Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 27
  Print  
Autor Topic: WildStar  (Read 87856 times)
Krassnahll
WoW GM
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 416


« Reply #45 on: July 19, 2013, 11:40:38 PM »

Ktoś dostął się do bety??? Te wuje nas ignorują!!!!

Na pohybel!
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #46 on: July 23, 2013, 10:23:41 AM »

Z dzisiejszego fejsa: It's time for another Stress Test! Want to help break things? Keep an eye on your email this evening; 30,000 invites are being sent!

Także sprawdzajcie maile, może ktoś się dostanie :D
Q-ho
Gość
« Reply #47 on: July 23, 2013, 01:26:32 PM »

Narazie na żadnym z moich 15 maili którymi jestem zapisany do bety nie ma beta keya :(
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #48 on: July 23, 2013, 02:42:05 PM »

no my na czterech, ale jak na razie bez szczęścia. Zobaczymy wieczorem.
TobiAlex
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #49 on: July 23, 2013, 07:55:50 PM »

Klucze do strees testów chodzą po 100 euro
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #50 on: July 24, 2013, 11:10:05 AM »

I co, miał ktoś szczęście?
Q-ho
Gość
« Reply #51 on: July 24, 2013, 05:27:38 PM »

Niestety... Mam nadzieje że zrobią jakąś otwartą betę przed premiera :P
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #52 on: July 24, 2013, 06:29:07 PM »

Qho a po co Ci beta? Żebyś wbił maksymalny poziom i stwierdził, że nie masz już co robić w grze? :P
Q-ho
Gość
« Reply #53 on: July 25, 2013, 11:22:43 AM »

Może źle się trochę wyraziłem z tą otwartą betą :P Chodziło mi raczej o jakiś weekend podczas którego wszyscy mogliby wypróbować grę a nie o takie rozwiązanie jak np: open beta Neverwintera
TobiAlex
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #54 on: July 27, 2013, 02:27:49 AM »

A co złego było w open becie Neverwinter? Prawda jest taka, że gry mmo nigdy nie wychodzą ze statusu open bety  ;D
Zawisza
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« Reply #55 on: August 11, 2013, 11:42:24 AM »

Witam,
Widzę, że u Was jest zainteresowanie WildStarem. IX Kohorta również zamierza wystartować w tej grze. W TERA Online bardzo fajnie ze sobą współpracowaliśmy. Mam nadzieję, że Wy również macie takie zdanie o naszej współpracy :). Chyba jako pierwsi złamaliśmy starą zasadę polskich gildii, że każda polska gildia jest wrogiem innej polskiej gildii. Fajnie jakbyśmy to poszerzyli w WildStarze.

Wydawca WildStara chce z nami współpracować, jeśli przyjdzie czas testowania raidów 40 osobowych (mamy odpowiednią liczbę ludzi do tego), jak i w tej chwili są zainteresowani współpracą z fansite:
wildstar.mmoinfo.pl. Jako, że są zamknięte testy nie mogę więcej powiedzieć.

Nie wiem kto będzie u Was liderem w WildStar, ale jeśli jesteście zainteresowani współpracą to proszę o kontakt. Być może będziemy wstanie sobie nawzajem pomóc ;)
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #56 on: August 11, 2013, 04:55:13 PM »

W Twierdzy jest zainteresowanie tym tytułem, ale jeszcze się nie organizowaliśmy w kwestii Wildstara. Część ekipy się rozeszła po różnych grach i oprócz oddziału lotro i swtor (mroczna strona) to jest pewna deorganizacja ;) Ogólnie to myślę, że część osób chętnie by wzięła udział w beta testach. Kwestia dogadania się :)
Zawisza
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« Reply #57 on: August 11, 2013, 06:29:09 PM »

Fajnie było by się spotkać na TS i pogadać.

Jeśli się nie organizujcie na razie to tak na szybko mogę zaproponować przyłączyć się do testowej gildii. Tworzona na czas beta testów (nie trzeba mieć 20 lat itp), przy ostatnim resecie gildia jest rozwiązywana i każdy idzie w swoja stronę. To, że ktoś gra podczas beta testów nikogo nie zobowiązuje, aby po premierze z nami grać.
Szczegóły tutaj:
http://www.9kohorta.com/forum/viewtopic.php?f=469&t=15826&p=210447#p210447

Aczkolwiek, jeśli Wam to nie odpowiada, to z chęcią spotkam się na TS, aby porozmawiać co Was interesuje.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #58 on: August 11, 2013, 07:57:27 PM »

Złosliwość mode on:
Quote
V. Jeśli gildia otrzyma klucze do bety jak rozdzieli wedle członków testowej gildii IX Kohorta?
1. Przede wszystkim będzie brana promocja naszej gildii i fansite'u WildStar.mmoinfo.pl w kolejności:
(...)
c) aktywność na forum kohortowym (ilość postów)
d) inna działalność promująca gildii.
ale to oczywiście do niczego nie zobowiązuje ;-)

złośliwość mode off :)

Gratki dostania się do grupy testującej!
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #59 on: August 11, 2013, 08:35:41 PM »

Ja powiem szczerze, że mi osobiście nie zależy na udziale w becie. Oczywiście chętnie bym zagrał gdyby się okazja nadarzyła, ale nie mam kompletnie ciśnienia w tej sprawie ;) Podejrzewam jednak, że np Qho i oddałby nerkę za beta invite ;)

Biorąc jednak pod uwagę to co zostało wyżej napisane, to średnio rozumiem całą propozycję. Skoro liczba kluczy będzie ograniczona, to jasna sprawa, że kolejność ich przydzielania stawia nas hipotetycznie na straconej pozycji :-\  Myślę, że w Twierdzy jest sporo osób którzy chętnie by się przyłączyli do testowej gildii, ale pozostaje pytanie jak będziecie przydzielać klucze, bo nie ma co liczyć na jakąkolwiek aktywność na forum czy promocję waszego site'a skoro wszystko ma być tylko na okres testów...
Myślę, że najlepiej by było się jakoś najprościej dogadać - skoro sami wychodzicie  do nas z tą propozycją :) Np zainteresowane osoby z Twierdzy wysyłają Ci PMkę, a Ty dajesz namiar na TSa i/lub betakeya i/lub dodatkowe informacje n/t testów. Myślę, że każdy tutaj dobrze wspomina współpracę z IX Kohortą, więc fajnie by było wspólnie przetestować Wildstara :) Jednak to my tu jesteśmy na doczepkę, a Wy rozdajecie karty i wszystko zależy od Waszych dobrych chęci :) Super jednak, że on nas pamiętacie, za co wielkie dzięki :)
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 27
  Print