Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Co dawać na ah  (Read 4251 times)
Cyas
Gość
« on: May 28, 2008, 04:13:41 PM »

Co najlepiej dawać na aukcje ah? pytam bo zbieram na wierzchowca i na gwałt potrzebna jest mi kasa a takie farmienie długie i ciemiężne jest.
Gimlain
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 69



« Reply #1 on: May 28, 2008, 04:20:41 PM »

Ja osobiscie "dorobilem" sie na skorach. Boiled Light, Medium, Sturdy itd. przyniosly mi na 35 lvl'u ok 6g bez problemu. Nie wiem jak teraz to wyglada, bo zaraz po zakupie kon... ahm... kuca ;) zmienilem profesje.

PZDR
Cyas
Gość
« Reply #2 on: May 28, 2008, 04:32:54 PM »

Napisz ile jeszcze tych skórek dawałeś.I jakie ceny tych skórek np:100skórek sturdy za ile wystawiałeś?
Gimlain
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 69



« Reply #3 on: May 28, 2008, 04:43:43 PM »

Hmm,

W tej chwili ciezko mi powiedziec... to bylo troszke dawno... jakies 8 mcy temu.
Moge Ci jednak powiedziec, ze nie bawilem sie w zadne wielkie badania rynku ani nic takiego. Wystawialem pelne stack'i i staralem sie byc konkurencyjny troszke to wszystko.

PZDR
Cyas
Gość
« Reply #4 on: May 28, 2008, 04:45:17 PM »

Ale 100 skórek sturdy bodajże ile?Może ktoś się teraz bawi w to może odpowie.Z góry dzięki :)
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #5 on: May 28, 2008, 04:52:47 PM »

Sprawdz na AH jakie sa ceny. Bedziesz wiedzial wtedy za ile mozesz wystawic zeby sprzedac i nie martwic sie, ze do Ciebie wroca. Ceny sie zmieniaja w zaleznosci od ilosci grajacych osob i lenistwa graczy rowniez ;) W koncu po co farmic skory, skoro mozna je kupic jak sie ma kase :)
Grimrod
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 52



« Reply #6 on: May 28, 2008, 05:05:55 PM »

ważne aby sprzedawać pełne stacki i nie przeginać z obniżaniem ceny - 5% powinno wystarczyć

prawdę mówiąc zasady takie sprawdzają się w prawie każdej mmo

(może z wyjątkiem eve-online, ale tam jest in-game kalkulator i liczy się location location location!)
Gimlain
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 69



« Reply #7 on: May 28, 2008, 05:33:48 PM »

No tak, EvE jest pod tym wzgledem (mam na mysli handel) calkiem Unique :)

PZDR (Shana Rei - CMC Interstelar - Eve Online)
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #8 on: May 28, 2008, 07:33:29 PM »

Prawdę mówiąc z tym całym farmieniem nie jest wcale tak strasznie. Ja jestem w stanie w 20 minut wyfarmić 160 - 200 srebra za same śmieci z robactwa i trupów z Great Barrows (tych podstawowych). Farmienie matsów na AH często jest bardziej czasochłonne.
Pages: [1]
  Print