Pages: 1 [2] 3 4 5
  Print  
Autor Topic: Poczatki Age of Conan  (Read 24355 times)
Szwaqier
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 527


Egatrot You are pure evil, and hate personified.


« Reply #15 on: February 02, 2009, 03:13:14 PM »

Zle trafiles Zamir widocznie

Crom nie swieci pustakmi czego najlepszym rpzykladem jest Tarantia i inne stolice ludzi jest tyle ze czasem komp nie wyrabia a tarantia przypomina IF z WoWa za satrych dobry czasow.
samimel
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 38



« Reply #16 on: February 02, 2009, 03:24:54 PM »

yarpen naprawdę mi pomogłeś:P na stronach nie ma minusów postaci, ale przy wyborze jeszcze się zastanowię( może Dark Templar albo Necro).Jeśli chodzi o moje pytania dotyczące ilości ludzi to po prostu lubię od czasu do czasu kogoś spotkać i zamienić kilka zdań. Jeśli chodzi o mój wybór postaci czyli DT i Necro to może napiszecie mi który jest bardziej potrzebny na raidy. Jeszcze kwesta konta  Szwaqier wspominał coś o buddy keyach. Możecie mi napisać co to dokładnie jest?
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #17 on: February 02, 2009, 03:33:31 PM »

Trolling attempt.

 Lepsze pustki na niskich poziomach niz JEDEN boss do zabijania i farmienia na highend ;)

  I nie idzie tu o AoC Panowie ;)

 /fade
samimel
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 38



« Reply #18 on: February 02, 2009, 03:53:57 PM »

Nie rozumiem twojej wypowiedzi:/
Marvoz (Haldoyan)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 260


« Reply #19 on: February 02, 2009, 04:13:15 PM »

Idąc sobie po kolei w questach jedyną trudność znalezienia ludzi widzę w lokacjach "epickich". Wynika to trochę z tego, że nie chce mi się czatować pod drzwiami, bo na otwartej siekance bardzo łatwo spotkać kogoś do kogo można się przyłączyć.

Apropo przyłączyć - szkoda że nie ma opcji "wpraszania" się do grupy innej niż spamowanie chatu
Szwaqier
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 527


Egatrot You are pure evil, and hate personified.


« Reply #20 on: February 02, 2009, 04:51:33 PM »

yarpen naprawdę mi pomogłeś:P na stronach nie ma minusów postaci, ale przy wyborze jeszcze się zastanowię( może Dark Templar albo Necro).Jeśli chodzi o moje pytania dotyczące ilości ludzi to po prostu lubię od czasu do czasu kogoś spotkać i zamienić kilka zdań. Jeśli chodzi o mój wybór postaci czyli DT i Necro to może napiszecie mi który jest bardziej potrzebny na raidy. Jeszcze kwesta konta  Szwaqier wspominał coś o buddy keyach. Możecie mi napisać co to dokładnie jest?


jak masz klienta skad zalatwic sobie to moge wyslac ci buddy key na maila - jest to tydzien grania na probe (dokladniej klucz pozwalajacy zalozyc konto trialowe), pozniej mozna przedluzyc kupujac klucz do pelnej wesji( po zakupieniu klucza z pelnej wesji ma sie miesiac za darmo gry i pare dodatkowych przedmiotow np.: snieznego mamuta) . Teraz tak aby buddy key zadzialal od ktoregos z nas musisz miec klienta w wersji EU (angielskiego) a nie polskiego i jest to wazna sprawa. Jest chyba opcja po zalozeniu konta ze mozna sciagnac klienta za 2-3 euro czy cos takiego( ale to jest 15gb plus 30gb miejsca na zainstalowanie gry) - chyba ze znasz kogos kto gra na europejskich serwerach.

Jak nie masz jak sciagnac klienta ani nie masz od kogo zalatwic sobie takowego pozostaje kupienie gry ale wtedy nie ma po co brac od kogos buddy key chyba ze tylko po to zeby miec tydzien grania dluzej - ale spedzic tydzien w tortage to przesada( bo tylko do tej lokacji jest chyba trial ograniczony).
samimel
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 38



« Reply #21 on: February 02, 2009, 05:09:09 PM »

Więc raczej nie użyje buddy keya, ponieważ nie znam nikogo kto ma płyty AoC, rozumiem że mam kupić wersję "angielską", a nie PL.

P.S
Wracając do mojego poprzedniego pytania odnośnie DT i Necro:P Prosiłbym o plusy i minusy postaci, albo stronkę na której znajdę te informacje.
Z góry dziękuję.^^
Szwaqier
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 527


Egatrot You are pure evil, and hate personified.


