Pages: 1 [2] 3 4 ... 9
  Print  
Autor Topic: Beta 07.02.14 18:00 - 11.02.14 5:59  (Read 29391 times)
Decoo
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 194


« Reply #15 on: February 08, 2014, 06:35:13 PM »

Zapisałem się ponad 5 miesięcy temu, nic się nie interesowałem, nigdzie nie klikałem, a klucz do bety znalazłem na poczcie ;DD
Właśnie kończy się ściągać ;p

Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #16 on: February 08, 2014, 06:36:42 PM »

Jak się do bety dostać ? Jest open, rozdają klucze, czy się trzeba było gdzieś zapisać ?


generalnie trzeba bylo sie zapisac, ale oprócz tego w tym tyg curse.com rozdaje dalej klucze (aż do wyczerpania zapasów)

decoo
Zapisałem się ponad 5 miesięcy temu, nic się nie interesowałem, nigdzie nie klikałem, a klucz do bety znalazłem na poczcie ;DD
Właśnie kończy się ściągać ;p


kazdy kto jest w naszej netowej gildi ma mozliwosc dania ci invite do twierdzy
Decoo
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 194


« Reply #17 on: February 08, 2014, 06:39:17 PM »

jak tylko wejdę do gry i stworzę postać to napisze jaki mam nick, gdyż nie wiem, czy deco będzie wolny ;DD Jeśli nie to nie gram hehe ;ppp
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #18 on: February 08, 2014, 06:41:18 PM »

Spoko, mnie teraz nie ma ale tak jak napisalem są inni którzy mogą inv
Decoo
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 194


« Reply #19 on: February 08, 2014, 07:45:40 PM »

mój nick decoo, jak na forum ;]]


włączyłem, pograłem chwilę, 3 errory. Dam jej szansę jutro na spokojnie.
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #20 on: February 08, 2014, 08:27:37 PM »

Pogralem troche rano teraz  20 minut ntemju decka i teraz wywala z kolejki po 5 sekundach...  ogolnie obawiam sie ze zakochalem sie w aldmerskim dominium moze jakbym gral w gre to alt albo co, zreszta i tak nie wiem czy znalazlbym czas na abonamentowke tutaj.

Najbardziej chcialem  crafting obczaic ale chyba nie bedzie mi to dane bo ledwie 5 lvl zdazylem rano wbic dojsc do jakiejs wioseczki pelnej muocznych hello kitty i teraz mam rozrobe z ma(l)omerami i probuje znalezc znowu tego proroka. Moze mi ktos powiedziec na jakim srednio lvlu dociera sie do craftingu?

P.S. Czy jak dostalem klucz na ta bete to uprawnia mnie on do kolejnych testow czy na kazde osobno?
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #21 on: February 08, 2014, 09:11:57 PM »

Zobacz na swoim koncie na stronie eso czy masz napisane beta Access, jak tak to masz do końca bety.

co do odp na twoje pytanie - wejdziesz do gry, jak ja będę online to wtedy napisze wszystko o craftingu.
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #22 on: February 08, 2014, 09:14:23 PM »

Maintenance heh
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #23 on: February 08, 2014, 09:52:27 PM »

No właśnie. Akurat kiedy zaczęło mi się podobać :P
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #24 on: February 08, 2014, 10:31:45 PM »

Jest jakis maintenance teraz :) ?
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #25 on: February 08, 2014, 10:32:54 PM »

Jak się do bety dostać ? Jest open, rozdają klucze, czy się trzeba było gdzieś zapisać ?


generalnie trzeba bylo sie zapisac, ale oprócz tego w tym tyg curse.com rozdaje dalej klucze (aż do wyczerpania zapasów)
Ok dzięki za info, już sobie skombinowałem klucz. Teraz tylko trzeba znaleźć czas i chęć aby zagrać  ;D Czytałem parę artykułów n/t TESO i nie jestem jakoś zachwycony. Gra jednak bezsprzecznie warta przetestowania :) Najwyżej poczekam, aż tytuł przejdzie na f2p, jak wszystko ostatnio  ::)
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #26 on: February 08, 2014, 11:02:08 PM »

Jest jakis maintenance teraz :) ?


Tak, zrobili taki nie zapowiedziany, pewnie im się nudziło ;)
Przy okazji jeśli zapraszacie do gildii nick Aviedhna, mam parę pytań ;)
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #27 on: February 09, 2014, 09:21:58 AM »

Tym którzy wczoraj nie dostali inv, dzisiaj rozdam invy.

co do f2p to ja mam nadzieje ze tego bledu nie popełnią bo jest to najgorszy mozliwy model. Na szczęście na chwile obecna sie na to nie zapowiada. Odnotowali juz bardzo duza sprzedaz pre orderów. Teraz tylko kwestia aby dolozyli wszelkich starań i zadbali o end Game czy to pve czy to pvp
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #28 on: February 09, 2014, 10:17:19 AM »

Zobacz na swoim koncie na stronie eso czy masz napisane beta Access, jak tak to masz do końca bety.

co do odp na twoje pytanie - wejdziesz do gry, jak ja będę online to wtedy napisze wszystko o craftingu.

Mam Beta Access napisane czyli do końca bety ale... tej czy na następna też wpuszczą bo to było pytanie?

Z craftingiem to wolałbym sam obczaić poza tym gram teraz w dominium a Wy siedzicie w pakcie. Co prawda nie próbowałem ale tella chyba to wyklucza a w dominium nie dostanę nagle info że jesteś online... chyba że ktoś na słowo by uwierzył że jestem testerem i napisał mi PMa na forum (w sumie napisałem część fabuły bo mi się wymknęło czyli coś widziałem można traktować jako dowód xD) bo ogólnie dali mi tego zapa kiedy mam bardzo mało czasu an kompa tylko wczoraj rani w sumie póki co byłem, i teraz chyba nie mogę znowu...
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #29 on: February 09, 2014, 10:42:50 AM »

Jak masz napisane to na 99% bedziesz miec dostep do kolejnej

A jestes teraz w grze?
Pages: 1 [2] 3 4 ... 9
  Print