Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Star Citizen  (Read 5353 times)
Catra
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 84



« on: December 09, 2013, 04:28:35 AM »

https://robertsspaceindustries.com/about-the-game

Czy ktoś słyszał o tej grze ? I Też czeka ? Tworzy go osoba odpowiedzialna za Wing Commandera i Freelancera.

Zapowiada się soczyście.
Perun
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #1 on: December 09, 2013, 09:35:46 AM »

Heeeh Wing Commander - piekne czasy :D

A gra faktycznie wyglada interesujaco
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #2 on: December 09, 2013, 07:36:10 PM »

Tak, zwróciłem uwagę na tą grę, gdy jeszcze zbierali fundusze. Szału nie robi, ale może być ciekawym sposobem na zabawę, jeśli ktoś nie ma ochoty na Eve ;)
Catra
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 84



« Reply #3 on: December 09, 2013, 08:29:53 PM »

Zadziwia mnie sposob tworzenia tej gry. Myślałem, że po Endless Space nic mnie nie zaskoczy :]
Smuga (Iren)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 171



« Reply #4 on: June 04, 2014, 09:34:06 PM »

bump w temacie :)


https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/13909-Arena-Commander-Launched

Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #5 on: September 05, 2014, 03:38:02 PM »

Trochę nekro. SC to chyba jeszcze jakaś pre-alfa jest? Zaczekam przynajmniej to późnej bety.
Aktualnie przymierzam się do Elite, które niby już jest w becie. Mam wielki sentyment do spacesimów, więc podejrzewam, że spróbuję obu. Rozjazd czasowy jaki mają tylko w tym pomoże 8)
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #6 on: December 11, 2014, 07:34:49 AM »

Pozwolę sobie odświeżyć nieco wątek, ponieważ dość mocno mnie ostatnio znów zaciekawił ten tytuł. Co prawda do wydania gry jeszcze trochę, ale zastanawia mnie możliwość utworzenia od startu aktywnej grupy. Na pewno mogłoby o pomóc przy wyborze pakietu jaki chce się kupić, głównie chodzi o rodzaj statku. Jak wiadomo nie są to tanie rzeczy, a żeby od strony ekonomicznej coś zrobić, na pewno potrzeba będzie minimum te kilka osób (wydobywanie surowców, zbieranie szczątków, transport, ochrona). Jest wiele rozwiązań i możliwości, a wszystko zapowiada się naprawdę interesująco. Oczywiście jak będzie w finalnym produkcie nie wie nikt, ale jak zawsze nadzieja umiera ostatnia ;)
Ktoś chętny do dyskusji? Może udałoby się utworzyć nawet oddział Twierdzy, gdyby okazało się, że gra jest tego warta.
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #7 on: December 11, 2014, 03:45:50 PM »

Nie za wcześnie? Ostatnie plotki jakie słyszałem, to premiera w 2016 na oko. Co jest dostępne w tej chwili? Arena i sklep ze statkami? Pioruńsko drogimi statkami? Przyznam że od paru tygodni nie zaglądam w tematy SC, bo śmigam w ED.
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #8 on: December 11, 2014, 05:32:58 PM »

Tak, zawsze jest za wcześnie, a potem jest już za późno. Nie wiem jak wygląda teraz sprawa z premierą, to płynne jest z tego co widzę, ale ostatnie co czytałem, to był wciąż 2015 rok. No cóż, może trzeba poszukać gdzie indziej :)
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #9 on: December 11, 2014, 09:01:02 PM »

Cóż, za wielu się tu i w temacie SC nie wypowiedziało :)
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #10 on: January 05, 2015, 12:30:20 PM »

Wykupiłem podstawowy statek z możliwością wylotu z hangaru ale na razie tak sobie, trza poczekać na pełną betę.
Pages: [1]
  Print