Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Problem z klientem SWTOR  (Read 11392 times)
Aldarian
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 88



« on: April 03, 2013, 05:34:14 PM »

Od ostatniego patcha mam problem z uruchomieniem gry. Klient wysypuje się przy starcie. Nie jestem jedyny jak zdążyłem zauważyć:

http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=618313
yarpen
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 301


« Reply #1 on: April 03, 2013, 07:13:17 PM »

Mi się tez 3x wysypał a za czwartym razem ruszyło... teraz chodzi bez problemów.
Arkadia
Gość
« Reply #2 on: April 04, 2013, 12:59:28 AM »

Próbowałeś naprawiać go z lauchera? Ewentualnie sprawdź dysk, czy nie ma błędów.
Aldarian
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 88



« Reply #3 on: April 04, 2013, 06:51:39 PM »

Jest to ewidentnie wina klienta po patchu. Próbowałem  wszystkich "oczywistych oczywistości" typu naprawa klienta itp. Nie działa nawet jak zgrałem wszystko od młodego z komputera i odpaliłem z dysku usb.

Na komputerach i systemach znam się trochę więcej niż "trochę" więc proszę podarujcie sobie rady typu instalacja sterowników, sprawdzenie dysku itp. ;D

Znalazłem nawet trochę upierdliwy sposób na uruchomienie gry:
1. Uruchamiam klienta normalnie... i nastepuje wysyp,
2. Włączam "uruchom jako administarator" i "w trybie zgodności z Windows XP" oba pliki swtor.exe i launcher.exe,
3. Wyłączam antywirusa - teraz działa... ale tylko jeden jedyny raz, po wyjściu z gry całą operację trzeba powtórzyć od punktu 1  :o

Odinstalowanie antywirusa nie pomaga, gra wtedy nie uruchamia się w ogóle... takie czary, nie?  ::)
Aldarian
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 88



« Reply #4 on: April 07, 2013, 11:29:03 AM »

W tym samym czasie młodemu klient przestał widzieć serwery (oczywiście też da się to obejść). Brawo BioWare jedna poprawka łatająca jakiś problem z wyciekiem pamięci i dziesięć nowych bugów ;D
Arkadia
Gość
« Reply #5 on: April 08, 2013, 12:07:33 AM »

Hmmm, na oficjalnym forum nic nie piszą o takim błędzie? Mi jakoś ostatnio działa bez problemu. Nie wiem, czy opłaca się teraz ściągać klienta, za kilka dni duży patch...
BTW uruchamianie gry z dysku przenośnego raczej się nie sprawdzi. Mogą być inne ścieżki do plików/odwołania/itp.
Aldarian
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 88



« Reply #6 on: April 08, 2013, 05:43:05 PM »

No jak nie piszą, a czytałeś link, który wstawiłem w pierwszym poście?

"Setting to my windows version 7 compatibility worked, except now I see no servers.
Pathetic patch Bioware."
SzacH
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 112



« Reply #7 on: April 11, 2013, 08:20:52 PM »

Imo moze to miec zwiazek z wczesnym dostepem lub braku tak na prawdę.
Zobaczymy co bedzie po resecie.

BTW wracajcie Panowie do nas szybciej ;)

<
Aldarian
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 88



« Reply #8 on: April 12, 2013, 05:20:28 PM »

Po patchu 2.0 wszystko jest już o.k.
Pages: [1]
  Print