Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: 17.11.08 Zlot Twierdzy w Lotro - topienie Eriadoru, powitanie Morii!  (Read 3496 times)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« on: November 13, 2008, 09:43:29 AM »

Piekny dzień to będzie, 17.11 br, przed domkiem gildiowym sie zbierzemy, rozpalimy ognisko miedzy mieczem Taurlacha i czaszka Thoroga, usiądziemy, pobajamy, pogadamy, popijemy, lulki popalimy, diabła przepedzimy...

A wszystko to przy wtórze muzyki i śmiechu rubasznego, z piersi naszych sie wydobywającego!

Zapraszam na zlot Twierdzy w Lotro, 17.11br, czyli w najblizszy poniedziałek.
Start godzina 20.00-20.15 - przebieranie sie w stroj gildiowy (zawsze zajmuje kupe czasu), pogadanki, kopanie zaszczytami i inne takie, o 20.30 losowanie LotTro (zasady tutaj:http://twierdza.org.pl/index.php?topic=668.0 - tylko wysokość nagród się nie zgadza - to będzie na bieżąco aktualizowane wraz z napływającymi losami)

Gdy szczesliwcy dostana juz swoje nagrody - zabawa "zagadkowa" - ci, ktorzy byli na ostatnim zlocie, wiedza o co chodzi, a dla tych, ktorych nie bylo, krotkie wyjasnienie:

Oficerzy bedą czekali na uczestnikow zabawy w kilku miejscach na mapie Lone Lands.
Zeby wygrać główną nagrodę, trzeba będzie najszybciej odwiedzić wszystkich oficerów i dotrzec do kin house, gdzie będę czekala z cheerliderkami, fajerwerkami i gratulacjami:)

Kazdy uczestnik zabawy dostanie nagrodę pocieszenia, także nikt nie będzie stratny.

W celu uniknięcia zamieszania - proszę chętnych o zgłaszanie uczestnictwa wczesniej, by było wiadomo, kogo spodziewac sie na "check pointach".

Czas trwania zabawy - około godziny.

Wszystkich serdecznie zapraszamy!
Kadorin
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1023



« Reply #1 on: November 13, 2008, 06:41:26 PM »

Informuję iż dnia 13.11.08 r. do skrzynki w housie kinshipowym zostało wrzucone pięć Bounder's Hauberk w kolorze oliwkowym. Uprzejmie prosi się aby nie zostały one wyjmowane do dnia 17.11.08 r. godziny 19.45 :)
Ulrondir
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 195



« Reply #2 on: November 14, 2008, 01:26:53 AM »

Szkoda, ale niestety pracuje od 18:00 >:( 
Życze udanej zabawy.
Geralt the Dauntless
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 721


Forsaken in the dark


« Reply #3 on: November 14, 2008, 06:35:02 AM »

Będę, ale szczerze nie chce mi sie popieprzac po LL :) Więc jak coś zgłaszam sie na role checkpointa :)
Etheldar
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 457



« Reply #4 on: November 14, 2008, 07:59:47 AM »

Może tym razem skuszę się być na pozycji checkpointa  :P chociaż wsio mi tak naprawdę i tu i tu będę się dobrze bawił  ;)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #5 on: November 18, 2008, 08:17:23 AM »

Gratulacje dla Geralta za wygranie w Lottro, jak również dla Markusaxe i Adanleth za miejsce drugie i trzecie.

Nalezy również podziekować zwycięzcy "wyścigu zagadkowego", czyli Etheldarowi - wspaniały umysł szybko rozwiązał podchwytliwe zagadki i "zaliczyl" wszystkich:-) drugie zaszczytne miejsce zajął Aerwolf i trzecie Giliarwe, którego zmyliły łosie ;-P Czwarte miejsce przypadło Utumo.

A poźniej wspaniała defilada po Bree - niesamowity klimat ostatnich chwil przed połozeniem serverów:)

Chciałam serdecznie podziękować wszystkim Twierdzowiczom za przybycie, za wspólna zabawę i mam nadzieję, że mimo poslizgu (kolejka u lekarza:/) imprezę można zaliczyć do udanych:)

Chciałam równiez podziękować sponsorom - za wklad pieniezno/przedmiotowy - zainteresowani wiedza, o kogo chodzi:)

I szczególne podziękowania dla Nephera, Kadorina (za organizację), Khelegrosa, Veldira, Quintu, Twardomira i Geralthaliona za pomoc i cierpliwe czekanie na check pointach:)

Screeny wrzucę, jak się oderwę od Morii:-P
Pages: [1]
  Print