Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Rajdy LMow  (Read 7853 times)
Eoreh
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 868



« on: June 24, 2008, 09:17:08 PM »

No właśnie. Tak czytając o tym jak burgi sobie robią  Rifta to może i my  sprobowalibyśmy coś zrobić czym moglibyśmy się pochwalić ?.
np. Huri, Nan, Twardy, Pictures,Geralt, Eoreh - to jest 6 osobowy fellow. Może w takim składzie skoczylibyśmy do np. Annuminas i zobaczyli jak idzie nam w tych instancjach ?? (lub gdziekolwiek indziej).

Co Wy na to ?.

(ja chętny wszędzie gdzie podacie).


Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #1 on: June 24, 2008, 09:57:19 PM »

i Figielek tankuje? moj misio bedzie dumny:P swoja droga fajny pomysl, mozna sie umowic ktoregos dnia
Eoreh
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 868



« Reply #2 on: June 25, 2008, 09:36:18 AM »

a Rysio dpsuje.
Jeszcze parę zwierzaków "combat" i kupę non-combat zostało do obcielenia :).

Myślę że na pewno byśmy się dogadali Kto z jakim pupilem by biegał.

Nadal jestem za. Huri jak widać też. A inni ?
Yassith
Przybysz
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 210



« Reply #3 on: June 25, 2008, 09:40:42 AM »

Chetnie pojde :)
Kasthor
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 603


I will heal/kill/buff for beer, pie or your wife!


« Reply #4 on: June 25, 2008, 09:42:25 AM »

Widziałem też temat o tym jak 6 burgów robi CD... i to w ekspresowym tempie;-).

Między innymi dlatego proponowałem zrobić rajd dwuklasowy: burgów i lmów. Obu klas mamy w zasadzie pod dostatkiem, więc możnaby spróbować. Chociaż podejść ze 2-3 razy pod Barza żeby zobaczyć jak to wygląda...

What you say?
Yassith
Przybysz
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 210



« Reply #5 on: June 25, 2008, 10:19:22 AM »

Kitowanie Barza burgiem albo miskiem ?
Eoreh
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 868



« Reply #6 on: June 25, 2008, 10:30:46 AM »

Widziałem też temat o tym jak 6 burgów robi CD... i to w ekspresowym tempie;-).

Między innymi dlatego proponowałem zrobić rajd dwuklasowy: burgów i lmów. Obu klas mamy w zasadzie pod dostatkiem, więc możnaby spróbować. Chociaż podejść ze 2-3 razy pod Barza żeby zobaczyć jak to wygląda...

What you say?

To by było też ciekawe pójść do Rifta tylko w składzie LMy i Burgi :). Ale czy faktycznie uda nam się zebrać ? Logistycznie wydaje się że 6 osób prościej zebrać.  Ale jeśli tylko się by miało udać zebrać taki skład to jestem oczywiście za.
Kasthor
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 603


I will heal/kill/buff for beer, pie or your wife!


« Reply #7 on: June 25, 2008, 12:37:08 PM »

No szkoda, że Twardy się rozdwoić nie może bo by poszedł na obu postaciach ;)
Ale i tak sądzę że ja, Nepher na Rotrude i Betrezen bylibyśmy chętni.. szkoda że nie ma Arknessa, bo na pewno by mu taki wypad przypadł do gustu. Rozejrzę sie jeszcze za jakimiś chętnymi...

Za pomocą enrage, sticky tar i DitE możnaby go chyba kitować całkiem skutecznie i długo. Co jakiś czas misio by tauntował (np gdy pojawiają się addy), zbierał parę klapsów, a potem znowu kite i evade tankowanie przy użyciu Provoke. Poza tym jak dostanie 3 różne tricki i Reveal weakness na raz plus debuffy od lmów to już nie będzie taki silny ;D

Przy ostatniej fali addów można też na przykład pomyśleć o potrzymaniu kilku z nich w stunie dłuzej i najpierw zjechać Barza do końca a dopiero potem je...

Edit: albo w ogóle trzymać 1-2 addy w stunie cały czas żeby zawsze mieć kogoś na kim można conjunction otworzyć. W trudniejszym momecie zrobiloby się GGGBB i albo z powrotem w stuna albo zdpsować ;D
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #8 on: June 26, 2008, 02:33:25 PM »

w tej kwestii -jesli nie uda nam sie w piatek zebrac skladu (brak tanka jest najwiekszym problemem), to mozemy sie tak pobawic:)
Eoreh
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 868



« Reply #9 on: June 26, 2008, 04:03:09 PM »

No właśnie, i tak miał być Rift i tak :).
Pages: [1]
  Print