Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie - Ashigara  (Read 1572 times)
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« on: September 11, 2008, 11:00:28 PM »

1. Adam + GORGRIMM (Black Orc) lub WURRGROT (Squig Herder)
2. No tak, po części odpowiedziałem w pkt 1. na to pytanie. Jako maniak Zielonoskórych w świecie Warhammera (ale nie tylko) nie mogło być inaczej. Jeżeli po stronie Orderu nam przyjdzie walczyć to z wybiorę Krasnoludów.
3. EVE Online (2 lata), Pirates of The Burning Seas (pół roku), Tabula Rasa, reszta raczej okazjonalnie i na trialach się kończyło.
4. Regulamin czytałem i akceptuje.
5. W realu pracuję w firmie doradczej w Warszawie, wiek: powyżej średniej :) czyli 36 i pół, ale zawsze powtarzam, że facet to z dziecka nigdy do końca nie wyrasta. :)
Wrodzone zamiłowanie do gier bitewnych, głównie WH40k, Warmachine+Horde i Infinity. Staram się grać często, ale w moim przypadku oznacza w weekendy.
6. Dlaczego Twierdza? Bo fajne z Was chłopaki :) Hehe. A tak na poważnie, to opórcz wcześniejszego, to odpowiada mi Wasze podejście do grania. Z racji wieku i pracy nie jestem w stanie siedzieć po 10h dziennie przy grze jako drugi etat, więc szukam grupy fajnych ludzi z którymi będzie można mile spędzić czas przy ulubionej grze.

W regulaminie piszecie aby się rejestrować na forum nickiem z gry, więc spieszę z wyjaśnieniem: Ashigara to mój nick z EvE, niestety raczej nie do wykorzystania na nick zielonoskórego ani cymmeryjczyja (w AoC gram DT - ARGHAIL, ale dopiero lvl 20, wiec nie zawracałem Wam głowy)

Waaaaghh!!!
Atlanta
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 211


WAAAGH!!!


« Reply #1 on: September 11, 2008, 11:46:48 PM »

Witaj w Twierdzy :)
Pages: [1]
  Print