Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Adruneth - podanie  (Read 4449 times)
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« on: April 26, 2010, 03:05:18 PM »

1. Arduneth, lvl 55 Captain (edyta: obecnie 60)

2. 27

3. z MMO tylko LOTRO, różne RPGi "singlowe"

4. Dlaczego LOTRO? Od dawna miałem ochotę pograć w jakieś MMO a tu jeszcze do tego świat Tolkiena - czego chcieć więcej :) Gram z pewną przerwą od kwietnia czy maja 2009.

Co do Twierdzy to szukam polskiego Kina i padło na Twierdzę ;), po części przez znajomych którzy mieli z wami styczność. Zdarzyło mi się także grać w PUGach z Twierdzą kilka razy i jakoś nie wywarliście negatywnego wrażenia :)

Grywam głównie w weekendy i z pewną nieregularnością w tygodniu jeśli czas pozwala. Jak narazie w LOTRO nie miałem styczności z rajdami ale z chęcią spróbuję. Granie drużynowe to jeden z przyjemniejszych aspektów MMO dla mnie. PvMP póki co mnie nie wciągnęło.

5. Należałem do Kina Glan Felais - znajomi spoza MMO, niestety praktycznie nikt nie został w LOTRO na tę chwilę więc chyba czas poszukać innego przyjaznego Kina. :)

6. Przeczytało się kodeks i regulamin i się je akceptuje ;)

7. Konto Full (edyta: na chwilę obecną bez SoM)
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #1 on: April 26, 2010, 03:17:53 PM »

Do lekkiego rozwinięcia, głównie kilka słów o sobie.
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #2 on: April 26, 2010, 04:04:46 PM »

Kilka słów o sobie? Hmm.

Jestem 27 letnim mieszkańcem naszej 'kochanej' stolicy.

Lubię dobrą muzykę, najróżniejszą od Kaczmarskiego, przez Kult, Offspring, klasykę rocka jak Jethro Tull czy Deep Purple po mocniejsze brzmienie jak Metallica czy Therion (aby wspomnieć tylko kilku wykonawców). Muzyka filmowa, muzyka z LOTRO :D (Turbine odwaliło naprawdę kawał dobrej roboty jeśli chodzi o wygląd i dźwięk)

Z oczywistych względów jestem fanem Tolkiena ;) m.in. Władca, Hobbit, Silmarillion... nie najgorzej zrobiony film ;) (no zobaczymy jak wyjdzie Hobbit). Poza tym wszelkiej maści fantasy i sf, raczej dobre ale czasem jest dobrze przeczytać coś lekkiego :) Sapek, Tad Williams, Gra o Tron aby rzucić jakieś przykłady.

Gdy nie siedzę w pracy, nie gram w LOTRO, nie słucham, nie czytam ani nie oglądam to z chęcią "podtrzymuję kontakty towarzyskie" i czasem trochę się poruszam amatorsko w jakimś sporcie (głównie kosz i Taekwondo).

Do tego wszelkie tematy związane z sieciami, komputerami, grami (nie tylko RPG), Linuksem
Utumo
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1320



« Reply #3 on: April 26, 2010, 04:40:35 PM »

Za.
Nepher
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 3050


Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?


« Reply #4 on: April 26, 2010, 04:47:19 PM »

Za
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #5 on: April 26, 2010, 04:48:45 PM »

Za jak najbardziej.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #6 on: April 26, 2010, 06:15:48 PM »

Zgłoś sie po zaproszenie do kinshipu.
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #7 on: May 17, 2010, 06:27:01 PM »

Jako, że 3 tygodnie mijają dzisiaj (albo coś źle liczę ;) ) to chciałbym się spytać o awans (zaraz zaraz tam też coś było o poddawaniu się ocenie czy siakoś tak... ;) )

edyta: literówki
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #8 on: May 17, 2010, 06:35:56 PM »

Nie widzę przeciwwskazań.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #9 on: May 17, 2010, 06:36:47 PM »

Po wczorajszym Etten - jak najbardziej tak:)
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #10 on: May 17, 2010, 09:40:19 PM »

dzięki, biorę to za komplement biorąc pod uwagę, że praktycznie 1szy raz w EM i tylko 60ka na karku :) dalej będzie mniej wipe'ów :D
Pages: [1]
  Print