"...Twierdza ma juz bardzo wiele samodzilnie zdobytych keepow na rozkladzie..."

Czy pod pojeciem "samodzielnie zdobyte" rozumiesz, że keep padł bez udziału graczy niezwiązanych z Twierdzą?

Sam nie chwalac sie oczywiscie na T4 z innymi Twierdzowiczami bez udzialu innych randomów zdobyłem przynajmniej 10 keepów.
Mirro (Maximirr & Calhin)
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 42



« Reply #9 on: March 03, 2009, 01:31:50 PM »

Gukwa... jedno pytanie: z obroną czy bez?

Ja tez miałem przyjemnośc zdobyc raz keepa w naszym składzie (co z tego że nie miał obrońców - zdobyty i już  ;D )
Tylko jak pisałem wcześniej - mówiąc o progreesie nie nazywajmy sukcesem farmerskie zdobywanie keepów.
Oczywiście nie twierdzę, że taki fakt nigdy nie miał miejsca. Ja po prostu takiego zdarzenia nie kojarzę a nikt jeszcze z nas nie potwierdził, ze udało nam się zdobyć keepa bronionego - a w moim odczuciu tylko to można podciągać do kategorii progreesu w PvP.

Jakby nie było liczę, iż z czasem bedzie przybywać aktywnie grających pvp, aż do takiego poziomu gdzie "spóźnialscy" bedę zmuszeni pytać z nadzieją w głosie: "znajdzie się jeszcze jedno miejsce w Twierdzowym Warbandzie?"  ;D
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #10 on: March 03, 2009, 02:32:51 PM »

Lol :)
W skrajnej sytuacji zdarzylo mi sie kiedys w 3 osobowej ekipie farmierskiej zdobyc keepa bronionego przez WE. :)
Fakt ze pojawila sie jak juz padaly drugie drzwi, ale byla i troche krwi nam napsula.
Takze - keep byl broniony. :)
Co do zdobycie normalnie bronionego keepa - coz... 2-3 grupy jestesmy w stanie zebrac dopiero wieczorem, a wtedy nie ma szans na taka akcje, bo albo obroncow za duzo albo inne wb sie przypetaja.
Mirro (Maximirr & Calhin)
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 42



« Reply #11 on: March 03, 2009, 02:38:41 PM »

Quote
Co do zdobycie normalnie bronionego keepa - coz... 2-3 grupy jestesmy w stanie zebrac dopiero wieczorem, a wtedy nie ma szans na taka akcje, bo albo obroncow za duzo albo inne wb sie przypetaja.
... a to potwierdza tylko moją tezę, że za progres możemy uznać zebranie pełnego twierdzowego wb  ;D
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #12 on: March 03, 2009, 03:21:38 PM »

W gildii casual jest to bardzo wysoki poziom progresu.
Gukwa
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 159



« Reply #13 on: March 03, 2009, 04:23:56 PM »


W skrajnej sytuacji zdarzylo mi sie kiedys w 3 osobowej ekipie farmierskiej zdobyc keepa bronionego przez WE. :)

Pamietam to jak dziś ;D
Dobrze, że był to tank bez tarczy.
W innym przypadku byłby problem.
Kerroth
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 642


« Reply #14 on: March 03, 2009, 05:43:17 PM »

Come on, widzę że nie czujecie, więc spróbuję jeszcze raz :).

Gwyndeith - np. powiedzmy bach Thoern albo Tarell mają całego invadera na sobie - chrup screenshot i mamy, że mamy już w twierdzy skompletowanego invadera. Ktoś inny ma sentinela itd. Oczywiście potem możemy do tego dodać statystyki typu już 50% twierzdzy chodzi w Greater Wardach itp.

Chłopaki - nie myślałem tu na razie o jakichś epik sukcesach w PVP, bo wiadomo jest nas za mało ale i tak wydaje mi się że warto by mieć udokumentowane twierdzowe zdobycie keepa czy bo w postaci screenshotów (nawet nie bronionych) :) czy właśnie udokumentowaną obronę altdorfu czy ataki na IC (nawet jak są z nami inni).


Co do instancji to widzę, że wszyscy załapali. Chodzi o screenshoty właśnie jak mamy bossów pokonanych w Twierdzowym składzie :).
Pages: [1] 2 3
  Print