Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie - Grotnok  (Read 1800 times)
Xerena
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 26



« on: September 15, 2008, 10:47:19 PM »

1. Grotnok jestem, Black Ork na jakże szacownym 3 levelu:)
2. wiosen 28
3. Testowałem kilka tytułów MMO, w tym kilka darmowych ale głównie skupiłem sie na WoW'ie. Grałem niemal od początku postawienia serwerów, w sumie było tego...hoho ze 3 i pół roku. Różne klasy, różne strony konfliktu, różni ludzie i serwery:) Tak jak pisał Appa (przyjaciel mój) WoW jest mocno powtarzalny więc trzeba sobie szukać różnorodności:)
Jeśli chodzi o WAR to interesowałem sie nim od początku, jako że nad papierową wersją troszkę siedziałem. Nawet sie na Closed Beta zapisałem, ale nie miałem szczęścia:) Pozostawało mi śledzenie postępów na YouTube:)
4. Coś o sobie: Warszawiak z Ursynowa (sypialnia stolycy), na chrzcie dano mi Bartek:) Mieszkam z żoną i psem [obie dzikie bestie:)], pracuje w banku.
O Twierdzy dowiedziałem się od jednego takiego kolegi:), z którym generalnie znamy sie jak łyse konie (online oczywiście, osobiście niestety nie miałem przyjemności - za dużo nas dzieli :P ). Zaczynaliśmy razem w WoW'a choć nie wiem czy Xabbu to pamięta:)Od momentu kiedy przestałem grac w WoW'a ja i Appa zostaliśmy zaatakowani propagandą w stylu "Czy ty już wstąpiłeś do Twierdzy?" i tak poprzez LOTRO, Tabula Rasa i CoA :) I w końcu przyszedł czas (i odpowiednia gra) na zapoznanie się z Wami:)
5. Się będę stosował :) Regulamin akceptuję.
Niniejszym kończę swoją aplikację, dziękuję za uwagę:)
Asmodeus
Gość
« Reply #1 on: September 15, 2008, 11:27:35 PM »

Zglos sie po inva.
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #2 on: September 16, 2008, 12:07:04 AM »

Oczywiście ze pamiętam Bart:D  Jak można zapomnieć Ciryny vs Impulse PL :)

 Witajcie oboje w gildii. W kOOONcUUuuUuu.
Pages: [1]
  Print