Pages: 1 2 [3] 4 5 6
  Print  
Autor Topic: Nie tak ten AM zły jak go malują ;)  (Read 38211 times)
Piria
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 83



« Reply #30 on: June 15, 2009, 01:49:30 PM »

Wyszły nam bardzo ładne wnioski - każdy gra jak chce i najlepiej jak umie. I nie zmusza innych (randomów) żeby grali jak on chce.

Bo co innego świadome wykorzystanie możliwości AM-a do dpsu, a co innego WP na "nastym" levelu który pisze na party czacie "I think I'm a healer" - wtedy to macki opadają.

Też co innego zabranianie randomom przekręcania flag - jakim niby prawem. Albo też wchodzenie do scenario i stanie w 1 miejscu w celu farmy renowna - nie zabronimy tego, też nic z tym w sumie nie możemy zrobić. Cóż z tego, że takie zachowanie jest (jeśli mogę to tak nazwać) "niemoralne" - widać takiemu graczowi to nie przeszkadza. Ale kto wie, może jest inaczej - właśnie mu zaczęło płakać maleństwo, więc schował się za skałką i poszedł od kompa - kto wie?

A, moim zdaniem nieco co innego jest, jeśli ktoś wpisze się do warbandu (pugowego, a tym bardziej zorganizowanego) i np przekręci BO-sa, bo co go obchodzi wb leader, który mówi "dont claim" - takie osoby powinny się słuchać, a jak im nie pasuje to niech idą do innego wb, albo zakładają własny.
Ale chyba się ze mną zgadzacie w tej kwestii?

PS ale co to ma do głównego tematu? :P  ja nie wiem  :)
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #31 on: June 15, 2009, 03:50:51 PM »

Ale kto wie, może jest inaczej - właśnie mu zaczęło płakać maleństwo, więc schował się za skałką i poszedł od kompa - kto wie?

wersja dla facetow : schowal sie za skalka , zeby skoczyc po zimne piwko z lodowki - kto wie? ;)
Murkar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 857


Maruda


« Reply #32 on: June 15, 2009, 04:21:58 PM »

Ale kto wie, może jest inaczej - właśnie mu zaczęło płakać maleństwo, więc schował się za skałką i poszedł od kompa - kto wie?

wersja dla facetow : schowal sie za skalka , zeby skoczyc po zimne piwko z lodowki - kto wie? ;)


Widać, że Yacah nie ma jeszcze własnych maleństw albo jego kobieta nie męczy go takimi przyziemnymi sprawami, jak opieka nad potomkami... tylko dlaczego w takim układzie musi sam po piwo biegać... :D
Tarell
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 187



« Reply #33 on: June 15, 2009, 07:38:41 PM »

Ale wykroiliście dyskusję ...spokojnie, to było tylko kilka screenow :D

Piria pięknie wszystko podsumowała...podpisuje się pod tym wszelkimi kończynami i dodatkowo końcówką mojego elfickiego ucha  :)

Lonspar >> domagam sie heala i guarda powiadasz? no i sam wiesz przecież jak to sie kończy...guard idzie na arbuzy a ja obchodzę sie smakiem  ;) no chyba że jakis litościwy woj nie ma akurat innych rozkazów, to bywa że czasami biegam z gwardią przyboczną.  ;) /salute i dzieki Ci za to  :)

Skellen >> odpowiem Ci krótko bo wole powalczyc niz wypisywać jakies epistoły na forum : leczyłam orderowe zadki przez 70 RR i ...wystarczy  ;) i troche umiaru w ocenie innych bo jak dojdziesz do T4 i wejdziesz z takimi komentarzami na scenario, to healerzy mogą mieć akurat blokade na klawisz z healem  ;)
Skellen
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 13


« Reply #34 on: June 15, 2009, 10:48:25 PM »

Okey, sorry, w sumie masz racje, ale najpierw napisałem, a potem się głębiej zastanowiłem. Miej litość, jestem jeszcze troche zielony w RvR  :(
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #35 on: June 16, 2009, 11:06:08 AM »

Od siebie dodam jeszcze jedno - jakos nikt nie wyrzuca Thoernowi ze nie leczy... :)
A przeciez zasada jest taka sama - byl healerem a teraz jest dpsem :P
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #36 on: June 16, 2009, 11:13:13 AM »

@Piria. ;)

 Healowanie nie polega tylko na pstrykaniu w 2 guziki. Od tego jak ap/rp leczy i w jaki sposób to robi, oraz jak wybiera cele, często zależny jest wynik walki na koniec, kiedy jedna ze stron leży czekając na respawn/ress.

