Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Czy zmiana klas jest możliwa?  (Read 6672 times)
Formosus
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 6


« on: January 02, 2012, 08:52:20 AM »

Do 25 lvl grałem trooper'em vanguard. W sylwestra postanowiłem zrobić sobie nową klasę:
Sith Iquisitor'a. Wczoraj wybrałem specjalizację sorceerer ale po Black Talon stwierdziłem źe wole assasina. MMam dopiero 11 lvl czy moge zmienić tą specjalizacę?
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #1 on: January 02, 2012, 09:00:41 AM »

Nie. Po wyborze Advanced Class nie masz możliwości jej zmiany. Możesz tylko respecjalizować się w ramach trzech "drzewek", które ma dana AC.

Jeśli bardzo CI zależy to musisz zrobić nową postać - 11lvl to nie dużo.
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #2 on: January 02, 2012, 06:01:17 PM »

Dokładnie jak pisze Inkwi. 11lvl to nie dużo, więc zrób klasę jeszcze raz od początku.

Dorzucę jeszcze niefajną informację. GMi w SWTOR na chwilę obecną nie mają żadnych narzędzi do zmieniania czegokolwiek w naszych postaciach. Co zabawne, nie mogą nawet zmienić imienia i legacy, a wiem że kilka osób by chciało.
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #3 on: January 02, 2012, 06:19:34 PM »

Na ja chyba z tym Lagacy też umoczyłem. Jeszcze nie sprawdzałem ale z info które dostałem mailem w grze wynika że wybrane "nazwisko" działa na wszystkich stworzonych postaciach? To kicha trochę. Te moje o ile pasuje do mojego maina o tyle do altów już średnio.
Hundreds
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 79


« Reply #4 on: January 02, 2012, 07:27:26 PM »

Na ja chyba z tym Lagacy też umoczyłem. Jeszcze nie sprawdzałem ale z info które dostałem mailem w grze wynika że wybrane "nazwisko" działa na wszystkich stworzonych postaciach? To kicha trochę. Te moje o ile pasuje do mojego maina o tyle do altów już średnio.

Hehe, dlaczego? Nazwij alty Kompo (albo lepiej Kombo), Gilewska, Tranwest, i wszystko gra! :)
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #5 on: January 03, 2012, 01:56:30 AM »

Nazwisko z Legacy można bez problemu wyłączyć w opcjach gry.
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #6 on: January 04, 2012, 12:04:24 PM »

Na ja chyba z tym Lagacy też umoczyłem. Jeszcze nie sprawdzałem ale z info które dostałem mailem w grze wynika że wybrane "nazwisko" działa na wszystkich stworzonych postaciach? To kicha trochę. Te moje o ile pasuje do mojego maina o tyle do altów już średnio.


Jeszcze dodam, że jest jedno na Imperium i Republikę to Legacy Lighbringer i tym podobne odradzam xD
Pages: [1]
  Print