Pages: 1 ... 5 6 [7] 8
  Print  
Autor Topic: przyszłość LOTRO a ortografia :)  (Read 34067 times)
CYAS-3
Gość
« Reply #90 on: June 26, 2008, 01:27:21 AM »

Yano nikt Ci nie każe czytać tych postów jak niechcesz uczucia wywołującego agresji to nieczytaj.Tak na przyszłość. :)
CYAS-3
Gość
« Reply #91 on: June 26, 2008, 02:49:59 AM »

Wracając do głównego tematu tego topica to jeśli http://www.visionsofthering.com/expac_timeline.shtml było tak jak tam jest w 2013 roku to w Lotro grała by masa ludzi a WoW niemiałby najmnieszych szans gdyby Lotro wyszło choć z połową tego co tam widać.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #92 on: June 26, 2008, 07:05:01 AM »

a "nie" z czasownikami piszemy oddzielnie Cyas
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #93 on: June 26, 2008, 08:04:44 AM »

Yano nikt Ci nie każe czytać tych postów jak niechcesz uczucia wywołującego agresji to nieczytaj.Tak na przyszłość. :)

To ja sie ustosunkuje do tej wypowiedzi, bo czuje ze musze. Otoz jesli wysylasz takie smieci w eter i chcesz zeby to inni czytali, swiadczy to iz nie masz do nich szacunku. Skoro ktos chce to przeczytac to przynajmniej nie kaz mu meczyc sie z rozszyfrowywaniem tych wszystkich bykow czy to ortograficznych, czy gramatycznych.

Donosnie tematu - nie wiem co jest w WoWie lepszego niz w LOTRO. Nie gralem i nie zamierzam zaczynac nawet prawde mowiac. Od kilku miesiecy biegam po srodziemiu moim burgiem i chwale sobie zarowno grafike jak i sama rozgrywke. Mam jeszcze co robic przez dluzszy czas i nie narzekam na nude. A przedmioty ? No coz, jak komus potrzebne, to do Wowa niech idzie, skoro jest ich tam tyle. Ja widocznie naleze do tej mniej wymagajacej grupy graczy :P
CYAS-3
Gość
« Reply #94 on: June 26, 2008, 02:19:17 PM »

Taka jest prawda Lotro upada i tylko Moria może to zatrzymać ;D
Yarden
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 71



« Reply #95 on: June 26, 2008, 08:05:01 PM »

No to spadaj do tych (lepszych?) gier które nie upadają.
Zresztą czyja to prawda, Twoja?
Ja znajduję w Lotro mnóstwo radości i nie brakuje ludzi z którymi mogę robić questy.
A jeśli ktoś woli pęd za "nowościami", to jest to jego osobisty wybór.
CYAS-3
Gość
« Reply #96 on: June 26, 2008, 08:28:27 PM »

Ekhm Proszę o zbanowanie Yardena za obrażliwy post w którym jest zawarte słowo ,,spadaj''.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #97 on: June 26, 2008, 08:39:38 PM »

Cyas, obrazliwy post to jest Twoj.
Bez obrazania sie - kazdy ma prawo miec swoje zdanie - a ja nie potraficie tego uszanowac, to lepiej zmilczcie

CYAS-3
Gość
« Reply #98 on: June 26, 2008, 09:06:38 PM »

Który mój post jest obrazliwy? ???Tak pozatym to nie ja zaczynałem obrażanie
Finroth
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 137



« Reply #99 on: June 26, 2008, 11:41:01 PM »

Ugh... Uciszcie się obaj :)
Obie gry są świetne, i w obu są lepsze inne rzeczy ;)

Wracając do tematu:
Wg. mnie LOTRO będzie się rozwijać jeszcze długo ^^ (osobiście nie mogę się doczekać Lothlorien :) [a także zwrócenia mi pieniędzy przez rodziców celem przedłużenia subskrybcji ;)])
Fland
Gość
« Reply #100 on: June 27, 2008, 09:44:43 AM »

Cyas przemysl to co piszesz :)
ithildan
Gość
« Reply #101 on: June 27, 2008, 10:37:29 AM »

Hahaha ale mam z was polewkę  ;D, nie szkoda wam życia na takie pierdoły ;) ja zacząłem grać w Lotro i bardzo mi się podoba, wcale nie uważam, że upada.

A co do ortografii i gramatyki to nauczcie się cierpliwości niech napędza was myśl "o jak dobrze, że ja takich błędów nie robię" po co ich poprawiać i tak świata nie zbawisz bo jest masa takich ludzi na świecie. Sam byłem dyslektykiem, masa ćwiczeń i samokontrola pozwoliła mi to zwalczyć. Choć nie mogę się czasami powstrzymać i muszę napisać.

"Szłem łonkom, kfiaty pachły, wiater wiał, Ona mje odepchła, wiendz tszasłem dżwiami, pierłem, bekłem i rzygłem bo hamstwa nie zniese".

Veldir
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1939



« Reply #102 on: June 27, 2008, 11:22:36 AM »

Ithildan, podany przez Ciebie cytat przypomniał mi audycję JW 23:) Nadawali tam dżingielek tej właśnie treści.

Odnośnie upadania, by mi posta nie usunięto:> To ten no, eeeee, kto się bawi ten gra, kto nie, ten odchodzi.
CYAS-3
Gość
« Reply #103 on: June 27, 2008, 01:35:43 PM »

C'est la vie
Giliarwe
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 607



« Reply #104 on: July 01, 2008, 09:53:45 PM »

to nie jest topic o AoCu.
Pages: 1 ... 5 6 [7] 8
  Print