 Dps widać od razu. Łatwo określić ze to dps jest tym co walkę wygrywa, ale bez dobrze wycelowanego i sprawnego healu, cały ten dps nic wielkiego nie zrobi.

 Znasz powiedzenie? Dps wins the fame, but healing wins the game?
lonspar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 40



« Reply #37 on: June 16, 2009, 11:44:48 AM »

a tanki jak zwykle pominięte...chyba jakiś związek zawodowy, albo organizację do walki o równouprawnienie Tanków założę.
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #38 on: June 16, 2009, 12:14:40 PM »

yay for the tanks!!! :)

wczorajszy premade (i nie tylko) tym razem z Muhrtagiem jako tankiem (pozniej z Earlionem) kolejny raz potwierdzil , ze tylko PELEN sklad (2x heal , 3x dps , 1x tank) jest pelnowartosciowy w boju  , wiec jesli ktokolwiek temu zaprzeczy , bedzie mial ze mna do czynienia ;) ... ja po prostu kocham Tankow i ich WIEEEELKIE tarcze :)
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #39 on: June 16, 2009, 01:12:53 PM »

no tak, o mnie to juz sie nie pamieta! :)
Luna
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 440



« Reply #40 on: June 16, 2009, 01:36:06 PM »

a ja odpowiem tak
po ilus tam razach biegania w premade'ach
wyparcowaliśmy taką komunikację , że nawet przegrywając , jesteśmy w stanie przynajmniej wyrównac bieg walki opanowując pierwsze porażki nie jednokrotnie przechylając szalę na nasza stronę.
Bardzo przyjemnie biega mi się teraz,
jedno słowo na vencie wystarczy i każdy wie co i jak,
no i czasem uda mi się nawet Tarel podleczyć :) jak jest w zasięgu
hehe
Luna
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #41 on: June 16, 2009, 01:39:05 PM »

Hehe ;) Tarell jest jak tank, tylko nie ta klasa ;) I raczej nigdy nie ma jej w zasiegu, ale Tarell wie ze to jej wina ;)

 
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #42 on: June 16, 2009, 01:44:09 PM »

Tarell sie sama leczy :)
Myslicie ze dlaczego woli AM od BW? :P
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #43 on: June 16, 2009, 02:06:53 PM »

Moim zdaniem najbardziej optymalny sklad premade to 2x dps, 2x healer i 2x tank, wtedy jest wiecej mozliwosci rozdysponowania guarda a odpowiednio zbuildowany tank troche dmg tez moze zadac:)
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #44 on: June 16, 2009, 03:00:13 PM »

@ Raju

wiesz , ze pamietam, ale Ciebie na tanku uswiadczyc , to tylko na LV chyba juz ostatnio ;)

Co do skladu 2-2-2 :

powiem tak - ja mam akurat z Thoernem jakas chyba ponadgrowa komunikacje bezglosowa , bo ogolnie dosc podobnie myslimy w boju i dzialamy bez komend (w sensie widzac co on robi , ja aktywuje odpowiednie dzialanie u siebie) .. wiec dlatego czesto biegajac sami (w pugu scenariowym) wymiatamy cale grupy destro ...

jesli do tego mielibysmy 2 tankow z guardami i 2 healerow znajacych sie na naszych zagrywkach (odpowiednie reakcje na nasze akcje :) ) to bylibysmy postrachem dla destro , jakim dla nas jest premade enlavy , ravensow i nightfalla razem wzieta ...

ZEBY nie bylo , ze jestem taki super (NIE CHODZI MI TU O SKILL) - mnie chodzi o ZGRANIE w zespole przede wszystkim - i na to zawsze naciskam - zeby PREMADE byl powtarzany czesto w TYM SAMYM SKLADZIE , bo to pozwala na takie perfekcyjne zgranie i komunikacja (oprocz venta) bylaby naprawde zbedna , bo kazdy by znal swoja role ...

dlatego chcialem zrobic taki super-imba-premade-team , ale ciezko niestety ludzi zebrac w jednym czasie na dluzej (ah , ten RL ;) )...

spodziewac sie takiej inicjatywy w najblizszym czasie ;)
Pages: 1 2 [3] 4 5 6
  Print