« Reply #22 on: February 03, 2009, 12:42:24 AM »

plusy i minusy to zapraszam na oficjalne forum AoC za duzo tego zeby pisac. W skrocie necro jest bardzo OP i go pewnie znerfia w niedlugim czasie a DT zaleznie od buildu moze byc przeznaczony do DPS albo do tankowania a i w PVP w specjalnym buildzie sobie poradzi. Obie te klasy sa chyba jednymi z najlatwiejszych w levelowaniu, tyle ze jedna to meele a druga caster i zupelnie dwa rozne podejscia do gry( jakby nie patrzyl wciskanie klawiszy od kombosow u DT rozni sie od naciskania numerkow przypisanych do czarow)
Marvoz (Haldoyan)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 260


« Reply #23 on: February 03, 2009, 09:53:41 AM »

Na buddy keyu można wyjść z Tortage - sam przetestowałem. Można na nim również, po przyjęciu do gildii śmigać po gildyjnej osadzie. Ogólnie nie stwierdziłem żadnych ograniczeń.
Ja miałem tak:
- pierwszą wersję AoC na płytach od kumpla
- buddy key
po instalacji i dociągnięciu patchy założyłem konto - trzeba do tego podać dane karty płatniczej, ale nie ciągnie z niej kasy a abo po wbiciu buddy masz na 7 dni pokazane.

- teraz kupiłem sobie kod 30 dniowy za 40 zeta na allegro (taniej nie znalazłem, a 60 albo droższe, albo porównywalne) i po wbiciu poprzez opcję "ulepsz konto" dostałem mamuta i worek na 16 miejsc (pobranie tego w grze w dowolnym momencie opcją /claim)

Jeśli kupisz grę, to automatycznie dostajesz ten kod 30 dni choć wcale nie musi to być pierwszy wpisany przez Ciebie (na początek może być buddy key)
samimel
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 38



« Reply #24 on: February 03, 2009, 06:12:44 PM »

Aha rozumiem:P Jeszcze jedno drobne pytanie, możecie mi podać stronkę gdzie są opisane profesje lub trochę je opisać? Raczej będę grał skrytobójca, ponieważ ta klasa najbardziej mi odpowiada.
Kirrliane
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 99



« Reply #25 on: February 06, 2009, 09:41:44 AM »

Mało mamy BS-ów, Barbarianów, assassinów, rangerów. Tanków i magów nie brakuje, ale jak mówił Yarpen, wybór należy do ciebie. :D
amea
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 43



« Reply #26 on: February 06, 2009, 10:40:15 AM »

Apropo przyłączyć - szkoda że nie ma opcji "wpraszania" się do grupy innej niż spamowanie chatu

jest

mozesz przegladac kto znajduje sie w konkretnej interesujacej cie lokacji i go spamowac,
sa rowniez do wgladu wszystkie grupy z podana iloscia ich czlonkow oraz na jakim
sa lvl - z tego okienka mozesz wysylac bezposrednio prosbe o invite.
Trafisz na to klikajac w kolka w lewym gornym rogu ekranu.
Preccatore
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 22



« Reply #27 on: February 11, 2009, 06:28:31 AM »

... a i w PVP w specjalnym buildzie sobie poradzi. ...
sorki, ale na chwile obecną to w żadnym bulidzie DT na pvp sobie nie poradzi, może po patchu...
Szwaqier
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 527


Egatrot You are pure evil, and hate personified.


« Reply #28 on: February 11, 2009, 11:22:19 AM »

jakos Peccavi DT musi dawac rade skoro na fury sa ludzie z levelem 5 PVP na DT, zaczole wlasnie uczys sie korzystac z ich buildu i powiem ze nawet  daje rade trzeba sporo treningu ale sie da DT wygrywac.
Preccatore
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 22



« Reply #29 on: February 11, 2009, 11:51:45 AM »

jakos Peccavi DT musi dawac rade skoro na fury sa ludzie z levelem 5 PVP na DT, zaczole wlasnie uczys sie korzystac z ich buildu i powiem ze nawet  daje rade trzeba sporo treningu ale sie da DT wygrywac.
lol, niejeden pom tez ma pewnie 5 pvp, chodzi o to, ze na iles tam moich potyczek z DT nie przypominam sobie abym jakąs przegrał, dotyczy to tez Maji z Aftermoon Delight, ktory to własnie ma lvl 5 i note bene jest Polakiem. Prawfa jest tez ze w patch'u 4 DT dostanie "kopa' wiec pewnie sie troche zmieni podejscie do tej klasy. Jak narazie przydatny jest jedynie na rajdach. duzo oczywiscie zalezy od osoby, która prowadzi postac ale to inna bajka
Pages: 1 [2] 3 4 5
  Print