Pages: [1] 2 3 ... 5
  Print  
Autor Topic: Mt. Gunbad - planowany wypad  (Read 33816 times)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« on: April 28, 2009, 01:58:44 PM »

Na późnym T2 i wczesnym T3 jest już całkiem spora grupa graczy (w tym nowych Twierdzowiczów), możnaby pomyśleć o wybraniu się do Gunbadu, zobaczyć jak tam nowy loot wygląda.

Miejsce akcji: Mt. Gunbad, wb-friendly dungeon w północno-zachodnim rejonie Badlands. Dużo gobasów i squigów w środku, sporo questów dających pokaźne zyski w XP do wzięcia w całym T3 (głównie u Dwarfów) i samym dungeonie. Na koniec każdej ścieżki 6os. instancje z bossami. Do zdobycia: PVE set Redeye.

Wymagania: poziom 23+ (tzw. lewa (zachodnia) ścieżka, 25+ na prawą (wschodnią) i 27+ na środkową (południową)).
Ze swojej strony zapewniam udział tanka (powinienem dociągnąć do 23 lvla w długi weekend majowy). Koniecznie trzeba mieć zainstalowane ventrillo, aczkolwiek nie wymaga się udzielania - wystarczy odsłuch.

Z uwagi na fakt, że górnego ograniczenia poziomów w dungeonie/instancji nie ma, zapraszam także chętnych z wczesnego T4 - należy się jednak liczyć z utratą expa za moby w takim przypadku.

Przewidywany termin wypadu: w okresie od 4 do 7 maja, w godzinach 20+. Konkretną datę określę po osiągnięciu wymaganego lvla - wtedy też wpiszę event do kalendarza. Na razie zapraszam wszystkich chętnych do zgłaszania się w tym temacie.

Iago, kierownik wycieczki
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #1 on: April 28, 2009, 02:18:41 PM »

Jesli na tak szczytna wyprawę, potrzebujecie healera, jestem do usług ;) 

W guild Tavern mozna kupic scrolle do tego instanca ;)  Polecam wszystkim chetnym.
Bjarni
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 191


Respect my authority!


« Reply #2 on: April 28, 2009, 02:31:21 PM »

Jesli na tak szczytna wyprawę, potrzebujecie healera, jestem do usług ;) 

Ja również się piszę. Na pewno Bimbrem, a jak zdołam podlevelować to może nawet Majkoligiem :D
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #3 on: April 28, 2009, 02:40:47 PM »

W guild Tavern mozna kupic scrolle do tego instanca ;)  Polecam wszystkim chetnym.

Wiedziałem, że o czymś zapomnę. Dzięki za przypomnienie, miałem to wpisać, ale wypadło ze łba.
Miło mi widzieć ofertę pomocy, zobaczymy jaki będzie odzew.
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #4 on: April 28, 2009, 03:27:24 PM »

w razie potrzeby moge pomoc healem/dps-em  :)
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #5 on: April 28, 2009, 03:46:18 PM »

Ja bym się chętnie pisał na środkową ścieżkę swoją 40echą. Wciąż mam tam zaległe questy i zdaje się, że jakieś unlocki. Zawsze jak szedłem na wypad po tytułem "całość" to kończyło się po drugiej ścieżce bo było późno, a ludziom ciągle inf brakowało. :(

SW 40lvl
Murkar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 857


Maruda


« Reply #6 on: April 28, 2009, 03:50:51 PM »

Arczmejdż do usług.
Piria
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 83



« Reply #7 on: April 29, 2009, 12:14:15 AM »

Hej jak będzie za dużo 40-tek to żaden niższy lvl nie dostanie złotego worka... (chyba że bezczelna statystyka pokaże mi figę :P )

Moja BW do weekendu majowego na pewno będzie miała już 23 poziom, a może nawet i 25... zobaczy się. W każdym razie ja bardzo chętnie dołączę. W Altdorfie bawiłam się świetnie (wreszcie jakaś ekipa do pobiegania) i co więcej dowiedziałam się paru nowych rzeczy o samej grze :) 

Zapiszcie mnie na listę obecności. ;D

PS a spoko niech będą 40, na 29 korytarz to na pewno nie idę...
Kerroth
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 642


« Reply #8 on: April 29, 2009, 12:36:39 AM »

Można zrobić Master Loota i wszystkie worki oddać niższym. Pozostaje kwestia tego czy będą padać złote, tego nie testowaliśmy. /chodziliśmy tam co prawda w 24 osoby, ale maks na 33 poziomie jeśli dobrze pamiętam :).
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #9 on: April 29, 2009, 08:35:53 AM »

Dzięki wszystkim za głosy i zgłoszenia.

Update: w kalendarzu ingame jest dodany wpis informacyjny, właściwe zapisy póki co odbywają się tu. Tank ma już prawie lvl 21 i pnie się w górę.

Dzięki wszytkim graczom z poziomów 20+ (do których w szczególności adresowana jest ta oferta) za zgłoszenie chęci wyjścia. Jest jeszcze trochę czasu, może znajdzie się więcej chętnych.

Dzięki wszystkim 40stkom za zgłoszenie chęci pomocy, ale główną moją intencją jest dotarcie do wszystkich tych, którzy jeszcze nie chodzili z gildią na instancje i zaoferowanie im tego. Jeśli nie znajdzie sie dość chętnych - na pewno udam się do Was po wsparcie.

Gwyndeith - z uwagi na tak, a nie inaczej postawiony cel chciałbym zacząć od najłatwiejszej ścieżki, zrobić jak najwięcej questów i pouczyć się zgrania grupowego na instancjach. Wolałbym też przyciągnąć jak najwięcej chętnych z  poziomów 20-30, a do tego wskazane byłoby, żeby moby dawały XP.
Nic jednakże nie stoi na przeszkodzie, żeby się któregoś pięknego dnia wybrać 40stkami tylko na środkową ścieżkę, jeśli faktycznie będzie taka potrzeba. Aczkolwiek 40stki to prędzej do BS pójdą :>

Kerroth, jest możliwość dodania do MOTD info, że "gildia organizuje wyjście dla graczy z T3 - więcej informacji na forum"? Będę reklamował na guildchacie, ale każda dodatkowa promocja się przyda :>
Kerroth
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 642


« Reply #10 on: April 29, 2009, 01:00:13 PM »

Dzięki wszystkim za głosy i zgłoszenia.

Kerroth, jest możliwość dodania do MOTD info, że "gildia organizuje wyjście dla graczy z T3 - więcej informacji na forum"? Będę reklamował na guildchacie, ale każda dodatkowa promocja się przyda :>

Jest możliwość aby Pan oficer sam sobie to dodał :).
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #11 on: April 29, 2009, 01:14:52 PM »

Pan Oficer musi sobie zatem sprawdzić co właściwie mu wolno, bo to jakoś pominął.
My bad.

A, zapomniałbym: /guildkick Kerroth
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #12 on: April 30, 2009, 12:51:41 PM »

Jakby co, to do dyspozycji jest mój KotB gdzieś na granicy 29/30 lvl.
Albo slayer - aktualnie chyba 22lvl
Marcusd
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 15



WWW
« Reply #13 on: May 01, 2009, 02:31:06 PM »

Piszczcie mnie tez WH poziom 33

od razu informuje ze w tygodniu jestem dostepny albo rano (do 12:30) albo wieczorkiem (po 22:30)
Firoo
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3



WWW
« Reply #14 on: May 01, 2009, 11:56:28 PM »

Swordmaster do usług  ;D
Pages: [1] 2 3 ... 5
  Print