Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Adlebald  (Read 3035 times)
Adlebald
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 6


« on: October 13, 2010, 11:48:41 PM »

Witam wszystkich :)
Parę informacji na mój temat:

1. Adlebald - Minstrel 15 poziomu.

2. Mam 27 lat.

3. W MMO grałem już w czasach mudów (głównie Arkadia). Z Ultimą Online przeżyłem krótki ‘romans’, a jako nastolatek pogrywałem trochę w Ragnarok Online, który była dość fajną, choć prostą grą. Tak poważniej zajałem się Lineage 2, w której spotkałem bardzo fajnych ludzi. Cofając się do tamtych czasów, to myślę, że gdyby nie gildia, do której należałem, to raczej nie wytrzymałbym długo w tej grze. Jednakże zupełnie serio wciągnął mnie WoW. Na poczatku Wrath of the Lich King założyłem z paroma znajomymi rajdującą gildię. Ja nie miałem doświadczenia, ale moi koledzy opowiadali, że nie mają ochoty dołączać do gildii, gdzie głównym czynnikiem są znajomości i staż. Dlatego nasza gildia z założenia miała być uczciwa dla wszystkich. Moja główną rolą w rajdach było rozdzielanie łupu. W czasach naszej świetności, kiedy często udało nam się zebrać dwie ekipy na rajd, stałem się też raid leaderem. Dzięki temu mam kilka miesięcy doświadczenia w organizowaniu i dowodzeniu rajdami.

4. Mam na imię Łukasz i zamieszkuję znajdujące się w środku Polski miasto, które z niewiadomych przyczyn nazwano: Łódź. Interesuję się fantastyką, grami komputerowymi, zagadkami matematycznymi i technologią komputerową. LotrO zainteresowałem się dopiero niedawno. Przyznam szczerze, że graficznie mnie odpychał kiedy oglądałem screenshoty, ale gdy zagrałem trochę na trialu, Shire mnie zauroczyło całkowicie. Poza tym, dzięki temu będę miał pretekst, żeby wrócić do Twierdzy:) Wcześniej spędziłem tutaj trochę czasu w Warhammerowej części, ale niestety War nie przypadł mi do gustu i nasze drogi rozeszły się. Później z kolei zajmowałem się swoją gildią, dlatego też nie wróciłem, gdy grałem w WoWa.

5. Nie, to mój pierwszy raz w LotrO, ale tak jak wcześniej napisałem - byłem oficerem i lootmasterem w małej gildii w WoW.

6. Potwierdzam, przeczytałem kodeks i regulamin.

7. Posiadam pełną wersję gry z dodatkiem Mines of Moria.
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #1 on: October 14, 2010, 01:02:51 AM »

Za.
Nepher
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 3050


Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?


« Reply #2 on: October 14, 2010, 01:06:44 AM »

Ogolnie Za.
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #3 on: October 14, 2010, 07:50:48 AM »

a jakie mudy oprócz Arkadii? :)
Adlebald
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 6


« Reply #4 on: October 14, 2010, 09:02:38 AM »

Dziękuję za pozytywną ocenę :)

Mudy: Oprócz Arkadii byłem na kilku anglojęzycznych, ale nie spędziłem tam wiele czasu, dlatego nie pamiętam ich nazw. Oprócz tego, za namową znajomej, wracałem co jakiś czas do mudowania. Grałem wtedy głównie na Barsawii i trochę na Cygnusie.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #5 on: October 14, 2010, 10:11:12 AM »

ZApraszamy.
Niobar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 775


ups...


« Reply #6 on: October 14, 2010, 10:19:10 AM »

na którym cygnusie ? :P
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #7 on: October 14, 2010, 10:57:25 AM »

dobre pytanie ;)

ale miło powitać kolejnego mudziarza ;)
Adlebald
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 6


« Reply #8 on: October 14, 2010, 01:43:50 PM »

Wracam dziś z pracy po 19, zgłoszę się zaraz po zalogowaniu :)

Jeszcze raz dziękuję :)
Pages: [1]
  Print