Pages: [1] 2 3 ... 15
  Print  
Autor Topic: Ettenmoors - Dark Stronghold  (Read 76728 times)
Quintu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 457

"Sam jesteś BaRlog!" :D


« on: June 19, 2009, 09:53:11 AM »

Witajcie psiekrwie!


Ja Kochaniutki i mój suzeren - władca naszego klanu zwanego Dark Stronghold - Geraltgash wzywamy was abyście przybiegli, przytruchtali, przyczołgali się... obojętne dla nas zresztą jak przyleziecie Wy parodio żołdaków; Macie się stawić i zdychać bo tak chce nasz Wódz a wasz Pan. Czasy ciężkie ale nikt przecież nigdy nie gadał, że będzie lepiej; Trzeba nam mięsa armatniego aby wypchać nim luki w barykadzie jaką stworzyliśmy broniąc naszych terenów łowieckich przed zachłannymi freepami - niech ich piekło pochłonie i niech sczezną w ognistych czeluściach; Co oferujemy? Nic tylko śmierć w bitwie, bo to będzie najstraszliwsza bitwa jaka przydarzy się w historii; Nie dbamy o siebie i umieramy z pieśnią na ustach. To jak będzie?? Przyjdziecie?? Czy mamy w klanie niedojdy i tchórzy ostatnich co boją się wychylić zza spódnicy mamuśki??

pozdrawiam Was, żołnierze - tfu!!

ps. Zapraszamy do walk po drugiej - podobno złej - stronie konfliktu na Ettenmoors; Stale gra nas aktualnie 3 - 4 (2 BA, warg i reaver); Pomoc ze strony innych gildiowiczów mile widziana; Oferujemy miłe towarzystwo, a że praktycznie nie mamy specjalnego ciągu na infamy możemy pomóc początkującym w poznaniu reguł panujących na Etten, w zwiedzaniu keepów, pokazać im podstawy gankowania wrogów ( :D ) oraz zwiedzić podziemia Etten zwane popularnie DoFem... No i oczywiście pograć wspólnie w grupie, bo nic tak nie poprawia morale jak ubicie grupki freepów w dobrym stylu :)
Etheldar
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 457



« Reply #1 on: June 19, 2009, 11:58:03 AM »

hehe zbierajcie się zbierajcie ... o epickiej 6v6 bitwie freepy nie zapomniały   :P
Quintu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 457

"Sam jesteś BaRlog!" :D


« Reply #2 on: June 19, 2009, 12:17:47 PM »

ech 6 to nas musi jeszcze grać... i to przynajmniej wszyscy na 3-4 ranku żeby podjąć wyzwanie do sparingu 6v6

ale mam nadzieję, że tylu nas zacznie grać:)

pozdrawiam
Geralt the Dauntless
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 721


Forsaken in the dark


« Reply #3 on: June 19, 2009, 12:20:51 PM »

Ja ide oczywiście po stronie gorszego zła  :D (wl)

Moze jakies terminy zaczniemy ustalac na bitwy?
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #4 on: June 19, 2009, 12:24:36 PM »

Mortadela chętnie zrobi z kogoś krwistego tatara:)
Tylko z czasem trochę u mnie słabo, ale jak będzie juz jakis konkretny plan, to służę pomoca i moim batem na leni!
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #5 on: June 19, 2009, 12:32:54 PM »

No ja moglbym odkopac mojego defilera i od czasu do czasu pograc.
Quintu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 457

"Sam jesteś BaRlog!" :D


« Reply #6 on: June 19, 2009, 12:36:39 PM »

Żadnych konkretnych terminów nie możemy jeszcze ustalić; Natomiast praktycznie od zaraz potrzebnych jest nam 1-2 WLów do pomocy w farmieniu niebieskich kamyków w DoFie; Zasady podziału kamieni ustaliliśmy bardzo prosto; Kamienie podnosi jeden i on potem dzieli je po równo między wszystkich uczestników grupy; jeżeli nie starczy niebieskich dla każdego (np grupa liczy 4 a kamienie są 2 czy 3) - dostaje je ten który aktualnie pilnie go potrzebuje bo chce wykupić triat; W przyszłości przewiduję, że jeden z nas będzie nadwyżkę niebieskich kamieni przechowywał i w razie potrzeby przeznaczał je potrzebującym; Napisałem to od razu aby uciąć wszelkie spekulacje i w przyszłości - jeżeli inni członkowie tribe wyrażą zgodę - ja będę przechowywał nadwyżkę niebieskich kamieni.

pozdrawiam

ps. WL bardzo pilnie potrzebny - Geralt, Huriel - liczymy na was :)
ps.2 Betrezen - byłoby super, żebyś przyłączył się do nas defilerem :)
Etheldar
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 457



« Reply #7 on: June 19, 2009, 02:05:46 PM »

Nie Huri! nie zostawiaj nas! ;p Myślę że heal w DS w postaci Geralta i powiedzmy Betrezena będzie wystarczający, raczej nie potrzeba wam 3-ciego healera. Okrajanie nas z cc ( myślę tu o lmach) nie jest miłe ;p Trzeba dokładniej przyjrzeć się potencjalnym chętnym i zorganizować zbalansowane grupy... także sprawa jest do obgadania jeszcze.
Finroth
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 137



« Reply #8 on: June 19, 2009, 02:10:03 PM »

Zło i niedobro!
Możecie na mnie liczyć  :)
Geralt the Dauntless
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 721


Forsaken in the dark


« Reply #9 on: June 19, 2009, 02:54:43 PM »

Quintu, kiedy do DoFu? Dziś? :D Bo ja moge przez najblizsze hm... 2miesiące?  8)

A co do kamyków, to moge je składować, mozna tez zrobić cos jak D. Stronghold Bank  :)
Quintu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 457

"Sam jesteś BaRlog!" :D


« Reply #10 on: June 19, 2009, 03:46:59 PM »

Zobaczymy jaka będzie wieczorem sytuacja; możemy iść i dziś; Wiesz - ciężko zorganizować coś w rodzaju banku tribe chociaż oczywiście jest to możliwe - po prostu jeden bag wśród dostępnych musiałbyś przeznaczyć na właśnie bank :)


pozdrawiam
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #11 on: June 19, 2009, 04:29:02 PM »

Albo założyc postać, która będzie tylko bankiem - wtedy 4 torby i hulaj dusza, piekla nie ma :-)
Geralt the Dauntless
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 721


Forsaken in the dark


« Reply #12 on: June 19, 2009, 07:13:28 PM »

Mialem na mysli wlasnie to.
Dzis moge od 2130
Geralt the Dauntless
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 721


Forsaken in the dark


« Reply #13 on: June 20, 2009, 02:36:36 AM »

Dziś (wczoraj) dof wypalil  8) Kiedy replay?
Quintu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 457

"Sam jesteś BaRlog!" :D


« Reply #14 on: June 25, 2009, 02:13:20 PM »

Nie lubi nas żaden freep; Kąsamy wściekle pozostawiając głębokie niegojące się rany a nasze łapy i pazury potrafią ogłuszyć a potem zatłuc na śmierć lekkomyślnego freepa; Jak chodzimy w sforze - freepy przestają nas nie lubić, a zaczynają po prostu nienawidzić; To my wargi...

pozdrawiam

ps. Zapraszamy do udziału w warg-packu, który ostatnimi czasy Dark Stronghold wystawia na Ettenmoors; Jest nas 5 narazie... Może TY też do nas dołączysz?? :)   
Pages: [1] 2 3 ... 15
  Print