Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Destiny 2 PC  (Read 4961 times)
SzacH
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 112



« on: October 26, 2017, 04:54:12 PM »

Hejka, ktoś chciałby pograć w klanie,a może mamy coś? Jak nie to zapraszam do wątku coś ogarniemy ;)
Wolebor
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 113



« Reply #1 on: October 27, 2017, 11:34:53 PM »

Ponieważ ograłem trochę Destiny 2 na PS4 to pozwolę sobię napisać  kilka słów. Jeżeli szukacie gry na miesiąc to będziecie bawić się świetnie. Tak jak ja. Niestety po skończeniu fabuły fun się kończy. Wielkim minusem tej gry jest to, że robienie strików (instancje czy jak to się tam pisze po polsku :P) lub raidu nie ma tak naprawdę sensu. Problem polega na tym, że loot jest w tej grze randomowy i to co wypadnie Ci z raidu można pozyskać po ukończeniu zwykłego questu publicznego. System ten powoduje to, że wiele osób po zobaczeniu jak wygląda raid czy nightfall (trudniejsza wersja strików) zwyczajnie przestaje w nią grać. Mechanika strzelania jest super, graficznie i muzycznie jest ekstra. Niestety endgame jest nieprzemyślany. To jest chyba wciąż beta. Jeżeli ktoś szuka gry. która go przykuje do kompa na kilka miesięcy to radzę się na razie wstrzymać z zakupem. Ja, na przykład, na pewno kupię pierwsze dlc ale nie liczę na dłuższą zabawę niż 2 tygodnie. Nie zmienia to faktu, że mocno wierzę w to, że Bungie się za rok ogarnie i będzie to naprawdę mocny tytuł. Podobnie jak z pierwszą częścią, według mnie,  wydali ją za wcześnie. No ale kasiora widocznie była potrzebna :) Reasumując: szukasz gry na parę tygodni: gorąco polecam; na kilka miesięcy: radzę się wtrzymać
Regiss
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 127


« Reply #2 on: October 30, 2017, 08:41:48 PM »

Jestem w klanie i ciśniemy już Nocne Szturmy. To co pisze Wolebor nie jest tak do końca prawda. RNG jest proste do ogarnięcia wiadomo że z każdego bossa nie wyleci ci coś co podniesie AP a z raidów to nawet niebieski item ci wypadnie ale chodzi o kamienie milowe które napewno daja lepsze itemy które posiadasz. I po to sie robi Raidy i Nocne Szturmy. Poza tym używanie Medalionów Straży Ogniowej daje duże szanse na lepsze Engramy. A jak masz pecha to 3 razy pod rząd wypadną ci rękawice 290 a ty chciałbyś buty co mają 265 ale to chyba normalne w każdej ze znanych mi gier:)
abu....
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 15


« Reply #3 on: November 07, 2017, 05:38:28 PM »

a w jakim klanie gracie ?
Pages: [1]
  Print