Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Lalunia - podanie  (Read 2756 times)
Vemor (Lalunia)
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« on: January 12, 2017, 12:59:24 PM »

1. Lalunia: 105 hunter

2.Wiek: 5 lat w lotro (prywatnie weteran zaczynający od atari 800xl i commodore)

3. Doświadczenie mmo: Było tego dość sporo, Shaiya (grałem do momentu popsucia balansu przez Aeria), Metin2 (mordęga ale miało swój klimat),  STO (max lvl dla 6 postaci - nadal aktywne), Neverwinter Online (2 postaci mx lvl - nadal aktywne) oraz kilka innych... tak więc od kiedy są...

4. Co tu pisać... Weteran (wiekowo) lubiący prozę Tolkiena, Lema, Sapkowskiego, Roberta E. Howarda... W LOTRO zacząłem grać 5 lat temu. Zrobiłem sobie jednak przerwę 1 rok i wróciłem po przeczytaniu "Dzieci Hurina" i "Silmarillion"... Z zainteresowań.... dobre filmy, zwłaszcza o tematyce Sci-fi, fantasy... Chociaż obecnie trudno o dobre kino... Lubie: Książki, gry, dobre piwa, wina, jak jest mi ciepło w nocy, kiełbasę i karczek z grilla. Koty (obecnie w posiadaniu 4 sztuki)...

Nie lubię ludzi typu "dwulicus'... nie lubię ryb, owoców morza, nowych części SW epizod I, II i III, "Klanu", "Mody na sukces", "M jak miłość" etc...

Styl gry głównie fightowanie, aczkolwiek ostatnio zacząłem pracę nad minstrelem (60 lvl)... Lubie pałętać się po krainie i szukać spotów do farmienia sprzedających się rzeczy... Także Crafting nie jest mi obcy (scholar i weaponsmith na max)...

Od kinu oczekuję dobrej zabawy, w końcu jakiś ludzi mówiących wspólną mową, czasami jakiegoś wspólnego dunga...

Wybór Twierdzy jest oczywisty... ciągle rekrutujecie...

Imię Sławek/Piotr... wybór Famale w grze był naturalny... nie chce mi się oglądać tyłka faceta.

5. Tak... z łapanki wkleiłem się do kinu anglojęzycznego... Z czego szybko się wypisałem... gdy po 4 dniach zostałem jednym z oficerów... bez udzielania się w czymkolwiek... widocznie wystarczał im mój 103 lvl.

6. Tak.. przeczytało się i się je zrozumiało a co za tym idzie, zaakceptowało się też... :P

7. Obecnie rodzaj konta F2P (hunter po 2 miesięcznej subskrybcji z odblokowanymi bonusami) (zakupione kilka obszarów, wersja pudełkowa morii).

Zasadniczo jestem aktywny na chacie... czasami dowalę jakimś kawałem i pośmieję się z tego lub owego... ale zawsze wiadomo, że to w żartach... posiadam też spory samokrytycyzm, co oznacza, że jak mi ktoś zgryźliwie dowali... byle w żartach to śmieję się z tego tak samo jak inni...

I to na tyle... Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #1 on: January 12, 2017, 04:06:57 PM »

ZA (nawet 4x za, po 1 na kota ;) )
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #2 on: January 12, 2017, 04:09:55 PM »

Ciekawe,jak szybko okaze sie,ze "weteran wiekowy" jest jednym z mlodszych ;-) W kazdym razie ode mnie "za", w koncu sama zapraszalam do napisania podania :)
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #3 on: January 12, 2017, 04:13:28 PM »

Popieram.
(weteran ;D)
Vemor (Lalunia)
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« Reply #4 on: January 17, 2017, 04:24:30 PM »

Podziękowania za włączenie w gildyjne pielesze...
Vemor (Lalunia)
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« Reply #5 on: February 15, 2017, 02:04:52 PM »

Czy jest szansa na membera?
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #6 on: February 15, 2017, 06:31:20 PM »

Jest, ale udzielaj się więcej, ładnie proszę :)
Pages: [1]
  Print