Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
  Print  
Autor Topic: Etten w HD  (Read 47091 times)
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #45 on: December 22, 2013, 07:23:52 PM »

Ja mam 16k życia, do 20k w innym gearze, a przeciętny creep 50-60k... proporcja mówi sama za siebie. Ja dostałem za 80% mojego morale, a jak RK (w co szczerze wątpię) krytnie już za te 30 to zabierze w porywie 50% - taaaak to wychodzi na to samo.
Ja nigdy nie marudzę, nikt nie potrafi tego robić jak ty.


PS. tam mała pomyłka była, nie R4 a R6 lub R7, ten drugi był na czerwonym ranku, a ten co mnie zabił trochę na wyższym niebieskim
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #46 on: December 23, 2013, 12:16:05 AM »

Zdarzyło Ci się raz dostać za 75% Twojego morale w ustawieniu pod dps - spokojnie możesz mieć 20k+ a jak zatroszczysz się o buffy to ile?

Ja mam 51k w maksymalnym ustawieniu na morale (bez buffów).

W 30k od rk czy hnt wątpisz? To poczytaj forum skoro ja jestem niewiarygodny.


Ps. Chcesz to mogę powklejać Twoje wypowiedzi na temat jak to creepy będą przegięte ale sensu to ma tyle co:

http://kwejk.pl/obrazek/1969400/dyskusja-w-internecie.html

Ciesz się - wygrałeś. Uznaję biedny los freepa na etten. Wredne creepy ciągle potrafią mu zadać obrażenia. To musi się zmienić!
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #47 on: December 23, 2013, 08:46:09 AM »

Etten jest skończone!
Dajcie sobie już z tym spokój.
Wczoraj goście już oficjalnie na chacie sprzedawali macra po 400 golda !!!
A turbinki mają to w d...e.
Zresztą sami piszą że na Etten nie mają czasu i na przyszły rok nic nie planują w tym temacie.
Etten umarło!
Aertyon
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 191



« Reply #48 on: December 23, 2013, 09:24:07 AM »

Etten umarło!

Szkoda, bo właściwie to tylko to mnie trzyma przy tej grze. Nudne pve, a do tego teraz jeszcze spieprzyli pvp...

Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #49 on: December 23, 2013, 09:54:58 AM »

Etten umarło!

Szkoda, bo właściwie to tylko to mnie trzyma przy tej grze. Nudne pve, a do tego teraz jeszcze spieprzyli pvp...



Amen.
Nepher
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 3050


Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?


« Reply #50 on: December 23, 2013, 04:22:02 PM »

Etten umarło!

Szkoda, bo właściwie to tylko to mnie trzyma przy tej grze. Nudne pve, a do tego teraz jeszcze spieprzyli pvp...



Amen.

Amen.
Aertyon
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 191



« Reply #51 on: December 24, 2013, 01:28:30 PM »

Nokor na wargu:

http://www.youtube.com/watch?v=DDIBrrD-w5g
Isav
Banita
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 492



« Reply #52 on: December 24, 2013, 01:38:26 PM »

Nie tylko nokor exploituje makra, masa innych wargów i reaverów lata i zbija całe morale w ciągu 1 sek, nie zdają sobie sprawy co robią, dobijają leżącego (LotrO) takim zachowaniem..
Aertyon
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 191



« Reply #53 on: December 24, 2013, 01:41:24 PM »

Wiem, ale Nokor się jeszcze tym chwali na oficjalnym forum... a ban i tak nie poleci...
Isav
Banita
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 492



« Reply #54 on: December 24, 2013, 01:48:43 PM »

Z tego co wiem (gdzieś na forach czytałem jakieś info) Turbinki mają przerwę świąteczną do końca roku, gdy nie są w pracy nie mogą się logować na forach używając firmowych loginów dlatego nie ma żadnej odpowiedzi ze strony devsów na tematy skarg itp..po nowym roku pewnie się to zmieni i być może polecą bany/zajmą wreszcie jakieś stanowisko w tej sprawie, tylko co z tego? Szkoda została już wyrządzona.
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #55 on: December 24, 2013, 10:25:51 PM »

Nie liczyłbym na to - Nokor robił to na burgu, na huncie i poza jednodniowymi banami, raz na 100 ticketów nic mu się nie stało. Jeszcze na OOC się śmiał, że jemu krócej zajmuje przelogowanie się na postać, która akurat nie jest zbanowana i makrowanie dalej niż nam napisanie ticketa ... bez komentarza. Sam mam pewnie na liczniku z 15 ticketów z dołączonymi logami, screenami, filmami ...

Jedyne co może tym razem zadziałać, to fakt, że makrowane są freepy. Markowanie na becie spowodowało szybką zmianę cd na niektórych skillach u wargów i BA. Widać można.

Tylko jaką motywację do banowania daje Sapience dyskutując otwarcie na forum w temacie "jaki keypad do makrowania polecacie" ...
Isav
Banita
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 492



« Reply #56 on: January 08, 2014, 01:47:55 PM »

Quote
Your The Lord of the Rings Online account has been suspended as a result of a confirmed Player Code of Conduct violation.

This suspension is permanent.

Specifically, a Game Master determined that you used exploit within the game world.

You can find more information regarding the associated policy at the following URL: http://www.turbine.com/en/content/lotro-coc
Our ultimate goal is to provide an appropriately safe, fun, and engaging experience for our entire player community. To that end, the Player Code of Conduct must be enforced.

Niejaki warg Wimmy(konto z forum, postać pewnie nazywa się inaczej) dostał pierwszego(?) bana za macro exploity, teraz jeszcze tylko reszta wargów i burgów (gram ostatnio creepem i też lata ich cała masa) i może będzie można spokojnie pograć, tzn mój defi nie będzie eksplodował w 2 sek tylko w 10 :P
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #57 on: January 08, 2014, 01:59:35 PM »

LOL nie strasz, już myślałem że dostałeś bana :D
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #58 on: January 08, 2014, 02:14:42 PM »

Jedyne co może tym razem zadziałać, to fakt, że makrowane są freepy.

Czyżby czyżyk? :) Poczekam czy to nie ta jedyna jaskółka i czy ban dotknie kogoś bardziej znanego. Może Wimmy miał pecha bo zmakrował wnuczka Sapience? :D W każdym razie zawsze miło usłyszeć, że jednego makrosa mniej.

PS. Nie zapomnij o huntach :)

LOL nie strasz, już myślałem że dostałeś bana :D

Może dlatego gra creepem? :)
Isav
Banita
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 492



« Reply #59 on: January 08, 2014, 02:22:25 PM »

Creepem gra bo przestał płacić za vipa ;] gra się fajnie, szkoda tylko że klasy creepów są tak ograniczone, w sensie jeśli gram defilerem to solo nie zabije nikogo, gdy spotkam freepa jedyna opcja to odwrót i rzucanie śmieszych hotów, mocniejsze heale mają indukcję, nie dam rady ich wycastować, dla porównania healer freepów (mini, rk, cap) może leczyć a przy okazji wykręcić ładny dps, jeśli nie to przynajmniej ma wybór co chce robić..ale nie pora na żale (może za kilka dni jak więcej zobaczę to popłaczę trochę :P)
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
  Print